DENİZLİ'Lİ ARKADAŞLAR NERELERDESİNİZ GARİİİ

Başlatan şerife Berat, 13 Nisan , 2007, 23:02:12

« önceki - sonraki »

şerife Berat

merhabalar denizlide oturan arkadaşlar :flowers:
sanırım forumumuzda denizli li kimseciklerr yok :(

jbdun

yazgan64

:nazar: bende denizlide oturuyom gari selamlaa ediverin gari sağlıklı olun hepiciniz ailecek. :nazar:

uslug2008

slm ben denızlıdenız selam arkadasım 5,5 aylık bır kızım var adı elvın sevgıler :nazar:

ayten

aysezeynepcanalp

:muzz: :hieyt:merhaba ayten ben ayşe daha  önceki mesajıma cevap vermişsin teşekkür ederim.ama ben siteyi nasıl kullanacağımı bilmediğim için okuyamamışım.şimdi karıştırırken gördüm.bu arada denizliden değilim ama orada4 yıl yaşadım çok severim. çok sevdiğim arkadaşlarımda var halen ordalar .bu resimde gördüğün kız orada doğdu.

DENİZLİ

:k06: MERHABA BEN DERYA DENİZLİ MERKEZDE OTURUYORUM SENİDE BURADA GÖRMEKTEN :muzz: :hello2: 26 YAŞINDA 7 YILLIK EVLİYİM :love9:

emosvekaan

Benim esim denizlili ama ben marasliyim sonucta bende denizlili oluyorum demi denizlili insanlari cok seviyorum kocam denizlili diye demiyorum onlar cok iyi ve cana cok yakinlar bir tane oglum var ikinci bebegime hamileydim 8 haftalikken dusuk yaptim ve 3 aydir olmuyor cocugum ve son umudum bu ayi bekliyorum ne olacak bilmiyorum ikinci anne olmayi cok istiyorum hepinizi optum arkadaslar :k06: :nazar: :crybaby2:

ayten

zerdali

merhaba arkadaslar nasilsiniz ben iiyim 30 yasindayim ve 2 tane ogluslarim var ben denizliyim cok sevindim konusruz bye [email protected] adresim

YAĞIZIM2009

DENİZLİLİ DEĞİLİM AMA ORADA OKUDUM.EMEKLİLİĞİMİZDE ORAYA YERLEŞMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ, ÇOOK SEVERİM DENİZLİYİ.

seval sena

bende denizlideyim ve denizliliyim  :flowers: hemşerilerime slmlar  :love9:

Nazenin

Doğma Büyüme Denizliliyim. Herkese Selamlar  :wave:
Hiç Görmediğin - Bilmediğin .. Canından Bir Parçayı Özlemek... Ne Tuhaf Bişey ..Ne Güzel Bişey... Ne Mucize Bişey :)

Nezo

Ben Ben Ben Denizlide Oturuveyon gari.Emme Aslen Burdurluyun :k06:

ayysnn

slm kıslar bnde denizliliyim.denizli merkezde oturuorum  :hello: :hello: :hello: