İDRAR TESTİİİİ YARDIMMMM

Başlatan ametist, 13 Ekim , 2008, 17:27:02

« önceki - sonraki »

ametist

Uzun bi aradan sonra herkese merhabalar.bugün ile birlikte reglim 3 gün gecikti (hiç olmazdı) belirtilerim çok farklıydı karnımda batmalar ve karıncalanmalr, çabuk yorulmalar, çok uyumalar, bel agrım oldum.ilçedeyim imkanlar çok kısıtlı neyse hastneye gittim kan testi için makina bozuk benden idrar tahlili aldılar sonuç pozitif.sağlsun doktor ultrasonla baktı ama kese göremedi tekrar haftaya gel bakalım dedi çok merak ediyorum lütfen fikirlerinizi paylaşın.erken mi kese için dış gebelikten korkuyorum hamile isem 4+3 olmalı

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

ametist merhaba canım hayırlısı olsun hadi bakalım ne güzel bir haber bu canım henuz çok küçük oldugu için kese

görünmeyebiliir bence panik yapma sakin ol bence dış gebelık neden olsunkı daha önce böyle bir şey yaşadınmı

bence normal olarak hamilesin ve henuz çok yenı oldugu için kese görünmemişdir büyük ihtimal 10 veya 15 gün

geçsin bak ozaman nasıl görüncek canım
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

ametist

sağolasın  canım ya cevabın için ne bilim panikledim işte hamile hiç kalmadım ilk bu çok istiyorum rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler versin inşallah tekrar gidicem bakalım sağlıklısını versin ve tabiki de herşeyin her zaman hayırlısını versin

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

amin inş hayırlısını versın tabı kaç yıllık evlısın canım adın ne bu arada ben tülin memnun oldum konuşmamışdık

sanırım daha önce bende tedavi görüyorum ilk tüp bebegim tutmadı kısmetse kasımda 2 deniycez inş rabbım tüm

anne olmak isteyen bütün arakdaşlarıma tanımadıklarıma bile bu yüce mertebeyi nasip etsin

neslihan

Gözün aydın ametist Allah tamamına erdirsin inşallah

ametist

tülincim memnun oldum  canım.ben üye olduğumda sude yi takip ediyordum onun azmine hayran kalmıştım sanırım şimdi ikizleri var. 7. yıl olacak ama son 1.5-2 senedir bebek istiyoruz  doktor aradım  bi süre aşılama yaptırmak istiyordum yaşımda 31 tabi zaman geçiyo sonra vazgeçtim ne zaman nasipse dedim önceden çok üzülürdüm hepsine boşverdim siteyi takip ederken okumuştum senn konunu ama inş rabbim sana ve diğer arkadaşlarada sağlıklı çok güzel bebişler verecek umudunu yitirmemek çok önemli herşeyide oluruna bırakmak çok önemli canım

servem

canım hayırlı olsunn darısı başımıza inşallahh

tubis

hayırlısı olsun canım inş. hamişsindir. :amin: :amin:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

ametist çok sagol canım dileklerin için inş bende size en kısa zamanda burdan anne oluyorum diye haykırabilirim hayırlısı ile

nisanur

merhaba canım.kese hemen görünmez.çünkü ben de 10 gün bekledim kesenin görünmesi için.hayırlı olsun bu arada.

ametist

tülincim ismim özge inş canım en kısa zamanda katılırsın aramıza dua ediyorum

ametist

neslihancım  çok sağol güzel dileğin için. Servem inş seninde en kısa zamanda  güzel haberlerini alırız.  tubişcim sende hayırlısı ile kucağına alırsın inş. nisanur  senn ne kadar ooldu canım sende sağlıkla kucağına alırsın inş. 

ametist

nisancım 10 gün sonra diyosun 5 haftalık olunca görünüyo o zaman. inş beklicem artık.sağlıklı olsunda. burada ki doktor keseyi görelim sonra gidersin istediğin doktora dedi sen ne zaman gitmeye başladın?  ayy başını ağrıtıcam sorularımla 

sena

ametist merhaba canım umarım hayırlısıyla hamilesindir  :hello2:   :hello2:  :hello2:
gebelik kesesi 5. haftada görünür 6. haftada da bebeğin kalp atışları duyulur canım biraz daha beklersen güzel haberi alacağına eminim  :icon_thumright:

Rabbim dileyen isteyen herkese hayırlısıyla bu duyguyu tatdırır inşaallah  :amin:  :amin:

efsane

merhaba canım inş herşey yolundadaır hadi hayırlı olsun rabbim saglıklı hayırlı evlat nasip etsin canım benim düşen bebegim 6 haftalıktı yani 6 haftalıkken gözüktü ultrasonda fakat sonrada düştü nese hadi hayırlı haberler beklioz ama arkadaşımın bebegi 7 haftalıken gözüktü takma kafanı pozitif ol :opucuk: