Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

esma.aysimanaz

doğangüneş

Alıntı yapılan: esma.aysimanaz - 10 Ocak , 2010, 23:29:19
sen neden alıosan bende ondan alıyom :toothy10: :toothy10:
kıs sana demiyom siteye diyom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: esma bu gün ikimizde arızalıyız sanırsam :k06: :k06: :k06:

esma.aysimanaz

Alıntı yapılan: doğangüneş - 10 Ocak , 2010, 23:31:16
Alıntı yapılan: esma.aysimanaz - 10 Ocak , 2010, 23:29:19
sen neden alıosan bende ondan alıyom :toothy10: :toothy10:
kıs sana demiyom siteye diyom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: esma bu gün ikimizde arızalıyız sanırsam :k06: :k06: :k06:

ben demiştim sana şugurum kaydı diye normaldirr

konuyu dagıttın heee  :k06:

Balböceği

ben de azimli olmam lazimmmm daHA YAZA tatile gitcem fit bir gorunumun olmasi
lazim ha gayret bocek ha gayretttttt kim sana engelse as onlari tutu bogaziniiii  tutttttt  :ehi: :ehi: :ehi:

gamzela

merhaba arkadaşlar ben gamze.4 aylık kızım var ve 14 aylık evliyim.26 yaşındayım.bende de aynı problem var. doğum kilosu kaldı tabi.52 kilo ile hamile kaldım.67 ile doğum yaptım.doğum yapınca 59 kiloydum ama şuan 56 kiloyum.4 ayda 3 kilo verdirmiş kızım bana.ama hala eski kıyafetlerm olmuyo ve sinir oluyorum bende.evlendiğimde 49 kiloydum.tekrar o kiloda olmak bidaha mümkün olmaz herhalde.göbek kaldı ya .
gmz

kuskusum

kuskusum

slm arkadaslar oglum 4 aylık oldu emzırıyorum rejım yapmamda sakınca varmı evde

ertl

inş hepberaber zayıflayacaz arkadaşlar
:muzz:  :muzz:  :muzz:

unicornn

Alıntı yapılan: unicornn - 10 Ocak , 2010, 23:04:43
kıslar merhaba ben de artık doğumdan sonra ya terfi oldum :)))  :love7:  :muzz:
sezeryanla 6 ocakta doğum gerçekleştiii
65 le hamile kalıp 7le doğuma gittim 72yim şimdi sizce durum nasıl yememe 1 hafta dikkat etmem gerekiyo sonrasında ne olcaka çok merak ediyorum az mı gitmiş kilom ben daha çok gider die bekliodum ...  :suclu:
kıslar eksik yazmışm doğma 78  -  79 ile gittim 72 yle geldim şimdi 70 ldum

esma.aysimanaz

Alıntı yapılan: kuskusum - 12 Ocak , 2010, 19:44:46
slm arkadaslar oglum 4 aylık oldu emzırıyorum rejım yapmamda sakınca varmı evde

bnce rejim degilde hafif kısabilirsin yemenden süt üretmek lazım malümmm

Demet_dk

spora başlayacam bende bugün ilk günümüz bakalım oğlum ne kadar fırsat verirse yapıcaz bişeyler  :tongue3:

unicornn

ferda

Alıntı yapılan: unicornn - 17 Ocak , 2010, 16:38:55
ben halaaaa 70 kg yim :(  :BangHead:  :violent1:
bende 71 kiloyum gitmiyor artık sanırım boğazımı kısmama lazım ama canım çok tatalı istiyor duramıyorum bugun bisiklete bindim doğum yapalı 18 gün oldu dikiş az oda agrı falan yapmıyor sanırım tuttu 26 dakika bindim seviyesi 3te tabi artık kalan kiloları sporla vercez bende doğumda 78 kilo 600 grla gittim eve 72 ile geldim

unicornn

aynen bende :(
nasıl gitcek bunnar :(  :BangHead:
şimdi korkudan yemekten de kısamıyom ya sutum olmazsa; yetmezse die ...

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben hemen verdım kılolarımı  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:2 kılo fazlam kaldı o da bısey degıl 52yım sımdı sezeryan oldugum ıcın bıraz gobek var azcık :igrenc:ıns oda gıder :amin: :amin: :amin: :amin: