28 Nisan , 2024, 17:39:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Üyelere "+" , "-" puan verme

Başlatan Emine, 19 Eylül , 2008, 00:38:28

« önceki - sonraki »

Emine

Forumumuza bir yenilik geldi mesajını beğendiğiniz size fayda sağladığını düşündüğünüz kişiye teşekkür ya da takdir etmek için "+" artı , mesajı size ters gelen kişiye "-" eksi puan verebilirsiniz.Bir üye 24 saat geçmeden aynı kişiye puan veremiyor.Bol puanlı günler  :hello:

handan

peki hangi mesajından dolayı sana kim puan vermiş görebilecekmiyiz?

mavili

Emine

handan

Emine

En çok takdir alan üyeyi belirlemek eksileri çok olanda kişilere çok rahatsızlık veriyor demektir.Yeni bir üye geldiğinde diğer üyelere fikir verebilir o üyenin popüleritesi hakkında kimin kime + ya da - puan verdiği bilinirse tartışmaya yol açabilir.O benim arkadaşıma eksi vermiş bende ona vereyim gibi gruplaşmalar olabilir  ;) Ya da bak ben sana artı verdim hadi sen de bana ver gibi.Yani takdir ettiğiniz ya da hoşunuza giden bir durum olduğunda bir arkadaşınıza teşekkür etmek istediğinizde puan verebilirsiniz kullanmak şart değil.İllaki bilmesini istiyorsanız da sana eksi ya da artı verdim şu nedenle diyerek söyleyebilirsiniz

handan

bana pek mantıklı gelmedi.  :icon_scratch:
bana artı eksi puan vereni göremedikten sonra bi anlamı yok bence.
oyun oynuyoruz yani...

hadi o zaman ver bana bi artı  :toothy10:

Emine

Aslında haklısın canım şimdi beynimde kargalar uçuşuyo kızı aşıya götürücem akşama gelince bi bakayım kim vermiş puan netmiş yapabilirsek yapayım  ;)

handan

Emine

Handancım baktım canım biz forum olarak SMF nin 1.1.6 sürümüne geçtik güvenlik açığı olmaması için güncelledik forumu bu yeni sürüm eksi artı verenleri görme özelliğini desteklemiyor şu anda en son 1.1.5 te denenmiş yakın bir tarihte o özellikte yeni sürüme göre güncellenirse ekleyeceğim.Forumun sürümünü güncellemezsek güvenlik açığı oluyor ve hacklenme olabiliyor.O nedenle şimdilik böyle olacak haber vereyim dedim.

handan

Emine

Arkadaşlar bu eksi artı olayı amacı dışında kullanılmaya başlandığından şimdilik kaldırılmıştır.Kimin kime eksi artıyı hangi nedenle verdiği modülü forumumuzun sürümünde denenip başarılı olarak kullanılmaya başlandığı zaman tekrar açılması gündeme gelecektir.Teşekkür ederiz.

semra

Balböceği

hm guzel fikir eminecim bekliyoruz