29 Nisan , 2024, 16:32:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

asum

kızlar ben genellikle her ay az çok hamilelik belirtisi yaşarım  :Dama bu ay bi değişik bişiler oldu onadn acık daha ümitliyim adetime 9 gün kala acayip şiddetli bi kasık ağrısı çektim 1 saat kadar akşam eşim hastaneye götürüyodu nerdeyse yerde süründüm göğüslerimde 10 gün önceden şişti hala kasıklarım ağrıyo ama hafif ümid ediyorum yalvarıyorum allahıma bu kez olmuş olsun ha bide rahim filminden sonra şans artıyomuş ya birazda ondan ümidim :(

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ersu ヅ - 04 Mart , 2011, 12:26:33
Alıntı yapılan: asum - 04 Mart , 2011, 12:23:07
CANANCIM BAK GÖRDÜNMÜ UMUTLARIMIZ HEP VAR OLMALI İYİ DÜŞÜNELİM İYİ OLSUN GÖĞÜSLERİN HALA ŞİŞSE BU Bİ BELİRTİ AKINTI Bİ BELİRTİ İNŞ CNM İNŞ GELMESİN BU AY
BENİMDE YARIN ADET GÜNÜM CANANCIM ÖLÜYORUM İNAN ELİMDE DEĞİL ÇOK HEYCANLIYIM
İNŞALLAH POZİTİFİ GÖRÜRSÜNÜZ CANANLA BERABER
inş cnm ya inş

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: asum - 04 Mart , 2011, 12:27:03
kızlar ben genellikle her ay az çok hamilelik belirtisi yaşarım  :Dama bu ay bi değişik bişiler oldu onadn acık daha ümitliyim adetime 9 gün kala acayip şiddetli bi kasık ağrısı çektim 1 saat kadar akşam eşim hastaneye götürüyodu nerdeyse yerde süründüm göğüslerimde 10 gün önceden şişti hala kasıklarım ağrıyo ama hafif ümid ediyorum yalvarıyorum allahıma bu kez olmuş olsun ha bide rahim filminden sonra şans artıyomuş ya birazda ondan ümidim :(
inş cnm bnm inş ama sen yinede yokmus gibi düşünki hayal kırıklıgın olmasın ben diyorum varsa zaten adet olmayacagım eninde sonunda annesine kendini hissettirecek yoksada üzülmemiş olurum diyorum

krizantem84

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 04 Mart , 2011, 12:22:28
Alıntı yapılan: krizantem84 - 04 Mart , 2011, 12:16:14
insallah hamilesindir ne zamandir bekliyorsun canan???cocuk varmi??
canım iki yıl olacak nerdeyse hiç cocuk yok hiç gebelik yasamadım tatlım
insallah en kisa zamanda RRABIM sana ve tüm isteyenlere hayirli sagliklisiyla versin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: hicbirzaman umudumuzu YITIRMEMEMIZ VE ALLAH A duamizida hep daim etmemiz lazim... :amin: :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: asum - 04 Mart , 2011, 12:27:03
İNŞALLAH ÜMİDİNİ YİTİRME BENDE RAHİM FİLMİNDEN 5 AY SONRA GEBE KALDIM AMA DIŞ GEBELİKMİŞ AMA RAHİM FİLMİNDEN SONRA GEBE KALAN ÇOK OLUYOR

asum

valla canlarım çok ümitlenmiyim çok üzülcem diyom ama elimde değil hele bugün iş çığrından çıktı çok fenayım heycandan meraktan ölücem

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: asum - 04 Mart , 2011, 12:30:31
valla canlarım çok ümitlenmiyim çok üzülcem diyom ama elimde değil hele bugün iş çığrından çıktı çok fenayım heycandan meraktan ölücem
ayy canım kıyamam ya inş beklediğin sonucu alırsın kandilde edilen dualr kabul olmustur ve hepimiz güzel onuclar alırız

krizantem84

asum test falan yaptinmi insallah hamilesindir :amin:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: krizantem84 - 04 Mart , 2011, 12:31:32
canım senin tam günün belli değil sanırım demi

suzannn

O MERAKI ÇOK İYİ BİLİR BURDAKİ HERKEZ AY İNŞALLAH HAYIRLISI HAKKINIZDA

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ersu ヅ - 04 Mart , 2011, 12:32:38
O MERAKI ÇOK İYİ BİLİR BURDAKİ HERKEZ AY İNŞALLAH HAYIRLISI HAKKINIZDA
amin cnm inş

aydinays

Alıntı yapılan: asum - 04 Mart , 2011, 12:23:07
CANANCIM BAK GÖRDÜNMÜ UMUTLARIMIZ HEP VAR OLMALI İYİ DÜŞÜNELİM İYİ OLSUN GÖĞÜSLERİN HALA ŞİŞSE BU Bİ BELİRTİ AKINTI Bİ BELİRTİ İNŞ CNM İNŞ GELMESİN BU AY
BENİMDE YARIN ADET GÜNÜM CANANCIM ÖLÜYORUM İNAN ELİMDE DEĞİL ÇOK HEYCANLIYIM

BENİMDE YARIN ADET GÜNÜM. EN SON 5 ŞUBATTA OLDUM. AMA ÇOK GARİP OLDU. 2,3 GÜN DAMLA DAMLA GELDİ. SONRADA 2 GÜN GELDİ VE BİTTİ. BU AY NASIL OLACAK BAKALIM. BU AY BİZDE HİÇ DİKKAT ETMEDİK. YUMURTLAMA FALAN. AMA EŞİM ÜSTÜNE DÜŞTÜ GİBİ. BİRDE 10 GÜNDÜR HASTAYIM FENA. AMA GÖGÜSLERİM ÇOK ACIYOR. GEÇEN AYDA ÖYLE OLDU HATTA 1 GÜN GECİKTİ. ACAYİP BİR BEL AĞRISI VARDI. HAYATIMDA HİÇ BÖYLE OLMAMAIŞTI DEDİM HAMİLEYİM AMA BİR ŞEY OLMADI  :honk:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asum

sağol cananım rabbim yüzümüzü güldürsün hepimizin inş ama gözlerim bugün dolu dolu 3.yılım artık çok üzülüyorum.
yok cnm daha test yapmadım yarın günü daha önce hep bikaç gün önceden yaptığım için bu ay bekliyorum hiç gecikmez benimki hep erken erken gelir :y25:

krizantem84

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 04 Mart , 2011, 12:32:12
Alıntı yapılan: krizantem84 - 04 Mart , 2011, 12:31:32
canım senin tam günün belli değil sanırım demi
benimmi???

HASRET!M S@N@

kızlar birde ben gecen ay 2 gün erken olmustum 1inde gelmişti adetim bu ay 3ü dedim o yüzden 3ündede gelmedi birtde subat 28 cekiyor ya ondanda cok ümit etmekte istemiyorum yarınıda atlatırsam vardır demektir sanırım 32.günüm bugün en gec 31.gün olurdum bakalım pazartesine kadar gelmezse adetim yaprım o gün sabah