Oğluşum, Tosun Paşam, Ahmet Taham

Başlatan guguş, 12 Nisan , 2007, 13:29:12

« önceki - sonraki »

sevda

Ah be güzelim sorma o yatak kazalarını arhacım 2 defa düştü ve ben çok korkmuştum tabi bizim daha ozaman dişlerimiz yoktu ama ne olursa olsun zor oluyor anne ve babalar için gerçi ben evde yanlızken oldu hep ama ne yapalım artık klasik atasözümüzü kullanmaya çoktannn başlamış bulunmaktayım düşe kalka büyücek diyee...

Sana tavsiyem bunlar emekleyince ve yürüyünce hele birde koşuşturmaya başladığında daha fazla düşüşmeye başladıkları için ilerde sanada okadar normal gelicekki güzelim... ;)

guguş

semra sevda ve busecim hepinize teşekkürler Allaha şükür oğluşum iki gündür daha iyi canlandı enerijisi geri geldişimdi bayağı bir emekliyo am tabiki bizi çok korkuttu :occasion14:

-Butterfly-

Cok sevindim canimm  insallah dahada cok toparlanacak allahin izniyle  :amin:  cok opuyorum sizi  :opucuk:

guguş

Hastalık sonrası yavrum epey bir değişti çok geveze olmaya başladı bu aralar kendi kendine da da da diye konuşuyo çok acaip hareketliyiz birde bugün ilk defa yatarken oturur pozisyona geldi hemde kendi başına :aferin:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

-Butterfly-

ilk olarak yeni yeteneginden dolayi  :aferin: sonrada kocaman  :alkış: aferin kuzuma  :opucuk: birde ustune geveze oldu demek  yerim ben onun geveze cenesini   :hungry: :nazar: :nazar:

sevda

:aferin: paşama annesi her işte vardır bir hayır derler demekki oğluşum konuşmayada başladı amanındaa yerim ben onun da da larını dillerini.... :hungry:

-Butterfly-

ahh ahh ben bu resmi nasilda gormemisimmm  :BangHead: canim benim yaa tatliliga bak yerim ben o tatli suratiiii  :hungry: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canim yoksunuzz hayirdir insallah  ahmet taham iyidir insallah... :amin:

guguş

teşekkürler teyzeleri çok iyiyiz maşallah şu aralar
yavrumun yaramazlıklarıyla uğraşıyorum
busecim zaten sadece akşamları bakabiliyorum o da zaman bulabilirsem tabii
bu yaramaz çok gevezelendi hiç susmuyoz bağırmaktan boğazı tahriş oluyo siz düşünün artık nasıl bağırdığnı
ve çok tatlı emekliyo aynen tırtıl gibi :opucuk:oğluşummmmmmmmmmm

-Butterfly-

Tahmin ediyorum  nasil cigliklar oldugunu  :toothy10: bizimkide  sizden asagi kalmiyordur  onun sesinden bazen ne tv izliye biliyorum nede telde konusa biliyorum  genelde tel konusmalarimi onun uyku duzenine gore ayarlamak durumunda bile kalabiliyorum :k02:  masallahh ahmet tahama  :nazar: demek tirtil gibi yerlerde geziniyor  bizimkide yuz ustu gitmek yerine sirt ustu tiryillik yapiyor  dun yere koydum  bir geldimki odanin bir ucundan digerine kadar surunmus  oda orada allahtan alt degistirme masasi var ona takilip kalmis  :toothy10:  hani  o olmasa evi dolanacakmis  :ehi:  aferin kuzumaa demek normal cocuklar gibi tirtillik yapiyor  bizimki biraz anormal takiliyordaa  :toothy10: :toothy10:

cok optum yakisiklimii  :opucuk:

guguş

sırt üstümü gidiyo aaaa canım benim yaa tatlım valla şimdi daha çok yedim ben  :opucuk:maviş gözlerinden

jbdun

canım anca gördüm yataktan düşmüş ahmet taha ve de hasta olmuş, çok geçmiş olsun. Şimdi daha iyi olmasına çok sevindim ;) yakışıklı , geveze ahmet tahaya  :nazar: :nazar: minik çekirdek aileniz için de ayrıca  :nazar: :nazar:
:opucuk:

sevda

GEVEZEME VE TIRTILIMA EN KOCAMANINDAN ÖPÜCÜKLERR... :opucuk: :opucuk:

ÇOK SEVİNDİM EMEKLEMESİNE FAKAT BOĞAZINI ACITICAK KADAR BAĞIRMASINA ÜZÜLDÜM BAZEN ARHANDA ÖYLE AĞLIYOR VE BENİM BEYNİMDEKİ BÜTÜN DAMARLAR SANKİ BİRİSİ UCUNDAN TUTUP TUTUP ÇEKİYORMUŞ GİBİ GELİYOR... :cildir:

AMA DAYANMAK ÇOK ZOR TABİ... :-[

-Butterfly-

Canimm bizimki mavis degil fakat  ela gozluu  :k06: ama sen mavis demek istiyorsan o ayri tabiii  ;D

guguş

teşekkürler jbdun ve sevda ve busecimkaç gündür giremiyodum nete sayfamıza uğradığınız için teşekkürler teyzeleri bu yaramaz müsade etmiyo o yüzden az sonra çıkıcam hepinizi çok öpüyorum yavrularınızı da tabiki busecim bu arada maviye benzetmiştim gözlerini ela demek çok öpüyorum ayberk i o ela gözlerinden kendinize iyi bakın yine gelicem inşallah

[eklenti yönetici tarafından silindi]

-Butterfly-

yerim ben  o gulen surati  :hungry: demek anesine musade etmiyor  :k06: e internette neymis gelip benimle ilgilen demeye getiriyor belliki  canim siz iyi olun iyi haberlerinizi verin  yeter  :amin: cok opuyoruz sizi  :opucuk: