Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

semra

esra_yesiloz

evet hanımlar çok haklısınız evlendiğimde 54düm bianda doğumla beraber 85 oldum şaşırdım şimdi 67yim halen daha en azından bi 10kilo fazlam var ve çatlaklarda cabası kilodan kurtulayım derken çatlak oluşuyo bu kadın olmak gerçekten çok zorr  :icon_scratch:

duru boncuk

ahhhhhh ahhhhhhh o çatlaklar benide bitirecek canım o kadar dikket ettiğim halde bacaklarımı kurtaramadım bendee :y25: :y25:

Aslı & Eren

Bende 53 kiloyla hamile kaldım, doğum yaptığımda 65 kiloydum, doğumdan sonra 57 kiloya indim ama bünye çok önemli Kilo benim göbek bölgemde toplandı diğer yerler normal. Bebeğim 4 aylık ancak emziriyorum. O nedenle diyet yapmıyorum. Bu bölgesel kilo problemi ancak düzenli spor yapmakla geçebilecek bir durum. Bu konuda azimliyim ancak çalıştığım için zaman bulamıyorum. Bu arada emzirmek kilo verdirir diyolar ama bende ters etki yaptı sanırım, şu anda 60 kiloyum emzirdiğim için rejimde yapamıyorum. Süt olsun diye tatlılara saldım kendimi 3 kilo aldım...

yeşil

nagihan

evet halimize şükredelim. seyrettim gözlerim açıldı kadının haline.  ::)

yeşil

elalem ne derse dessiinnn hadi hadi hadiiiiiiiiiiiiiiiiiii takmayın kafanıza kiloları sağlığınız yerindeyse kilolar verilir boşverin

nagihan

verilmiyor ne yazık ki. ben 500 gr almışım sinir oldum kendime.

yeşil

bebeğin ne kadar oldu,doğum öncesi kaç kiloydun hamilelikte ne kadar aldın şu an kaç kilosun he bide emziriyorum diye yeme işini abarttın mı? ben 58 kiloyla hamile kaldım 9 kilo aldım hamileliğimde bebeğim 3,5 aylık şimdi 55 kiloyum evlendiğim halime geri döndüm ama benim metabolizmam hızlı ailemde hiç kilolu yok çok şükür yani kilo işi birazda genetik bide sezeryanla doğum olunca kilo biraz daha zor veriliyo 

nagihan

valla anlatmaktan yoruldum. şu kilo muhabbeti beni iyice geriyor canım.
bu konuyu ben açmıştım.
istersen ilk mesajlara bak. benim derdimi anlarsın ve durumu görürsün.  :-\

adalet

Alıntı yapılan: nagihan - 16 Ocak , 2008, 23:00:18
verilmiyor ne yazık ki. ben 500 gr almışım sinir oldum kendime.

nagis dikat et  :violent1:
bacim yazin mankisko olacaz unutunmu  :toothy10:
brn cumartesi tartilcam ozaman yazarim
15 gundur rejimdeyim hayret hic bu kadar uzun surmemisti  :ehi:

nagihan

aferin sana bravoooo
ben bir kilo almışım.nasıl oldu bu ben anlamadım. ya bende bir anormallik var yada tartıda. tartının pillerinide yeni dğiştirdim bir problemin olması imkansız. valla çok üzgünüm ağlamak istiyorummmm

adalet

aglaba bacim tartida yanlislik vardi  :caca:
nagisim kilolari bir gunde almadiki bir gunde gitsin ayda iki kilo gitsin yeter demi 10 ayda 20 kilo yapar daha ne isteriz
gerci ademe kalirsa ayda bir kilo anca gider diyor beni deli ediyor  :violent1: bana kalirsa haftada bir kilo gitse super olur adem diyorki kurtarmaz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

ben bu kiloları 9 ayda aldım
ama 10 ay olcak nerdeyse hala veremedim  :BangHead: :cildir: :BangHead: :cildir: :BangHead: :cildir:
bende dünüşümle konuştuktan sonra rejime başladım
Allahım güç kuvvet verdiği sürece devam ettiricem  :amin:
emziriyorum diye sıkı diyet yapmıyordum
hatta aksine ne bulsam tıkınıyordum ama
artık bunun pisboğazlıktan başka bişey olmadığına karar verdim
  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
zaten Almira da artık benim sütümle doymuyor
ya sakinleşmek için yada uyumak için emiyor

67,700 ile başladım rejime
haftaya çarşamba açıklayacağım yeni kilomu  :muzz:

guguş

valla ben normalde kiloluyum 2005de elendiğime 62 idim hamileliğin başında 65tim doğuma kadar 12kilo aldım doğumda 5 kilosu gitti bu arada sezeryan oldu doğumum doğumdan sonra 10 gün içinde 5 kilo daha gitti. ve oğluşum çok emdiği için 2-3 kilo daha gitti şuan 64,5-65 kiloyum ama biliyorum emzirmeyi bıraktığım an kilo alıcam. çünkü bende çok pis boğazım ağzım hiç boş durmuyo :ehi: