Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

ferda2

2 hafta da haftanın 4 günü spor yaparak 1kilo 300gr vermiş bulunuyorum boğazımdan da kısmadım hiç :icon_thumright:

unicornn

tebrikler ferda :)  :flowers:
ne sporu yaptın bizi de aydınlat  :caca:
kaç kilon kaldı  vermen gereken peki şimdi !!! :aferin:   :basardim:

ferda2

Alıntı yapılan: unicornn - 28 Mart , 2010, 22:48:39
tebrikler ferda :)  :flowers:
ne sporu yaptın bizi de aydınlat  :caca:
kaç kilon kaldı  vermen gereken peki şimdi !!! :aferin:   :basardim:
göbek basen hareketleri yaptım vermem gereken 4 kilo900gr var :honk: onuda 2 ay içinde veririm inşlh  :amin:

miray

malesef kurtulamadım bide  üstüne üstlük aldım  :cildir:  :cildir:   :BangHead:  :BangHead:
pazartesi baslıyorum salı bitiyo rejım  :cildir: cikolataya dayanamıyorum  :BangHead:  :BangHead:
bogazıma hakim olamıyorum bitürlü  :BangHead:  :BangHead:
iştah kapatıcı bişeyler önerisi olan varsa söylesin kızlar  :BangHead:

unicornn

bravooo ferdaaa  :hieyt:
darısı başımıza :o)))
arkadaşlar baarı hikayelerimizi paylaşalım destek olalaım :)
kepek ekmeği tok tutyo papatyaa

pinar79

bebişim 6 aylık oldu ve ben doğumda aldığım 20 kiloyu hala muhafaza ediyorum  :ehi: zaten çok zayıf değildim artık şişkoyum  :ehi: işin şakası şimdiye kadar hiç dert etmedim bebeğim çok iştahlı emdikçe emdi bende yedikçe yedim.ama artık ek gıdalara falan geçtik bendeki iştah şükür bitti.sanırım bundan sonra kilo verecem.kilolarımdan kurtulunca yine yazarım.almak kolay ama vermek of of.Allah hepimize kolaylıklar versin

мiŁenα.

bende kilo vermek istiyorum yaaa :y25: :y25:

ama ilk 1 hafta olmayan kıyafetlerım sımcık oluyor ...tunıklerım vs pantalonlarıımın ıcıne gırıyorum ama fermuar zor kapanıyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

ferda2

Alıntı yapılan: ๑ AyŞe ๑ - 02 Nisan , 2010, 11:06:42
bende kilo vermek istiyorum yaaa :y25: :y25:

ama ilk 1 hafta olmayan kıyafetlerım sımcık oluyor ...tunıklerım vs pantalonlarıımın ıcıne gırıyorum ama fermuar zor kapanıyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kaç kilo aldım ve kaçını verdin kızlar ya ben spor yapıyorum göbeğime de streç sarıyorum felaket terletiyıor bisiklete biniyorum o zaman sarıyorum sizce sakıncası olurmu yara falan yaparmı

мiŁenα.

bence yapmaz :-\ :-\

ben 22 kilo aldım :dontknow: :dontknow: 8 kilo dogumla gitti :-\ :-\

DİLVİN

03 Nisan , 2010, 12:45:45 #924 Son düzenlenme: 03 Nisan , 2010, 14:24:58 ((selCan))
Alıntı yapılan: ๑ AyŞe ๑ - 02 Nisan , 2010, 16:11:38
bence yapmaz :-\ :-\

ben 22 kilo aldım :dontknow: :dontknow: 8 kilo dogumla gitti :-\ :-\

kaldı 14 kılon  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

benımde hala 10 galıba
:cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ferdacım :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Ayse Akgöz

Araniza yeni katildim.Ben 6 hafta erken dogum yaptim.Tansiyon hastasiyim.Kizim sezeryanla dünyaya geldi.Simdi dört aylik.Bana hangi sporu yapmami önerirsiniz?

Balböceği

Hg aramiza ben eda rabbim sana bagislasin yavrunu  :amin:

sordugun soru hakkinda bi bilgim yok  :D

βαlκιz

hoşgeldin kızını allah bagıışlasın
neden spor yapmak istiyosun kilo problemimi başka bşeymii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DİLVİN

aslında vucudumun sucu yok tek suçlu benım  :suclu: :suclu:
çokkkkkkkk fena yedim doymak bilmedım :hungry: :hungry: :hungry:
gece yarıları bile kalkıp pasta börek yapıp yediğimi bilirim
eşim 1 kılo tulumba tatlısı alırdı
onu bitirmeden uyku girmezdi gözümee :ehi: :ehi: :ehi:
nasıl olsa hamılelıkte kılo alıcam hamılelık kılosunu verirken bu kılolarıda veririm dedım
ama hamılelık kılosunu verdımm yedıklerımın veremedım  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
bidaha hamıle kalırsam çok dıkkat edeceğim  ;D ;D ;D ;D ;D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik