Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

Angel

emzirmek emzirmek vede emzirmek   :k06:  hamur islerinden ayri durucan kesinlikle yemiycen bak goruceksinki kilolar nasilda veriliyorr     :occasion14: :occasion14:  :nazar: :nazar:

мiŁenα.

emzırmek kılo verırıyomus ıns benım bebegımde emer :amin:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Angel - 04 Ekim , 2009, 12:29:54
emzirmek emzirmek vede emzirmek   :k06:  hamur islerinden ayri durucan kesinlikle yemiycen bak goruceksinki kilolar nasilda veriliyorr     :occasion14: :occasion14:  :nazar: :nazar:

ben hamur işini çokkk severimmm

ekmeğide çok düşkün oldum bu aralarr

makarnayı bile ekmekle yer oldum nerdeyse  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

βαlκιz

dogumdan 15 gün sonra 63 den 58 kiloya düşmüştüm  sonra birazdaha verdim ama şimdi yine aldımm şuan yine 58 kiloyum  :muzz: :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

sunga25 ((( Serpil )))

SELCANIM SEN BU GIDISLE YUSYUVARLAK OLCAN ZATEN
SEN KORKUYORUM KIZIM  HAMURDAN UZAK DUR
BENDE COK SEVIYORUM AMA UZAK DURMAMIZ GEREK :ehi:

мiŁenα.

@ssemra@

bende 64 kiloyla hamile kaldım 87yle doğurdum yani 23kilo aldım :k06: şuan oğlum 5,5 aylık 70 kiloyum, emzirmek haricinde hiç bişi yapmadım, abur cubur tatlı vs de çok yiyiyorum, emzirmek gerçekten işe yarıyor bir de adet olmaya başlayınca kilolar daha rahat gidiyor. Şuan 6 kilo fazlam kaldı ama ben 12 kilo verip evlendiğim zamanki halime dönmek istiyorum inşallah başarırım  :amin:

Angel

:ehi:  kis selcan bende hamileyken hep hamur isi yedim ama sadece 9 kilo aldim    :k06: :k06:   :nazar: :nazar:    pasayi dogurur dogurmaz  agzima

ekmegi surmedim   :basardim:  canim oylede istiyorki  soyle sabahlari kizarmis tosta   :hungry: :hungry:      :y25:    :ehi: :ehi:   ama sut yapmiyorki anacim

hamur isi bende kestim umidimi hayir yok bana hamur isinden     :k06: :k06:

< ESLAL >

tülincim senin hamur işini filan kesmene gerek yokki canım zaten 9 kilo almıştın oda doğumda gitmiştir sen bari böyle konuşma :honk:
biz halimize yanalım anacım :y25:

Angel

caniim  ezgicim profilindeki resim cok guzel canim ama tam olarak seni goremiyorum   :k02: :k02:  cok yakismis sana cokda guzelsin canim   :love7: 

:opucuk:  :nazar: :nazar:  prensesin olacagi nasilda belli   :suclu:  bende kizimda oyleydim 20 kilo almistim aleynada    :k06:  her yerim genislemisti

yuvarlak olduydum   :ehi: :ehi:  yuvarlanarak gidiyordum   :toothy10: :toothy10:

yok  kis ben genelde cok cabuk kilo alanlardanimda hamilelikte  cok az kilo almam beni bile sasirmistim    :k06: :k06:  erkek bebekler annislerine cok az kilo

aldiriyorlar  kislarda cokkk kilo aldirtiyor annislerine.saglik olsun nasil osa veriliyor kilolar.hemen olmasada 5-6 ay sonra veriyor insan   :aferin: :aferin:

< ESLAL >

sağol tülincim o senin kalbinin güzelliği :opucuk: :love9:
canım ben çok kilo aldım ama benim göbüş çok sivri ve aşağıda herkes oğlum olacağını zannediyo :D
hayırlısı artık sağlıklı olsunda kilo gerçekten sorun değil

мiŁenα.

ezgıcım senın gobusun cok dık duruyor tam erkek bebek gobusu gbı :k06:

< ESLAL >

evt ayşecim sorma dimdik hemde  :k06: :k06:
herkes erkek zannediyo ve kimse 7 aylık olduğuna inanmıyor doğar bu çocuk 2 ay beklemez diolar :icon_scratch: sırf milletin çenesi dursun die doğuracam :ehi:

мiŁenα.

< ESLAL >

büyük ihtimal HİLAL olucak canım ama heran değişebilirde şimdilik ortak karar bu isim bulmak çok zormuş :icon_scratch: