En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

KELEBEĞİM AFRAA HOSGELDİNİZ AFRACIM BEBEĞİN NASIL

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

ARKADASLAR BENİM NAMAZ KILMAM LAZIM CÜZ ALDIM OKUMAM LAZIM YİNE GİRERİM

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Şubat , 2011, 13:08:21
ARKADASLAR BENİM NAMAZ KILMAM LAZIM CÜZ ALDIM OKUMAM LAZIM YİNE GİRERİM

ALLAH KABUL ETSİN CANIM. BİZİM İÇİNDE DUA ET.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

MUHRİBE CANIM ÖYLE İNSALLAH BENİMKİDE ÖYLE OLUR.BUGÜN DEDİKİ AYY DEDİM BU AY BEBEĞİMİZ OLURSA YANI BENİM GİBİ KASIM DOĞUMLU OLACAK DEDİM ANNESİNİN KADERİNDEN SEVMİYORUM KASIM VE ARALIĞI DEDİM OLSUN BEN BEBEĞİMİN SANA BENZEMESİNİ İSTERİM DEDİ.ÇOK HOSUA GİTTİ.BENDE DEDİM Kİ BASİNDA Bİ TANE BELA VAR YETİMYORMU 2.Yİ NAPACAKSIN DEDİM OLSUN DİYO :ehi: :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: afra024 - 23 Şubat , 2011, 13:06:33
hoşbulduk canım nasılsınız nasıl gidiyo bi kaç gündür giremiyodum varmı haberler havadisler

HOŞ GELDİN CANIM.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Şubat , 2011, 13:10:14
MUHRİBE CANIM ÖYLE İNSALLAH BENİMKİDE ÖYLE OLUR.BUGÜN DEDİKİ AYY DEDİM BU AY BEBEĞİMİZ OLURSA YANI BENİM GİBİ KASIM DOĞUMLU OLACAK DEDİM ANNESİNİN KADERİNDEN SEVMİYORUM KASIM VE ARALIĞI DEDİM OLSUN BEN BEBEĞİMİN SANA BENZEMESİNİ İSTERİM DEDİ.ÇOK HOSUA GİTTİ.BENDE DEDİM Kİ BASİNDA Bİ TANE BELA VAR YETİMYORMU 2.Yİ NAPACAKSIN DEDİM OLSUN DİYO :ehi: :ehi:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
CANIM ÇOK ŞANSLISIN. BENİM EŞİMDE ŞUBAT AYINDA HAMİLE KALABİLSEYDİM EKİM OLACAKTI. ODA ANNESİ GİBİ OLACAK DİYORDU. EŞLER ÇOCUKLARININ ANNESİNE BENZEMELERİNİ İSTİYORLAR.

kelebegimm

]

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Şubat , 2011, 13:13:04
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Şubat , 2011, 13:10:14

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
CANIM ÇOK ŞANSLISIN. BENİM EŞİMDE ŞUBAT AYINDA HAMİLE KALABİLSEYDİM EKİM OLACAKTI. ODA ANNESİ GİBİ OLACAK DİYORDU. EŞLER ÇOCUKLARININ ANNESİNE BENZEMELERİNİ İSTİYORLAR.

EVET CANIM BENDE ÇOK SASIRDIM AMA O KADAR MUTLU OLDUM Kİ ANLATAMAM.İNSALLAH BU AY KALIRIM RA İSİM BENİ DAHA ÇOK SEVER :ehi: :amin: :amin: :amin:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Şubat , 2011, 13:13:16
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Şubat , 2011, 13:06:58
hsb canimm

hb canım bebegim iyi çok şükür kıpırdıyo işte arada bi çok fena oynuyo :)sen nasılsın

Mine Esir

merhaba kızlar... ben geldim...nasılsınız... :hello:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: afra024 - 23 Şubat , 2011, 13:16:27
hsb canimm

hb canım bebegim iyi çok şükür kıpırdıyo işte arada bi çok fena oynuyo :)sen nasılsın
ay yerim ben onu fındığım benim hepinizin doğumları arka arkaya olacak ne güzel,iyiym bende bu ay meleğimi bekliyorum basladım bakalm

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Şubat , 2011, 13:19:09
hsb canimm

ay yerim ben onu fındığım benim hepinizin doğumları arka arkaya olacak ne güzel,iyiym bende bu ay meleğimi bekliyorum basladım bakalm

canım benim inş bu ay meleğin sana gelir dua ediyorum gerçekten rabbim bekletmesin  :amin: hemencecik hamiş kal :amin:

HASRET!M S@N@

banada banada dua et bende dua istiyorum cnm

hümeyra_t_e

canımcım aynen inş seninde meleğin bu ay göbişine gelir çok içten diliyorum bunu rabbim kabul etsin  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: afra024 - 23 Şubat , 2011, 13:28:53
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Şubat , 2011, 13:19:09
hsb canimm

canım benim inş bu ay meleğin sana gelir dua ediyorum gerçekten rabbim bekletmesin  :amin: hemencecik hamiş kal :amin:
afram çok sağol allah razı olsun