SENİ SEVMEK...

Başlatan sevda, 20 Eylül , 2008, 17:14:03

« önceki - sonraki »

sevda

SENİ SEVMEK.
Sen deli çocuk ,sen deli yanımsınBeklide en çok da serseri yanımsınSeni sevmek bir çılgınlık ,bir delilikBir haykırış bir baş kaldırıştıBir sadakat değil di ki..Seni sevmek, Bir ihanetin,bir yasak bahçenin en güzel meyvesi... Çözülmeyen aşk bilmecesiElbette cevapsız bir soruydu aşkım.Sormaktan bıkmadığım ,Her gün yeniden sorup cevapsız bıraktığımKaybetmeyi bile kabullendiğim

Hatta başlarken bitirdiğim en büyük aşkımdın.
Seni sevmek bir rüya bir nedensiz sevdaBeklide olmayacak bir duaSen güneşi sevmek gibiCehennemde yanmaya koşmakGünahın anlamsız tadı ile var olmakSen muson rüzgarlarına kapılıpOradan oraya savrulup,havalarda uçmakDenizlerin derinliklerin den bir vurgun yemekSonrada dağların tepesinden tekrar dibe vurmak

Yaralanmış kalbimle yeniden sevgine koşmak
Seni sevmek iş de böyle çılgınca bitmeyen Seyretmeye doymadığım,Defalarca bir dolu okuduğum aşk kitabımSensiz olmak kocaman bir hiç olurkenSeni sevmek iseBana dünyaları vermek kadar büyük mutluktu. Her şeye herkese meydan okumakTüm kuralları ,kaideleri bozmakBilerek isteyerek aklın sınırlarını zorlamak Sen ve sevgin kimselerin anlayamadığı,Kendimin bile anlamak da zorladığıO aşk_i tuhaf gibi, ama derin alabildiğine ulaşılmazdı.Sen ve kardelen o bizim hikayemiz O hikaye de hayatı, hasreti, imkansızı bulmaktır.Seni yaşamak kimsenin kabullenmediği

Kendime bile anlatamadığım yanımdın

Seni sevmek ..Hoyrat ve zor savaşıp sonunda kaybetmekseSeni sevmek kaybet olsa daYeniden başlamaktı güzelliğiSen aşkım senBen ve sen iş de en güzeli Kimsenin yaşamadığı aşkı yaşamak

Seni sevmek dünyada bin kez ölmek ise
Sevmek seni kaybetmek iseSevmek seni acılara rağmen yola devam etmek iseSevmek seni satırlara dökmek iseSevmek seni bu satırları yazarken sana yeniden aşık olmak iseSevmek seni aşkını haykırmak ise

<Seni seviyorum...>
<Seni seviyorum...>

<Seni seviyorum...>