29 Nisan , 2024, 18:16:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

arkadaslar yardım edin

Başlatan uçurumgülü, 18 Ekim , 2008, 09:42:43

« önceki - sonraki »

uçurumgülü

slm arkadaslar ben normalde ayın 17sinden sora hastalananırdım 17 siyle 23 arasında deişirdi ama son 5 aydır hep 10 yada 11 inde hastalandım bu ay ise hastalanmadım 7 gün gecti dün yani 6 günde eczanedeki test lerden yaptım tek çizgi hamile deilim ama hala hastalanmadım o testler nekadar günden sora belli eder nekadar güvenilir sizce hamilemiyim umutlanmak istemiyorum bi belirti yok çünkü en son eylül 10 unda hastalandım 14ünde gecti bida hastalanmadım napmalıyım yardım edin lütfen fikirlerinize ihtiyacım var

neslihan

İdrar testleri en geç 10 gün sonra yanıt veriyormuş canım.Senin adet düzensizliğin var onun için kesin bişey söylemek imkansız bu durumu hemen bir doktorla görüşmen lazım ama inşallah hamilesindir.Git ve kan testi yaptır bence

uçurumgülü

anladım ama bi belirtim yok çünki belirtileri gebeligin kaçıncı gününde baslarki

zahar

aynı durumu bende yasadım bu ay hatta bnm 14 gün gecikti test yaptım kac kere hepsinde negatifti en son doktora gittim ve hamile fln değilim doktordan eve  geldim hastalandım ,, yanii düzensizliğin varsa  ondan olabilir 7 gün içindedee  o testlerde genelde cıkarmıss ama bilemiycem yinede bence sende bi gitt en azından kesin bi bilgin oluyor..

uçurumgülü

benim adet düzensizligim yok ben kendimi bildim bileli tek tarih deildir 12 gün ya erken ya gec olur belli olmaz yani yeni bişey deil

zahar

valla bnmde hiç yoktu 23 günde mutlaka oluyodum ama dediğim gibi bana psikolojik stres yapmıs olabilirsin dedi hatta düzenleyici bi ilaç yazdı ama kullanmıycam çünkü bnm düzensizliğim yokkktu hiç ilk kes böyle oldu

sibel28

canım 18 ytl olan idrar testinden alcaksın.eger hamişsen kesin çıkar degilsen çıkmaz.

tubis

Alıntı yapılan: aysun25 - 18 Ekim , 2008, 14:19:29
canım 18 ytl olan idrar testinden alcaksın.eger hamişsen kesin çıkar degilsen çıkmaz.

ilk defa duydum nasıl bir test ki o , hem çok pahalı hemde hemen gösterebiliyo?

özelliği nedir acaba?

uçurumgülü

bende ilk defa duydum neyse 2 gün sora tam 10 gün oluyo ozaman bida normal testen yapcam

sibel28

tubişcim testin özeligi çok hasas olması.normalde testler 25 ccl iken bu test 10 ccl de gebeligi gösteriyormuş.

tubis

Alıntı yapılan: aysun25 - 18 Ekim , 2008, 17:53:49
tubişcim testin özeligi çok hasas olması.normalde testler 25 ccl iken bu test 10 ccl de gebeligi gösteriyormuş.

hmmmm. anladım. ama çok pahalı bence.

onun yerine giderim hastaneye dr dan kan testi isterim.  :k06: :k06: :k06:hiçde para vermemiş olurum üstelik.  :icon_thumright: :icon_thumright:

neslihan

Kızlar benim en son 3 adetim.30 temmuz 27 ağustos ve 24 eylül.Şimdi 22 ekimde adet görmem gerekiyordu.
Bugün oldum ama sadece leke geldi.(Afedersiniz) WC ye gidiyorum geliyorum devamı yok.
Ne olabilir üstüne görme olma ihtimali olabilir mi sizce?

Benim normal adetim 1.ve 2.günde çok fazladır.En büyük pedle bile geçiştiremem.

Çok şaşkınım.Hayra yormak geliyor içimden ama korktum da çünkü ilk kez böyle birşeyle karşılaştım. :icon_pale:

Bilginiz varsa ya da böyle bişeyle karşılaştıysanız bana yardımsı olur musunuz?

Rabbim herşeyin hayırlısını versin  :amin: :amin: :amin: :amin:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Neslihancımm biraz daha bekle derim umutlandırmak gibi olmasın ama, aynı şekilde benimde adet günümün gelmesine ragmen kahverengi bir leke olmuştu devamını bekledim ama gelmedi meğer meleğim yerine çooktan yerleşmişş  :hello2:

HAKKINDA HAYIRLISI ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN CANIM  :amin:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

neslihan

Amin canım teşekkür ederim.Dilin ballansın,yuvan sonsuz huzurla dolsun inşallah.Bekliyorum zaten Rabbim hayırlısını versin :amin: :amin:

tubis

Alıntı yapılan: neslihan - 21 Ekim , 2008, 16:08:25
Kızlar benim en son 3 adetim.30 temmuz 27 ağustos ve 24 eylül.Şimdi 22 ekimde adet görmem gerekiyordu.
Bugün oldum ama sadece leke geldi.(Afedersiniz) WC ye gidiyorum geliyorum devamı yok.
Ne olabilir üstüne görme olma ihtimali olabilir mi sizce?

Benim normal adetim 1.ve 2.günde çok fazladır.En büyük pedle bile geçiştiremem.

Çok şaşkınım.Hayra yormak geliyor içimden ama korktum da çünkü ilk kez böyle birşeyle karşılaştım. :icon_pale:

Bilginiz varsa ya da böyle bişeyle karşılaştıysanız bana yardımsı olur musunuz?

Rabbim herşeyin hayırlısını versin  :amin: :amin: :amin: :amin:

canım ben böyle bir durumla karşılaşmadım ama benimde adeletlerim hep düzenliydi. çok nadir sadece 1 yada 2 gün şaşardı. adet olmam gereken günden itibaren 4. gün kan testi yaptırdım ve çıkmıştı.

bir kaç gün daha bekle ve eğer bir belirti olmazsa kan testi yaptır derim. inş. hamişsindir  :opucuk: :opucuk: :opucuk: