selam kızlar ben yeniyim

Başlatan ecrin_pelinim, 28 Eylül , 2008, 01:33:47

« önceki - sonraki »

ecrin_pelinim

selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım umarım benide aranıza kabul edersiniz benim bir kızım var adı ecrin pelin bende neslihan kızım prematüre doğdu 31 hft şimdi 8buçuk aylık  :hello:

Emine

Hoşgeldin Neslihan  :hello: Kızını da Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.

oglusum

hosgeldin canim aramiza guzel paylasimlar dilerim  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

neptün--

allah bağışlasın allah analı babalı büyütsün.... canım inşallah benimde olur bi meleğim...

selinim

hosgeldin canim adim arzu burada ben cok guzel vakit geciriyorum umarim sende iyi vakit gecirirsin sitedeki arkadaslarimi cok seviyorum hepsi iyi niyetli temiz insanlar bebegini allah bagislasin ve olmayan arkadaslarimizada versin  :amin:  :flowers:

mavili

merhaba hoşgeldin canım benim adım selma ela zümra adında 2 aylık bir kızım var benimde güzel paylaşımlar diliyorum

özleem

merabalar ben özlem benim oğlumda 14 şubat doğumlu 8 aylık tanıştığımıza memnun oldum dilerim güzel paylaşımlarımız olur canım

bal küpü

merhaba canım ben tuba 3 ay 24 günlük  dilara isminde 1 kızım var iyi paylaşımlar

tubişş

merhaba cnm ben de tuba benimde 3 ay 22 günlük bi oğlumvar adı harun salih

DENİZLİ

merhaba bende senin gibi yeniyim ismim derya ALLAH nasip ederse anne aday adayıyım.kendine ve bebişine iyi bak. :amin:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

merhaba deryacım hoşgeldin sende aramıza ben de tülin memnun oldum denizlidemisin sen evlimisin bebek varmı
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

DENİZLİ

:k06: MERHABA TÜLİN EVET DENİZLİLİYİM 7 YILLIK EVLİYİM ARANIZDA OLMAKTAN MUTLUYUM YANLIZ OLMADIGIMI BİLİYORUM.RABBİM HEPİMİZİN KUCAGINI BOŞ BIRAKMASIN. :amin: :amin: :amin: SENİNDE BU SEFER BAŞARACAGINA İNANIYORUM. :k06: :k06: :k06:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

sagol canım inş olucak bende nanıyorum ben senı msn ekledım gelsene konuşalım biraz dertleşiriz
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

bal küpü

TUBİŞ BUARADA BİZİM BEBİŞLERİN ARASINDA 2  3 GÜN VAR .SENİNKİ KAÇKİLO CANIM

neptün--

hoşgeldin neslihancım benim ismim merve ama henüz bebişim yok... allah analı babalı büyütsün canım.... inşallah benimde olur bi meleğim..... :amin: