çok mutsuzum dün hastalandım

Başlatan uçurumgülü, 12 Eylül , 2008, 10:51:22

« önceki - sonraki »

uçurumgülü

çok kötüyüm dün hastalandım bütün hevesim hayalim yok oldu bitti

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

CANIM ÖNCELİKLE HOŞGELDİN  :flowers:  :flowers:

AMA BÖYLE KARAMSARLIK YAPARSAN İNAN DAHA KÖTÜ OLUR ...ALLAH HAYIRLISINI VERSİN CANIM  ;)

aysel

canım üzülme sakın o gününü bekliyo bence
allah yüzünü güldürsün inşallah
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

uçurumgülü

saol aysl abla ve zuhal abla ama elimde deil çok üzülüyorum

SANA ŞUNU SÖYLEYİM CANIM BUNUN DÜŞMANI STRES EĞER BÖYLE DEVAM EDERSEN DAHA ÇOK ÜZÜLÜRSÜN RAHAT OL CANIM.SONUNDA ÖLÜM YOK Kİ(CANIM İÇİNDEN SÖYLEMESİ KOLAY DİYOSUNDUR AMA BAŞKA ÇARESİ YOK Kİ  :dontknow:  :dontknow: STRES YAPMAMAN LAZIM )

uçurumgülü

resimdeki bebiş seninmi çok tatlı ALLAH bagışlasın ama elimde deil işte

EVET CANIM BENİM  :nazar: BİLİYORUM ELİNDE OLMADIĞINI AMA SIKMA CANINI NOLUR BAK  :amin:

neslihan

zuzu Allah bağışlasın çok tatlı bir kızın var.

Uçurumgülü sende canını sıkma güzelim ya birsürü tedavi seçeneği var.Sanırım 1 yıllık bir süre oldu demiştin yanlış hatırlamıyorsam.Bir doktora görün mutlaka çözüm bulacaklardır Allah ın izniyle.Sende kuzucuğuna kavuşursun.

Benim 2.ayım bu ay çocuk istediğim.1 yıl felan beklemeyeceğim eğer bu ayda gelmezse kuzucum ben direk doktora gidicem ilgili testlerin hepsini yaptırıcam

sibel28

canım bugün veya yarın doktora git.çünkü bir takım tahliller adetin ikinci veya üçüncü günü alınıyor.üzülme Rabbim hayırlısını versin.

efsane

YA NEDEN ÜZÜLÜYOSUN NAPALIM HAYIRLISI ALLAHTAN BÖLE DÜŞÜNÜPTE ÜZME KENDİNİ BENDE İLK AYLAR COK ÜZÜLÜP AGLIYODUM AMA NE BEBEGİM GELİODU NEDE BAŞKA BİŞİ BENCE BU İSYANDIR BAK BURDA ÖSGE VAR O BANA DEMİŞTİKİ EGER SEN AGLAR ÜÜLÜRSEN BEBEGİN SENDEN UZAKLAŞIR BEN ONU DİNLEDİM VE SON 2 AY ADET  OLDUGUMDA İNANN SAN HİÇ AGLAMADIM YA NAPİM OLMUYOSA OLMUYO BU DA Bİ SINAV RABBİM SABRINI DENİYO SAKIN ÜZÜLMME KENDİNE GEL POZİTİF DÜŞÜN RABBİM ZAMANI GELDİMİ HEPİMİZE VERİCEK ALLAHIN İZNİYLE HEP HAYIRLISINI İSTE OLMASADA OLMASIN NE YANİ DÜNYANIN SONUMU COK İSTERSEN ALIRSIN EVLATLIK YAPMA AMA ÜZÜLME AGLAMA TAKMA KAFANA HERŞEY OLCANA VARIR KISMETTEN ÖTEYE GİDİLMEZ GELİRSE HİNTTEN YEMENDEN GELMEZSE NE GELİR ELDEN BU SÖZÜ UNUTMA CANIM SENİ KOCAMN ÖPTÜM

sibel28

Bugünlerin tadını çıkarın bol bol uyuyun bol bol gezin..yakında bu kadar özgür olamazsınız.yaşamınızı bebişe göre ayarlıyacaksınız..

uçurumgülü

ah aysun abla bebiş gelsinde ben hiç gezmeyim hiç uyumayım umrumda deil günlerce aylarca uykusuz kalayım yeterki gelsin tek istegm o ilginiz için saolun çok ii geliyo söledikleriniz

tubito

sen kendini üzme canım herseyin yeri ve zamanı var senin bebişde zamanını bekliyo

bak benim bebişde dogmak için zamanını bekliyo normalde en gec salı günü dogacaktı guya ama bugun cumartesi ve biz hala dogacak diye bekliyoruz demekki zamanı gelmemiş daha

üzeme tatlı canını allah buyuktur

aysel

bu üzüntü ve stresle bebğinin olmasını engelliyosun hayatım gayet sakin ol tedirgin olma biliyorum zor ama
yapmaya çalış canım
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin