hamişlik

Başlatan havvin, 15 Ekim , 2008, 00:59:49

« önceki - sonraki »

havvin

SLM arkadaşlar  :flowers:ben yeni üyeyim sizlere sorum ben 2 yıldır korunmuyorum ama hamilede kalamiyorum
biray önce yine drye gittim yumurtalıklarımda kist var dedi ilaç tedavisine başladık daha öne böyle şeyler yaşayan varmı.
yeniden HAMİLE KALABİLİRMİYİM?saygılar iyipaylaşımlar :nazar:

sibel28

hoşgeldin canım.geçmiş olsun.benim arkadaşımdada kist vardı.1 seneye yakın devlet hastanesinde tedavi gördü.faydasını görmedi.kist ne küçülüyor nede büyüyordu.daha sonra üniversite hastanesine başvurdu.kist orda 6 ay boyunca incelendi.arkadaşım 2 ayda bir hastaneye gitti.6 ay ilaç kullandı.ilaçların faydası olmayınca kistte büyümedigi için gebe kalmasında bir engel olmadıgını söyledi doktor..doktor kist tedavisini mayısda bırakalım hemen hamile kal dedi.arkadaşım mayısda ilaçları bıraktı haziranda gebe kaldı.şimdi 4 aylık gebe.sorunsuz geçiyor hamileligi.kist ise dogumda alıncak.fakat ksitin durumuna bağlı.güzel bir hastanede tedaviye başlarsan en kısa zamanda gebe kalabilirsin.

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

havvincim hoşgeldin canım aramıza güzel paylaşımlar diliyorum inş en kısa zamanda senınde hamiş haberlerini

duyarız canım
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

ametist

havvincim hoşgeldin aramıza. hiç moralini bozma benm idrarda pozitif çıktı daha kese göremedik ama sana yazmak istedim benmde sağ kasıkta kist vardı(ne durumda şimdi bilmiyorm) fsh da 9,47 idi ben her ikisinnde üstüne düşmedim bu ay ilk defa regliden itibaren yumurtlama günlerini takip ettk  olmaz tutmaz diyodum hatta doktora gidecektim uzun zamandan sonra nasip bunlar hiç moralini bozma olumlu ol hayatını devam ettr bilmiyorum çalışıyor musun çalışmıyorsan evde oturma arkadşlarnla görüş kurslara git ama kafanı bebiş e verme canım.çalışıyorsan da günler geçip gidiyor zaten. inş senn bebiş haberlerini de okuruz burdan.

ametist

doktor a git mutlaka tedavini ol ben bebiş düşüncesinden uzaklaşmak için ertelemştim olumsuzlukları sil düşüncelerinden..

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

havvin cim bencede amstist haklı

havvin

Alıntı yapılan: ღ°•.♥.•°ღ∂υуgυѕєℓι ღ°•.♥.•°ღ - 15 Ekim , 2008, 09:40:25
havvincim hoşgeldin canım aramıza güzel paylaşımlar diliyorum inş en kısa zamanda senınde hamiş haberlerini

duyarız canım

hoşbuldum canım desteyiğin için çok sağollun

havvin

Alıntı yapılan: aysun25 - 15 Ekim , 2008, 08:48:25
hoşgeldin canım.geçmiş olsun.benim arkadaşımdada kist vardı.1 seneye yakın devlet hastanesinde tedavi gördü.faydasını görmedi.kist ne küçülüyor nede büyüyordu.daha sonra üniversite hastanesine başvurdu.kist orda 6 ay boyunca incelendi.arkadaşım 2 ayda bir hastaneye gitti.6 ay ilaç kullandı.ilaçların faydası olmayınca kistte büyümedigi için gebe kalmasında bir engel olmadıgını söyledi doktor..doktor kist tedavisini mayısda bırakalım hemen hamile kal dedi.arkadaşım mayısda ilaçları bıraktı haziranda gebe kaldı.şimdi 4 aylık gebe.sorunsuz geçiyor hamileligi.kist ise dogumda alıncak.fakat ksitin durumuna bağlı.güzel bir hastanede tedaviye başlarsan en kısa zamanda gebe kalabilirsin.
hoşbuldum çanım ben özel hastanede tedavi görüyorum dük kontolle gittim çok şükür küçülmüş ama ilaç lara devam ediyorum canım çok teşekkür ederim :flowers:

havvin

:hello:SLM ARKADAŞLAR AVATARIMI NASIL EKLİYE BİLİRİM?

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım havvin sayfanın üzerine profil yazan yer var oraya girip kimlik bilgisi olan yer var oraya giriyorsun ve ordan

yapabiliyorsun

güüm82

:
Selam arkadaşlar;
Ben 26 yaşındayım ve 16 aylık evliyim ekim ayının başında korunmuyoruz rabbim inşallah
bana da hayırlı bi evlat nasip eder siz arkadaşlarımla birlikte:)) :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

merhaba gülüm82 aramıza hoşgeldin canım allah mesut bahtiyar etsin inş senın en kısa zamnda duyarız hamiş

haberlerını hadi bakalım

neslihan

Arkadaşlar ben ekimde çok hamilelik haberi duydum.İnşallah bizde de sayı artar.Biraz önce çok fazla yağmur yağdı hep dua ettin Rabbim bu bereketi bize de nasip etsin diye.Hayırlısıyla yüzümüz güler sıkıntılarımız gider hep birlikte seviniriz inşallah.

Gülüm aramıza hoşgeldin

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

inş neslihancım en yakın zamanda biz de olcaz canım ya duaların içinde çok sagol canım arakdaşım bende dün akşam hepımız için yasin,yunus suresi,meryem suresi, ni okudum allah kabul etsın dularımız kabul olsun işte

neslihan

İnşallah canım birlikten kuvvet doğarmış bizim dualarımızda bize yarayacak,evlerimiz minişlerle şenlenecek inşallah.Allah dualarını esirgemeyen tüm arkadaşlardan razı olsun :amin: :amin: :amin: