En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

GülnurARSLAN

9 ay adet gören varmış bilmiyorum bizde öle bişi olurmu ki ne süpriz olur  :ehi:

Sır_Çiçegi

bilmiorum cnm ya dikkatimi cekti de sordum hayrlısı olsun öncelikle  :icon_scratch:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

SeliN59

3 kez hamile kaldım 3 ündede adetime 3/4 gün kALA ayak yanmasın ve boynumda göğüs kafesimde sivilcelenmelerim oldu hep ordan anladım hamile olduğumu

GülnurARSLAN

bakalım az bi çalışmala tutacakmı bu hafta tatil haftaya artıkın  :k06: :k06:

Yaşamsebebim

hadi hamis kalanlar adet gecikmesinden önceki belirtileriniz nelerdir bizide aydinlatin.

__nil__

hayatımda ilkkez adetimin biran önce gellmmesi içi gün sayıyodum o ay.çünkü ikinci tüp bebek tedavisi için izmirden istanbula gidecektik.gitmeden moral olsun diye yazlığa gitmiştik.kasık ve bel ağrılrım oldu heran  wcye koşuyordum.sonrada kasıklarımda şişlik hissettim motorsikletle giderken sanki gaz gibi sancı giriyordu kasıklarıma.

bulantı göğüslerde büyüme ağrıvs. 6.haftdan sonra başladıı

n-i-d-a

hımmmmm benim mide bulantım olmuştu ve aydan  5ay sürdü mide bulantısı çok kötü ben bu yüzden hiç kilo almadım ne yedisem çıkardım ayyyyyyyyy hatırlaması bile kötü :-\
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

Yaşamsebebim

hadi hamile kalanlar size sesleniyorummm....

gulcınucar

slm arkadaşlarım,şüphelendiğim bişey var eylül ayının 24de son adetim oldu ve 14.günde korunmasız ilişkim oldu bu ayda adetim yaklaştıve hiç belirti yok ve bugün az bişey akıntım oldu pembe renkli,daha adetime bir iki gün var bu normalmi sizce baya şüphelendim ,diğer aylarda belirtilerim oluyodu kasıklarımda ağrı,göğüslerimde şişlik vs.  beni bilgilendirirsineniz sevinirim .

denizce:)

kızlar mrb.benimde adet günüm 19uydu gelmedi geçen ay 23ünde gelmişti belki dedim bugün gelir.2 gündür kasık ağrım var.dün hafif kahverengi lekelenmem oldu.bugün kupkuruyum.göğüslerim öyle acıyoki uçları kıpkırmızı.sizce hamile olabilirmiyim eşim 1,5 aydır proxeed plus kullanıyo bukadar kısa sürede etkisi olurmu?bilgisi olan varmı? ::)

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: denizce:) - 23 Kasım , 2011, 11:59:28
kızlar mrb.benimde adet günüm 19uydu gelmedi geçen ay 23ünde gelmişti belki dedim bugün gelir.2 gündür kasık ağrım var.dün hafif kahverengi lekelenmem oldu.bugün kupkuruyum.göğüslerim öyle acıyoki uçları kıpkırmızı.sizce hamile olabilirmiyim eşim 1,5 aydır proxeed plus kullanıyo bukadar kısa sürede etkisi olurmu?bilgisi olan varmı? ::)

cnm inş. hayırlı haberlerini alırız bi test al dene istersen için rahatlar en azından  :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

pinar09

Merhaba arkadaşlar...

Ben 24 yaşındayım ve henüz 2,5 aylık evliyim. Eşim de ben de bebeğimizin olmasını çok istiyoruz. Kimisi gençliğinizi yaşayın biraz diyor ama biz bir an önce olsun istiyoruz. En son 25 ekimde regl oldum ve ben çok nadir olaylar dışında yani üşütme falan olmadıkça 28 günde bir düzenli olarak regl olurum. Hesabıma göre gelecek reglim de 22 kasıma denk geliyor, bugün 23 kasım. Ama yaklaşık 7-8 gündür tatlı tatlı baş dönmeleri oluyor, yani öyle beni yere düşürecek cinsten değil de hani ilaç kullandıktan sonra vücutta tatlı bir ağırlık ve hafif hafif baş dönmeleri olurya öyle. Bende normalde hiç böyle olmazdı. Göğüslerim çok acıyor dokunulmayacak derecede ama zaten göğüslerim regl olmadan önce acırdı, ama bu kadar acımazdı.yani her adetten önce olan şey acıması umutlanmayayım diye hamileliğe bağlamak istemiyorum acımasını. Arada mide bulantılarım oluyor ama aşırı değil, öyle yiyeceklerden tiksinme yok arada bir hafif bulantılar. Sonra göz kapaklarım çok ağır geliyor, yorgunluk hissi var, evime çıkarken sanki bacaklarım tutmuyor, hastalıktan kalkınca vücut titremesi olurya cansızlıktan öyle oluyor ağır ağır çıkıyorum. alt karnımda şişlik var,rahatça giydiğim pantolonumun düğmelerini şimdi açarak oturuyorum. Çok tecrübesizim, annemlerle paylaşsam heveslenmelerinden korkuyorum, hayal kırıklığına uğratmamak için, evde yapılan test de ancak adetten 10 gün sonra sonuç verirmiş. Eşime anlatsam o da benden beter tecrübesiz:D bahsettiğimde bebek geliyor diye sevincinden uçuyor falan:D:D, kısacası tecrübelerinizden yaralanmak istiyorum. Sizce ben hamile miyim?

bir de Diyelim ki hamile kaldım, tabi bu adet olmazsam belli olacakya, mesela bugün adet olmam gerek, ama hamile olduğum için olmayacak diyelim yine de adet olacakmışım gibi bel ağrısı falan olur mu?

