2.bebeği nezaman düşünmeliyiz

Başlatan dehliz, 11 Eylül , 2008, 10:56:56

« önceki - sonraki »

dehliz

Herkeze selamlar.
  Uzun zamandır fırsat bulup giremiyorum  internete.Emoşum;Mavili Allah Hayırlı sağlıklı uzun ömür versin bebişlerinize.Ve doğum yapan ve bekleyen herkeze de.

Evet arkadaşlar ne düşünüyorsunuz bu konu da

mavili

oooooooooooooooooo   dehliz  canım hoşgeldin nasılsın bakalım bebişle aran nasıl anlat biraz uzun da lafmı asır oldu  görüşmeyeli 2. bebek mi dur bakalım kız acelen ne anlaşılan bebiş seni korkutmamış valla benimki 2. yi unutturdu bana hiç düşünmüyorum çokkk uzun bir süre

emosum

dehlizcim vallahi bir oooooooooooooooooooooooo   da benden  gercekten uzun oldu gelmeyeli :k06:  hosgeldin seni görmek güzel
bize neler yasadıgını anlatacaktın daha gelmedim :k06:
demek 2..yi düşünüyorsun  ben 2 sene sonra tekrar düşünüyorum ara vermeden :toothy10:

mavili

emoş  ciddimisin deniz seni korkutmamış tabi eloş beni bir korkuttu ki tüm bebekler böyle sanıyorum şuan ve eve hapis  olacagımı düşününce 2. asla diyebilirim bile

emosum

:k06: maviş ciddiyim arada yas farkı olmasın diye 2-yada 3 sene diyorum zaten sezeryan oldugum için 2 sene den sonra
canım eloş seni korkutmus ama düzelicek bir kaç ay sonra inşallah :amin:

mavili

ben hep böyle sürecek sanıyorum zor ya birde tek başıma hem iş hem çocuk  hem ramazan iftarı felan hem misafirler zor nefes almıyorum sayılır  bu arada 48 kiloya düşmüşüm

dehliz

Allaha Çok Şükür.bi sorunumuz yok emiyo gazını çıkarıyo mışıl mışıl uyuyo.yalnız bazen gece 3 te falan uyuyo sabah 6buçuk gibi falan kalkıyor.tam şimdi moda girmişken arayı fazla açmak istemiyom.biliyorsunuz doğumda aile çok önemli.yani onlara ihtiyaç duyuyorsun .Tam hayatımı düzene koymuş oturtmuşken tekrar başa dönüp aynı şeyleri yaşamak zor gelecek.ama işte sezeryan sonrası 2 yıl şartı var
Tecrübeli annelerden varmı daha az arayla 2 sezeryan yapmış.ikisi bir büyüsün

dehliz

Mavilim kaç kilo almıştın yani hamilelikten önceki kilon mu

dehliz

Emoşum sen indin mi hamilelikten önceki kilona

mavili

47 ile hamile kalmıştım 56 ile doguma gittim dogumdan çıkınca 51 kiloydum 26 günde 3 kilosu gitti 1 kilo kaldı ama böyle giderse fazlası da gidecek galiba çok yoruyor beni birde tek bakıyorum ben dogumumdan itibaren annem sadece7 gün kaldı sonrası hep yalnızdım çok zor geldi bana dehliz canım ne kadarlık oldu bebegin gaz sıkıntısı yaşamadınızmı ya ben çok bunalıyorum bu konuda önerin yokmu tecrübelisin yani artık sen

dehliz

Emoşum resim göndermeye çalışıyorum ama beceremedim
küçülttüm ama olmadı gene

dehliz

Mavilim
ilk zamanlar oluyordu ama şimdi rahat hem alttan hem üstten çıkartıyo
9 gün sonra 3 aylık olcak
ilk zamanlarda sağlık ocağından karnına elma yağı sür demişlerdi onu yapıyodum bazen ama faydası oluyomuydu bilmiyorum belki biraz rahatlatıyormuştur

dehliz

mavilim sen anlat bana nasıl gönderecem resmi :occasion5:

mavili

www.imageshack.us

adresine gir internette

gözat var orada

resmin oldugu dosyayı bul 
host it yazıyo orayı tıkla

resmin altında url adresi var kopyala

forumdaki yanıt gönder bölününe yapıştır canım inşallah olur banada ösge ögretmişti