kızlar benim oğlumun internet sitesi var ya naberrrrrrr www.ecefe.com.tıklayın

Başlatan sibell&gökhan, 25 Nisan , 2007, 14:22:00

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

benim oğlum canım oğlum kıyamayız sana hayatımıza hoşgeldin dünyam benim biz seni çok seviyoruz tuncer sibel gökhan ÖZEN

sibell&gökhan

hişt kızlar kız çocukları olanlar dikkat sakın siteme çocuklarınızın yanında girmeyin benden söylemesi. :ehi:yoksa kızlarınız elden gider valla ;)
oğlum bu yakışıklığıyla hepsini kapar valla  :k06: :k06:

ponçik

sibell&gökhan

sibell&gökhan

ama çok ciddiyim ya çok çirkin çıkmış yeni resimleri pazar günü çekildik taze taze  yani .öyle değilmi sizcede bi girin de görün

sevda

semra

-Butterfly-

Sibelcimm yeni  web siteniz hayirli olsun canim ama ben sitenizi acamadim bende sorun var? yoksa sitedemi?

sibell&gökhan

:( :( :( NASIL OLMUŞ BİLEMİYORUZ AMA MAALESEF SİTEMİZİ ÇALMIŞLAR  :caca: ŞİMDİ AMCAMIZ BUNUNLA UĞRAŞIYO BÜSSÜRÜ BİŞEYLER ANLATTI AMA TAM OLARAK ANLIYAMADIM  ??? NASIL BİR MİLLETİZ BİZ YA HİÇ BİR ZAMAN AKILLANMIYACAĞIZ KESİN ARTIK YA....

sevda

A aaaaa inanmıyorum ayıp olmazsa eğer kaba olucak ama çüüüüşşş demek istedim  :caca: :caca:artıkın bune yaaa yuh yani  :caca: :caca:ayol siteyi çalıpta ne yapcaklar bunlar çıldırmış olmalı yada kafayı yemiş olmalı yaaa çok üzüldüm senin adına ama inanki sen daha güzellerini yaparsın ben sana inanıyorum fıstıkım....

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: sevda - 10 Ekim , 2007, 14:00:04
A aaaaa inanmıyorum ayıp olmazsa eğer kaba olucak ama çüüüüşşş demek istedim  :caca: :caca:artıkın bune yaaa yuh yani  :caca: :caca:ayol siteyi çalıpta ne yapcaklar bunlar çıldırmış olmalı yada kafayı yemiş olmalı yaaa çok üzüldüm senin adına ama inanki sen daha güzellerini yaparsın ben sana inanıyorum fıstıkım....

ne ayıp olacak sevda butür insanlar daha kötü sözleri hakediyolar
ben artık ALLAHA havale ettim canım... :amin:

sevda

Ne kadar saçma ve banal buldum bir bilsen hadi git başak şeyleri çal şuncacık çocuğun sitesini çalınca eline ne geçicek be adam... :cildir:

sibell&gökhan

AAA sevda korkuttun bak şimdi sen beni ben o boyutunu hiç düşünmemiştim acaba resimlerimizide mi aldılar içinden okadarınıda yaparlar mı ya  :cildir:
???

sevda