ALLAH ile yeni doğacak bir bebeğin yaptığı konuşma.Cok güzel

Başlatan Angel, 18 Ekim , 2008, 13:39:47

« önceki - sonraki »

Angel

Doğacak bebek doğumdan bir gün önce Allah ile görüşür :

Allahım dünyaya gideceğim ve orada ne yapacağımı bilmiyorum.
* Ben senin için bir melek yarattım ve o seninle ilgilenecek.

Allahım onların dilini bilmiyorum. Onlarla nasıl anlaşacağım, nasıl iletişim kuracağım

*Senin için yarattığım melek, sana onların dilini öğretecektir.

*Allahım duyduğum kadarıyla dünyada çok kötülükler varmış. Onlarla nasıl başa çıkacağımı bilemiyorum.

Senin için yarattığım melek, seni canı pahasına kötülüklerden koruyacaktır. Merak etme.

Allahım sana tekrar nasıl döneceğim?

* Senin için yarattığım melek, bana nasıl döneceğini sana anlatacaktır.
Derken melekler gelir ve dünyaya gitme zamanının geldiğini söylerler ve çocuğu Allahın huzurundan götürürlerken bebek tekrar sorar ;

Allahım benim için yarattığın meleğin adı ne?

* Adının önemi yok ama, sen ona ;

ANNE
diyeceksin....

tubis

çok güsel gerçekten.

anne olmak dünyada bir kadına verilebilecek en güzel hediye bence.

Rabbim herkese nasip etsin o duyguyu :amin: :amin:

mavili

çok teşekkürler ne güzel bir yazı bu ya ben bugün çok hassasım yada yazı beni gerçekten çok etkiledi aglıyorum şuan

Angel

Bende bunu ilk okudugumda cok duygulanmistim vede aglamistim.Cok guzel birsey gercekten.

SEVVA

bende bu yazıyı ilk kez ; kimse yokmuyu sunan ikbal varya hani ondan dinlemiştim.. çok etkilenmiştim.. yazanın yüreğine sağlık gerçekten harika yazılmış..

okyanus_06

süper birşey çok etkilendim.
eşlerimizin malesef çok şanslı olmadığını düşünüyorum çünkü içimizdeki o mucizeyi sadece anlattığımız kadar algılayabiliyolar ilk tekmesini hissedene dek yada ilk kucaklarını alana dek bizim hislerimizi yaşayamıyolar.ANNE olmanın en güzel yanıda bu sanırım
22+1 olduk
bezelyem hayata ve bize merhaba diyeceğin günü bekliyoruz...

deniss

aaa yazının sonunda baska bişi beklıyodum yanı anne olacagı aklıma gelmezdi.cok guzel ya gercekten
teşekkürler

sedefsahin

merhabalar

Lă_Tăhzen!

daha öncede biyerden okumuştum çok duygulandırmıştı beni gerçekten çok güzel bir yazı çok teşekkurler :flowers:

SAGEOUS

destina

anne olmak istiyorum

****EMOŞİNN****

can yine cannnn

can dediklerim....

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Angel

:y25: :y25:  okudugunuz icin saolun kislar  simdi yine okudum  bu yaziyi ve yine cok etkilendim canim oglum yavrum Allahima emanet ol bebegim   :crybaby2: :crybaby2: