28 Nisan , 2024, 20:10:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

pelinim sevdicegim

Başlatan sevcan53, 09 Mayıs , 2007, 17:53:51

« önceki - sonraki »

sevcan53

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum ilk mesajımıda meleklerimizin sayfasına yazmak istedim...ben sevcan 17 aylık pelin adında bir kızım var matematik ögretmeniyim rizede yaşıyorum.eşimin memleketi aslen adanalıyım..buda benim nazlı kızım

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sevcan53

:)

sevcan53

:love7:

estim

aramıza hoşgeldiniz. sayfanız hayırlı olsun. pelin hanımada mahşallah  :nazar: tontiş melek  :angel12:

jbdun

hoşgeldiniz ve sayfanız hayırlı olsun :flowers:
maaşallah peline de :nazar:

sevcan53

:flowers:hoşbulduk arkadaşlar...hepinizin meleklerini öpüyorum

Almiş'inAnniş'i

sevcan ve pelin hoşgeldiniz  :hello2:  :occasion16:  :wav:

Tebessüm :)

sen ve bebişin hoşgeldiniz :flowers:

sevcan53

hoşbulduk arkadaşlar....birazda kızımdan bahsedim kızım tembeellik edip 16 aylıkken yürüdü...vee parmagını emiyor emzik almadı .....parmagını emmesinden hiç hoşnut degilim agız yapısı bozulucak diye aklım çıkıyor..

Almiş'inAnniş'i

ELTİMİN KIZI DA PARMAKLARINI EMİYOR  :sad1: 2,5 YAŞINDA ŞU ANDA AĞIZ YAPISINDA BİR SORUN YOK AMA PARMAKLARI HİÇ HOŞ GÖRÜNMÜYOR  :honk:

estim

baksen şu tembel kızımıza  :D benim yiğenimde parmağını emiyordu. ağız yapısında bi bozulma olmadı. uzun süre emzik kullananların ağız yapısı biraz bozuluyor. pelinin  parmağı emmekten küçük olabilir   :icon_thumright:  :k06:

sevcan53

kızlar bu ara parmak emme işini dahada artırdı bende izola bantla bantlıyorum bikaç gün dür uykusu geldigi zaman çıkartıyorum bazem parmagı emmekten buruş buruçş oluyor :-\

Lily Wonka

Hoşgeldiniz Sevcan..:hello: Pelin'e de maaşallah, çok tatlı..:nazar: Ne zaman parmak emmeye başladı?!

sevcan53

hoşbulduk canım 2.ayından sonra başladı hiçbir şekilde emzik aldıramadım...

Almiş'inAnniş'i

pelin ile doğum günümüz aynı  :angel12: