Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

burcu-emir

kızlar bende başladım diyete...adiloş ve remzoş süt veriyorlar ve diyet yapınca benimde çekincelerim geçti,yaklaşık 3 gündür diyet yapıyorum,ama kendimi sıkmadan  yapmaya çalışıyorum.ekmek azaltıldı.tatlı,çikolata yok (ki hergün çikolatalı gofret yiyodum  :-[ ),bol,sebze ve salata meyve yiyorum.şu ana kadar sanırım yarım kilo gitti.tam emin değilim çünkü,sabah tartılamadım net cevabı ancak 1 hafta sonra verebilirim sanırım.
bana hız,gaz verecek olan  :k06: tüm arkadaşlara şimdiden  :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: burcu-emir - 23 Ocak , 2008, 21:44:50
kızlar bende başladım diyete...adiloş ve remzoş süt veriyorlar ve diyet yapınca benimde çekincelerim geçti,yaklaşık 3 gündür diyet yapıyorum,ama kendimi sıkmadan  yapmaya çalışıyorum.ekmek azaltıldı.tatlı,çikolata yok (ki hergün çikolatalı gofret yiyodum  :-[ ),bol,sebze ve salata meyve yiyorum.şu ana kadar sanırım yarım kilo gitti.tam emin değilim çünkü,sabah tartılamadım net cevabı ancak 1 hafta sonra verebilirim sanırım.
bana hız,gaz verecek olan  :k06: tüm arkadaşlara şimdiden  :opucuk:
yaparsın sen burcu
verirsin bu kiloları burcu
bi tanesin burcu
incecik günlerini hatırla burcu  :toothy10:

burcu-emir

asllaanııımm bee  :opucuk: kim tutar seni,söyle o güzel sözleri  :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

Burcu sen bizimmm herşeyimizsinnnn....

Burcu sen bizim gururumuzsunnn....

Burcuu sana yakışannn zayıfff olamaktırrr....

Burcu eğer verirsen fazlalıklarınııı sana yat kat birdee bikini alcam yaz içinnnn.... en son modelinden hepisi.... :k06:

ARMAĞAN

YA BURCU SENİN ANNEN BALLI MALLI BİŞEYLER İÇİP ZAYIFLAMIŞTI HANİ. İKİ GÜNDÜR FORUMU ALT ÜST ETTİM BULAMADIM O YAZIYI. TEKRARDAN YAZARMISIN Bİ ARKADAŞ İSTEDİ DE.  :suclu: (O ŞAHIS BEN DEĞİLİM)  :toothy10: :toothy10:

şerife Berat

pazartesı gununden berı bende dıkkat edıyorum yedıklerıme yaklasık 8 kılo fazlam var ama hala vermıs degılım benımle beraber hamıle kalıp ustelık 20 kılo alıp sımdı eskı kılolarının altına dusen arkadaslarım var kafayı yememek ıcten degıl  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

ARMAĞAN

AHHH AHHH ANNEM DOĞUMDAN SONRA ÇARŞAF DOLAMIŞTI BANA KARNIM KALMASIN DİYE AMA BEN HER SEFERİNDE AÇTIM. O DOLADI BEN AÇTIM O DOLADI BEN AÇTIM. İŞTE ANNE LAFI DİNLEMEMEMİN  SONUÇLARI.  :BangHead:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Kızlar benim bebiş 57 günlük benim üzerime bu 3 kilo yapıştıı  yaavvv  bide iğrenç bi şekilde hepsi göbekte nasıl gider bu göbek yaaa jöle gibii hop hop oynuyooo  :cildir:

şerife Berat

ah canım benim üç kilo dedıgın nedır kı çerez niyetıne yerım ben onu

Almiş'inAnniş'i

3 kilo mu????:cildir:
zuzu çabuk terket burayı yoksa fena yaparım  :caca:
sen bizle dalga mı geçiyon  :crybaby2:
biz burda 13 kilodan bahsediyoruz  :(

semra

kizlar eski kiloma 3 kilo kalmis insallah onuda veririm  :amin:2ayda 8 kilo vermisim  :hieyt: :hieyt:

Almiş'inAnniş'i

semra

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Alıntı yapılan: şerife Berat - 25 Ocak , 2008, 17:20:03
ah canım benim üç kilo dedıgın nedır kı çerez niyetıne yerım ben onu
Alıntı yapılan: Almiş'inAnniş'i - 26 Ocak , 2008, 11:35:21
3 kilo mu????:cildir:
zuzu çabuk terket burayı yoksa fena yaparım  :caca:
sen bizle dalga mı geçiyon  :crybaby2:
biz burda 13 kilodan bahsediyoruz  :(
Ayy Şerfecim sen çerez niyetine keşke yiyebilsen valla midene oturur ...
Remziyede bana kızıyo ama görende size nispet yapıyorum zannetçek bu 3 kilo sadece doğumdan önce kiloma dönmek için canım ideal kiloma dönmek için 8-9 kilo var canım yaaaa bende perişan durumdayım  :honk:  Kovalamayın beni bende baskül ailesine aiitim  :k06:  :k06:

Almiş'inAnniş'i