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: pinar09 - 23 Kasım , 2011, 16:28:44
Merhaba arkadaşlar...

Ben 24 yaşındayım ve henüz 2,5 aylık evliyim. Eşim de ben de bebeğimizin olmasını çok istiyoruz. Kimisi gençliğinizi yaşayın biraz diyor ama biz bir an önce olsun istiyoruz. En son 25 ekimde regl oldum ve ben çok nadir olaylar dışında yani üşütme falan olmadıkça 28 günde bir düzenli olarak regl olurum. Hesabıma göre gelecek reglim de 22 kasıma denk geliyor, bugün 23 kasım. Ama yaklaşık 7-8 gündür tatlı tatlı baş dönmeleri oluyor, yani öyle beni yere düşürecek cinsten değil de hani ilaç kullandıktan sonra vücutta tatlı bir ağırlık ve hafif hafif baş dönmeleri olurya öyle. Bende normalde hiç böyle olmazdı. Göğüslerim çok acıyor dokunulmayacak derecede ama zaten göğüslerim regl olmadan önce acırdı, ama bu kadar acımazdı.yani her adetten önce olan şey acıması umutlanmayayım diye hamileliğe bağlamak istemiyorum acımasını. Arada mide bulantılarım oluyor ama aşırı değil, öyle yiyeceklerden tiksinme yok arada bir hafif bulantılar. Sonra göz kapaklarım çok ağır geliyor, yorgunluk hissi var, evime çıkarken sanki bacaklarım tutmuyor, hastalıktan kalkınca vücut titremesi olurya cansızlıktan öyle oluyor ağır ağır çıkıyorum. alt karnımda şişlik var,rahatça giydiğim pantolonumun düğmelerini şimdi açarak oturuyorum. Çok tecrübesizim, annemlerle paylaşsam heveslenmelerinden korkuyorum, hayal kırıklığına uğratmamak için, evde yapılan test de ancak adetten 10 gün sonra sonuç verirmiş. Eşime anlatsam o da benden beter tecrübesiz:D bahsettiğimde bebek geliyor diye sevincinden uçuyor falan:D:D, kısacası tecrübelerinizden yaralanmak istiyorum. Sizce ben hamile miyim?

bir de Diyelim ki hamile kaldım, tabi bu adet olmazsam belli olacakya, mesela bugün adet olmam gerek, ama hamile olduğum için olmayacak diyelim yine de adet olacakmışım gibi bel ağrısı falan olur mu?

cnm aramıza hoş geldin öncelikle burada bir cok arkadaşın hamile haberlerini alıp birlikte sevindik inş. seninde öledir önce telaş yapma sakin ol belki psikolojikte olabilir hamile olan arkadaşlar hep sölüyor aynı regli olacakmışsın gibi hissedermişsin belki ufak leke bile gelebilir ama illa 10 gün beklemek zorunda dielsin kiminin erken cıkabilio böle içinde kalacagına eczaneden test al bi dene 2. çizgi silik dahi olsa hamile sayılırsın ama kan testi yaptıro daha güvenilir inş. güzel haberlerini alırız cnm :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

pinar09

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 23 Kasım , 2011, 16:41:06
Alıntı yapılan: pinar09 - 23 Kasım , 2011, 16:28:44
Merhaba arkadaşlar...

cnm aramıza hoş geldin öncelikle burada bir cok arkadaşın hamile haberlerini alıp birlikte sevindik inş. seninde öledir önce telaş yapma sakin ol belki psikolojikte olabilir hamile olan arkadaşlar hep sölüyor aynı regli olacakmışsın gibi hissedermişsin belki ufak leke bile gelebilir ama illa 10 gün beklemek zorunda dielsin kiminin erken cıkabilio böle içinde kalacagına eczaneden test al bi dene 2. çizgi silik dahi olsa hamile sayılırsın ama kan testi yaptıro daha güvenilir inş. güzel haberlerini alırız cnm :)

Merhaba, hoşbuldum, ilginize çok teşekkür ederim.:)
Umarım dediğiniz gibidir, ben de burada güzel haberlerimi paylaşırım. Bugün hala birşey yok reglim gelmedi yani, bakalım bütün gün gelmezse test alayım ve sabaha yapayım.:) Dua edin benim için, aslında çok erken benim için sonuçta vücut değişikliklere yeni yeni alışmaya başladı, ama napayım çok seviyorum çocukları, düşünsenize siza ait, size muhtac, minicik birşey kollarınızda pamuklara sararım ben onuuu.:)))) :amin: :) :)

zekiyeebru

aramıza hoşgeldin pınar bende senin gibi daha yeni evliyim eylülde evlendim. ama evlendiğim ğün hamile kalınca şu an 11 haftalık bebegim karnımda :hello2: umarım sende hamilesindir ama eger çok istiyorsan bu saydıkların psikolojikde olabilir bunları bu sitede çok gördük 2 ay adet olmayanlar vardı ama psikolojik etkilediği için adeti gelmemiş kendini çok fazla kaptırma tatlım umarım melegin gelmiştir gelmemişse çalışmalara devam  :laughing7:en yakın zamanda gelir inş  :amin: