28 Nisan , 2024, 21:59:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNE...

Başlatan ღ°cerenay.♥., 18 Mart , 2007, 01:00:40

« önceki - sonraki »

SEVİNÇ

Ay ben burayı görmemişim. Çanakkale dendiği zaman tüylerim ürperir.En çok görmek istediğim yer ÇANAKKALE.
Eşimle plan yaptık bu oğlanları Allah izin verirse oraya götürecez,şöyle akılları erdiği zamanda.

ღ°cerenay.♥.

bende çok istiyorum gitmeyi...
inşallah çocuklarımıda birgün götürürüm ama inşallah ,

bu vatanın nasıl kazanıldığını anlatıcam ,belleticem onlara...

birgün ,şehitlerimizin unutulup gitmesine gönlüm razı olmaz, şu linke bi bakın arkadaşlar

http://www.canakkalesehitleri.org/brosurgoster.php?katalog=3&brosur=25

ayşe

Bizde hafta sonunda arkadaşlarla çanakkalede şehit düşen ecdadımızı ziyarete gideceğiz.arkadaşlarının öldüğünü görerek ve öleceğini bilerek,şehit olacağını bilerek siperden mermilerin üzerine kendini düşünmeden vatan için atan ecdadımızı unutmak ne mümkün.kundaktaki bebeğiyle cepheye sırtında,omzunda cephane taşıyan,elinde bulunan bez parçasını bebeğinin yerine top mermisine saran ve soğuktan bebeğini kaybeden Elif anayı,o yiğit Anadolu kadınını,yoktan var edilen bir zaferin mimarları olan dedelerimizi,ninelerimizi,atalarımızı nasıl unuturuz,nasıl unutabiliriz
,gelecek nesillerede unutturmamalıyız

irem eren

bu sayfa gerilerde kalmayı haketmeyecek kadar onurlu.
ben iki defa gittim o eşsiz yere ilk gördüğüm görüntü üzmüştü beni rehberimiz türklerin ilgisizliğinden,anzakların vefakarlığından bahsetti bize.
neyseki ikincide durum değişmişti çok kalabalıktı
oralara mutlaka gidilmeli geçmiş unutulmamalı...

semra

ellerine saglik aslihancim cok duygulandim  :(sehitlerimiz nur icinde yatsin mekanlari cennet olsun :amin: :amin:

ღ°cerenay.♥.

teşekkürler arkadaşlar,
bende çok istiyorum gitmeyi oralara,
tv e çanakkale savaşı ile ilgili bir programda izlemiştim ve çok üzülmüştüm,,,
vefasızlık üstüne vefasızlık...öyle değerli yerler öyle değerli hatırlar harabeye çevrilmiş ki...
niye sahip çıkmayız geçmişimize bilmemki...
sadece konuşmakla olmuyor işte böyle şeyler...

sevda

BEN İNANILMAZ ETKİLENDİM BUKADAR GÜZEL BİR KONUYU BU SAYFADA GÖRMEK İNANILMAZ...

Ben eşim çanakkale kusunda çok hassas insanlarız her defasında hıçkırıklara boğularak ve gözlerimiz hep nemli izleriz nerde görürsek ve nerde duyarsak şimdide aynı duguları yaşıyorum bir yandan göğsüm kabarıyor bukadar yürekli ve mert askerlerimizin oluşu diğer yandanda canım acıyor vatanımı ve milletimi bölmeye çalışan insanları görünce biz hep eskisi gibi omuz omuza ve tek bir yürek olsaydık bunların hiçbirine izin vermez ve içimize almazdık düşmanları...

Ben bu konularda çok kötü hissediyorum kendimi arkadaşlar kusuruma bakmayın çünkü haksızlığa vatanın bölünmez bütünlüğünü bozmaya çalışanlara çok kızıyorum çok ,her gün artık bu topraklara şehit verilmesini, ciğerleri yanan anneliri görmek istemiyorum televizyonda heber izlemez oldum son hafta benimde içim yanıyor onları öyle görünce benimde bir evladım var ve bu vatan için feda olsun bende derim ama vatanımızı koruyarak kollayarak diyelim BU VATAN BİZİM HEPİMİZİN...

Almiş'inAnniş'i

elimde ppt formatında çanakkale savaşı ile ilgili bir dosya var
bunu sizinle nasıl paylaşabilirim  :icon_scratch:

bengü

canim sayfayi yeni görüyorum cok güzel hazirlamissin cok duygulandim hele yemek menüsünü okuyunca aglamak geldi icimden hem ac hem dimdik ayakta bizim icin savasan bütün sehitlerimiz gazilerimizi unutmamaliyiz onlar olmasa biz simdi olmazdik rabbim onlari en güzel sekilde mükafatlandiriyordur eminim  :amin:artik analarin yürekleri yanmasin askerlerimiz ölmesin istiyoruz ama hergecen gün bir askerimizi daha kaybetmek cok aci allah sehit yakinlarimiza sabir versin :amin:vatan hepimizin bu vatan ugruna daha cok sehitler vericez mutlaka ama vatan sagolsun.bütün pkk ya :violent1:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme