Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

YENİ YIL ÇEKİLİŞİ SON KATILIM TARİHİ

30.10.2007

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,756.msg48254.html#new

-Butterfly-

tebrkler nagis azmin elinden ne kurtulmuski senden kurtulsun   :hello:

sevda

-Butterfly-

yeni eve tasinmisti belki daha internet baglanmamistir yada yerlesmeye calisiyordur.. kolay degil vallahi yeni eve yerlesmek ozelikle bebegin varsa dahada bir zor.. allah kolaylik versin..

jbdun

nagihancım allah kolaylık versin canım, o koşuşturmayla da kilo verirsin sen :icon_thumright:

semra

arkadaslar bende 1haftadir rejim deyim göbek yavas yavas erimeye basliyor söyle bir 10 kg vermeyi düsünüyorum insallah bu kilolardan kurtulurum :amin:

duru boncuk

allah yardım etsin semracım ben kilo verdim ama göbek ve popoda takıldım varmı bunun bir yöntemi acaba yaaaaa :icon_scratch:

seyda

Özgül sezeryan mi oldun? sanirim o zaman göbek daha zor gidiyo. ama tabi Duru bi ayaklansin da ;D ben 60 kiloyla hamile kaldim ve 79 kiloyla dogum yaptim. simdi 57 kiloyum. bilmem anlatabildimmi 8)

duru boncuk

evet seydacım sezeryan malesef o yüzden mekik falanda çekemiyorum yanii  :honk:bende 60 kiloyla hamşle kadım 74 le doğum yaptım şimdi yine 60 kiloyum ama dediğim gibi sarkıklar varr :cildir:

adalet

yaw kiloardan basetmyin  :( :y25: ne olacak halim hamilelik kiloma dondum gitikce aliyorum  :(
rejimde yapamiyorum aclikliga dayanamiyorum  :violent1:  :k06:

duru boncuk

adalet ikisinden birini seçman lazım canım ya kilolar ya yemeklerr ???

nagihan

Alıntı yapılan: özgül-duru - 30 Kasım , 2007, 22:36:34
evet seydacım sezeryan malesef o yüzden mekik falanda çekemiyorum yanii  :honk:bende 60 kiloyla hamşle kadım 74 le doğum yaptım şimdi yine 60 kiloyum ama dediğim gibi sarkıklar varr :cildir:
5 AYDA 60 KİLOYA İNDİN SÜPER BU YA  :icon_thumright:

duru boncuk

nagahancım bu birazda yapıyla alkalı benim anam 6 tane doğurmuş ama çöp gibi :basardim:

nagihan

benim anamda zamanında çöp gibiymiş. şimdi benim gibi.  :dontknow: :(

adalet

benim anamda zamaninda cop gibiymis simdi masallah var ablamda oyle ailece rekor kiriyoruz birinci beli ikinci kim  :tongue3:  :toothy10: