28 Nisan , 2024, 06:01:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Şubat , 2011, 09:47:22
Mübarek Cumanın rahmeti üzerinize olsun..
Hayırlı Cumalar Tüm kardeşlerime  :love9: :flowers:
:amin: :amin:hoşgeldin canım

asya81

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Şubat , 2011, 09:49:51
kocaman göbüşümleee kocaman öpücükler gönderiyorum size günaydın fıstıklarrrr
hoşgeldiiiiiiin :opucuk:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Şubat , 2011, 09:52:36
Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 25 Şubat , 2011, 09:47:06
günaydın kızlar naılsınız hatim duamız paylasıldı isteyen arkadaslar okuyabilirler
kevsercim bugün rüyamda seni gördüm bizimle karsı komsu olmusun karılıklı oturuyoruz seni hamile görüyorum karnın burnunda sonra dogum yapıyorun annemle sana geliyoruz bir oğlun oluyormus ins malum olmuturda en kısa zamanda kavusursun cnm bnm cok gercekciydi keske gercek olsa ne güsel olurdu dimi adet olmadın demi sen daha
asyacım ve sümeyracım nasılsınız
günaydınlar hoşgeldin saol canım sen nasılsın...allahım rüyalarını hayra çıkarsın canım :amin:
iyiyim cnm en nasılsın

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

asya81

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 25 Şubat , 2011, 09:56:02
Alıntı yapılan: asya81 - 25 Şubat , 2011, 09:52:36
günaydın kızlar naılsınız hatim duamız paylasıldı isteyen arkadaslar okuyabilirler
kevsercim bugün rüyamda seni gördüm bizimle karsı komsu olmusun karılıklı oturuyoruz seni hamile görüyorum karnın burnunda sonra dogum yapıyorun annemle sana geliyoruz bir oğlun oluyormus ins malum olmuturda en kısa zamanda kavusursun cnm bnm cok gercekciydi keske gercek olsa ne güsel olurdu dimi adet olmadın demi sen daha
günaydınlar hoşgeldin saol canım sen nasılsın...allahım rüyalarını hayra çıkarsın canım :amin:
iyiyim cnm en nasılsın
saolasın canım allaha şükür iyiyim dükkandayım:)sende dükkandasın sanırım

tugbasri

mrb kızlar ben de geldim.Ya bişi sorcam benim adetime 2 gün kaldı biz bu ay korunmadık yani bebiş istiyruz ama adet olacak gibiyim hamile olsam bile adet olacakmış gibi hisseder miym yoksa hamile deil miyim?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM RÜYANI OKURKEN UEPERDİM İNŞALLAH RÜYAN GERCEK OLUR DAHA ADET OLMADIM 1GÜNÜM GECTİ  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Şubat , 2011, 09:47:22
Mübarek Cumanın rahmeti üzerinize olsun..
Hayırlı Cumalar Tüm kardeşlerime  :love9: :flowers:
:opucuk: GUNAYDIN FEHİ
GUNAYDIN HASTRETİMSANA  :opucuk:
GÜNAYDIN NUR  :opucuk:
GÜNAYDIN TUGBA  :opucuk:
GÜNAYDIN ASYA  :opucuk: NASILSINIZ HEPİNİZ

HASRET!M S@N@

asyacım aynen öyle dükkandayım tatlım
nur kankim nasılsın bebiş nasıl dün girmeyince dedim herhalde işi bıraktı bu kız diye
kevsercim ilk yazdıgım bölümü oku
tugbasri evet hamile olanlar adet belrtisi gibi diyorlar ama sen cok üstünde durma hayal kırıklıgı olur hakkında hayırlısı olsun cnm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

HASRET!M S@N@

kevser valla bende etkiindeyim hala epey gercekciydi inş gercek cıkar

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

GÜNAYDIN KIZLAR NASILSINIZ KIZLAR AZ KALDI BENM HEYCANIM GTGİDE ARTIYOR..
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

asya81

Alıntı yapılan: tugbasri - 25 Şubat , 2011, 09:58:46
mrb kızlar ben de geldim.Ya bişi sorcam benim adetime 2 gün kaldı biz bu ay korunmadık yani bebiş istiyruz ama adet olacak gibiyim hamile olsam bile adet olacakmış gibi hisseder miym yoksa hamile deil miyim?
canım günaydın hoşgeldin.inşallah hamilesindir pek bilemem ama hamilelik belirtisi ve adet aynı hemen hemen.bazı arkadaşlar sölediler adet olacak gibi kasıklarda ağrı felan adet beklerken hamile olduklarını öğrendiler fazla takma bekle bakalım hayırlısı olsun