Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

-GAMZE-

bak sızın orayı bılmem ama  bızım burdakı doktorlar özel hastane oldugu ıcın gııtım hastane sezeryanda daha cok para alıolardı devletten adam başı 2 mılyar o yuzden adamları kandırıp kesıp kesıp atıolardı sezeryanla  yok kordon dolandı yok cocuk kakasını yutttu şöle böle dierek sezeryan yapıolardı ama ben olmadım cunku benım arkadasım benden 10 gun once dogurdu cocugunu kucana alıp emzıremıodu bıle o kadar cok ıstıodukı bagrına basıp sevmeyı sevemıodu bıle ben onu gordumkı haytta yapmam dedım  son dk. bende istedim sezeryanda eşim izin vermedi iykide vermemiş 3 günde ayaktaydım valla

mavili

benim gittigim hastanede özel ama orada normal doguma daha çok önem veriyorlar sezeryan çok nadir yapıyorlar benim doktorum benden daha hevesli normal olması konusunda sezeryandan konu açınca ben hemen konuyu degiştiriyor sen normal yapacaksın başarabilirsin deyip duruyor bakalım bu kontrolümde ne olacak

semra

canim insallah normal olur tehlikeli birsey olmadikca nolmal yap bence  :icon_thumright:
burda cok tehlikeli olmadikca sezeryanla dogum yaptirmiyorlar bencede en dogrusu :icon_thumright:

zhr38

merhaba kızlar
ben sezeryan doğum yaptım 9,5 ay önce 62 ile doğum yaptım şuan 45 kiloyum :dontknow:
kilo almaya çalışıyorum....

semra

okadar kiloyu nasil verdin formulunude yazarmisin lutfen  ;)

zhr38

Alıntı yapılan: semra - 12 Temmuz , 2008, 01:29:12
okadar kiloyu nasil verdin formulunude yazarmisin lutfen  ;)

walla hiç bişey yapmadım cok fazlada yemek yerim ama alamam kendimi bildim bilelide hep zayıftım o yuzden bu kadar cabuk kilo verdim sanırım :dontknow:

semra

ben evlenmeden önce 38 .beden giyiyordum simdi 1,sene oluyor dogum yapali 42,44 benden giyiyorum eski bedenime düsmek istiyorum insallahta düserim :amin:
ne güzel sen hic bisey yapmadan düsmüssün  :icon_thumright:

zhr38

şimdi kilo almak için hap kullanıyorum 48 kilo olmak istiyorum  ::)

sevda

SEMRACIM VERİRSİN AMA BAK BENDE GEÇEN SENE KİLOLUYDUM BUSENEKİ HALİMİ BİLİYORSUN.. ;)

zhr38

bencede semra .. bak sevda haklı istedikten sonra herşey olur  ;)

sevda

CANIM HEM İSTEDİKTEN SONRA HEMDE EGZERSİZLEE TEK BAŞINA GİTMİYOR BU KİLOLARR MALESEFF... :-[

semra

ya kimi kilo vermek istiyor kimi almak ben sana 10 .kilo vereyim  :k06: :k06:canim

sevdacim sen gecen sene kac kiloydun busene kac kilosun ::)
INSALLAH VERIIM BITANEM YA :amin:

sevda

CANIM BEN GEÇEN SENE 60 LARDAYDIM ŞİMDİ 53,5 KİLOYUM ... ;)

zhr38

ya herkesin derdi ayrı semra 10 kilonun yarısını bana yolla alırım walla ihtiyacım war

semra

GERCEKTENDE ÖYLE CANIM YA  ::)
VALLAHI % KILOYADA RAZIYIM HEMEN YOLLUYORUM KARGOYLA :k06:
OHHHHHHHHHHHH KILOLAR GIDIYOR :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

SEVDAM SÜPERSIN INSALLAH SENEYE 59 düserim  :amin: :amin: