Oğluşum, Tosun Paşam, Ahmet Taham

Başlatan guguş, 12 Nisan , 2007, 13:29:12

« önceki - sonraki »

guguş

sağolun canlarım yaa bizim burda tel bağlantısı yk cepten bağlanıyoz o yüzden eşimin akşam işten gelmesini bekliyom.evet çok güler yüzlü benim oğluşum teyzeleri ama çok obur herşeyden yemek istiyo vermeyince kızıyo bakın bir resim daha koyuyorum bugün akşam yemeği yerken çektik

[eklenti yönetici tarafından silindi]

duru boncuk

çok tatlı bu yaaaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:şirin şebekkkk yerim ben onuuu  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

sevda

Aman annesi yesin kuzum bırak o yesinki sende yemiş kadar oluyorsun inan bana... ;)

guguş

öyle canım aynen valla çok seviniyoruz. e birazda kalıtsal heralde anne de obur babada :toothy10:

sevda

:k06: sevsinler sizin oburluğunuzu oburixler siziii.... ;)

guguş

14 Ocak , 2008, 23:43:34 #65 Son düzenlenme: 15 Ocak , 2008, 00:02:54 guguş
oğluşumun dişi iyice görünüyo artık. anne ve emme, meme veya mem diyo artık o kadar mutlu ediyo ki bunları görmek gerçekten güsel bişi :hieyt:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

-Butterfly-

inciniz hayirli olsun canimmm  :flowers: o konusan dilleride yerim bennn  :hungry:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

yeni inciniz hayirli olsun :muzz: :hello2: anne diyen dilleri yerim ben masallah :nazar: fotograflar cok guzel  tam yemelik :hungry: tekrar masallah kuzuya :nazar: :opucuk:

guguş

TEŞEKKÜRLER TEYZESİ SENİN MİNİĞİN NE GÜSEL GÖZLERİ VAR ÖYLE MAŞALLAH :nazar:

guguş

hemen bir ilkimizden bahsetmek istiyorum
bu gün ilk kez oğlum babası kapıdan girince kucağına atladı
o kadar mutlu olduk ki özelliklede babası çünkü hep benimle durur babası uçtu yorgunluğu falan da unuttu :hieyt:

sevda

:aferin: yavruma amanda sevsinlerr seniiii babasının o anki sevincini görmek lazımdıı allahım bak sennn daha neler yapıcak kuzum annesiii hatta biraz daha büyüyünce kapıları o açoıcak bizimkisi şimdi bir zil çalsın baba deldi diyip kapıyı açıyorr... :D

guguş

Allahım inşallah o günleride gösterir yaa. babası o kadar mutlu oldu ki sormayın yorgunluk falan kalmadı. yavrum benim yaa bir gülüşü dünyaya bedel onun :opucuk:

sevda

Allah daha güzellikleri daha fazla ve doyasıya yaşatamayı ve göstermeyi nasip etsin sizlere... :amin: :amin:

jbdun

maaşallah nasıl da büyümüş ahmet taha :nazar: :nazar: daha hamileliğin dün gibi aklımda canım, zaman nasıl da çabuk geçiyor değil mi...
artık sıksık burada olmana çok sevindimcanım, seni ve ahmet tahayı :opucuk:

guguş

Alıntı yapılan: jbdun - 18 Ocak , 2008, 22:48:29
maaşallah nasıl da büyümüş ahmet taha :nazar: :nazar: daha hamileliğin dün gibi aklımda canım, zaman nasıl da çabuk geçiyor değil mi...
artık sıksık burada olmana çok sevindimcanım, seni ve ahmet tahayı :opucuk:
evet bugün 8.ayına girdi oğluşum o kadar şaşırıyorum ki anlatamam ne çabuk geçti diyorum. umarım daha sık yazabilirim buraya şuan evde bağlı değil net bakalım olmazsa yaza yeniden taşıncaz çünkü buranın adres sorunuda var hiçbir postamız gelmiyor şimdilik sadece akşamları bakabiliyorum.