Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

:k06: :k06: :k06:
remziyeden sonra sende başardın canım doğumdan sonra kilo almayı :k06: :k06: :k06: :k06:

HAZİRAN

bence sabırlı olmalıyız bende 2 ay önce doğum yaptım ama benimde var fazla kilolarım ilk başlarda hergün yarım kilo gitti ama şimdi belli bi kiloda sabitlendim gitmiyor 8-9 kilo gitmesi gerekiyo ama bende emziriyorum 2-3 aya kadar normale döneceğimden eminim biaz haraket biraz yedikleimizee dikkat ederek bu işi başarırız :love7:

burcu-emir

BEN YENİ Bİ KONU AÇICAM DOĞUM SONRASI KİLOLAR NASIL SİZEDE İHALE OLARAK KALDI  :ehi:  :toothy10:

bilge kurt

dogum yapalı 2 ay oldu bende o telasa dustum dıyetıs yene gıttım 6 ay sonra goruselım dedı.rahım kırkgunde toplanırmıs sezaryanda 6-8 ay dıyor dr.bende kendımı oyle hıssedıyordum ama gun gectıkce toparlanıyorsun.su olsun dıye yemek zorundasın bebegıme bakınca onemsemez oldum bırde uykusuzluk eklenınce yemekten kısmıyorum abartmıyorumda.

sevda

Ben 51 ken 71 e çıkmıştım hamileliğimde şimdi 53 kiloyum hiçbirşey yapmadım kendiliğinden gitti işin ilginç tarafıda bu benim için nasıl gidecek derken arada gitmiş valla.

ღ°cerenay.♥.

sevda kaç ayda gitti kendiliğinden bu kilolar  :icon_scratch:

jbdun

adalet

demek kilolar kendiliginde gidiyor ben bosuna kendimi sikintiya sokmayayim nasil olsa kilolar gitcek  :toothy10: :k06:
benim umudum yok ama Allah buyuktur  :(

ღ°cerenay.♥.

adalet

sevda

Benim oğlum şimdi 15 aylık ve 6. ve 7.ci aydan sonra vücumdaki fazla suyun gittiğini hissettim çünkü bayağı bir şişlik vardı gözle görünen sonra yaz aylarında ben zaten istesemde yemek yiyemiyorum ayrıca 1 yıl boyunca anne sütü verdim 10,5 ay memeden emdi son 1.5 ayda pompayla sağdım halen var ama emmeyince pompayla sağmak olmuyor çok zorlandım onu yaparken sütüm yağlıydı beni onun etkisinin olduğunu söylüyor arkadaşlarım bilmiyorum ama uğraşmadım açıkçası uğraşırsam biraz göbek kaldı onu vericem kışın şimdi havalar çok sıcak ve spor yapamıyorum kışın daha rahat oluyor bizde yürüme bandı ve bisiklet var onlarla çalışıp göbeğimide eritmeyi düşünüyorum kızlar kalçam zaten hamileyken fazla almadı daha çok göbekten oluşuyordum bu arada bişey sorcam ne bu 20.ci madde olayı banada söyleyinde ben güleyim kızlar olaya yabancı kaldım valla. :-\

jbdun

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,332.1215.html

bu sayfada aşağılara doğru indikçe bi liste var sevdacım işte ordaki 20.madde ;D

adalet ve aslıhan yerinize cevap verdim ama...  :suclu: :flowers:

adalet

iyi yaptin jbduncum iylik sever melek arkadasimiz  :k06:  :flowers:

ღ°cerenay.♥.

sağol jbduncum :opucuk:

sevdacım gördün mü 20. maddeyi?
ben çok tuttum onu :icon_thumright: