29 Nisan , 2024, 20:43:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 31 Ocak , 2011, 17:54:18
Alıntı yapılan: ღ♥ღ°คşкเ๓ςเ๓°ღ♥ღ - 31 Ocak , 2011, 17:52:35
KIZLAR BEN BUGUN PC BASINDA COK DURDUM BASIM AGRIMAYA BASLADI KİB ÖPTÜM HEPİNİZİ  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: :wave:

tamam canım görüşürüz kendine iyi bak  :flowers:
:flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Ocak , 2011, 17:56:16
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 17:50:58
:ehi: :ehi:bende yeni üyelerden korkuyorum
[/quote]

NUR VALLAHİ BENDEN KORKMA BENİ YENİ UYEYİM AMA BENDE SİZİN GİBİ BEBEK HAYALİ KURAN BİRİYİM

:sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny:

YOK CANIM SAPIKLAR KENDİLERİNİ BELLİ EDİYO ARTIK TECRÜBELENDİK BURDA SORDUKLARI SORULARLA ELE VERİYOLAR SEVDİM BEN SENİİ
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 17:56:18
Alıntı yapılan: ღ♥ღ°คşкเ๓ςเ๓°ღ♥ღ - 31 Ocak , 2011, 17:52:35
KIZLAR BEN BUGUN PC BASINDA COK DURDUM BASIM AGRIMAYA BASLADI KİB ÖPTÜM HEPİNİZİ  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: :wave:

AMAN TATLIM KALKKKK MİGRENİN TUTMASINNN GİT DE DİNLENN
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :-* :-* :-* :love8:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

10 DK SONRA MESAİM BİTİYO BENİMDE ÖPÜYORUM HEPİNİZİ DE ÇOK SEVİYORUM YARIN GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH ALLAH NASİP EDERSE HOŞÇAKALIN ŞEKERLERİMMMMMMMMMMMMM :opucuk: :opucuk: :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 17:57:22
[/quote]

NUR VALLAHİ BENDEN KORKMA BENİ YENİ UYEYİM AMA BENDE SİZİN GİBİ BEBEK HAYALİ KURAN BİRİYİM

YOK CANIM SAPIKLAR KENDİLERİNİ BELLİ EDİYO ARTIK TECRÜBELENDİK BURDA SORDUKLARI SORULARLA ELE VERİYOLAR SEVDİM BEN SENİİ

SAĞOLASIN BENDE SİZİ SEVDİM :))))
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 17:58:11
10 DK SONRA MESAİM BİTİYO BENİMDE ÖPÜYORUM HEPİNİZİ DE ÇOK SEVİYORUM YARIN GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH ALLAH NASİP EDERSE HOŞÇAKALIN ŞEKERLERİMMMMMMMMMMMMM :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HOŞÇAKAL BEBEİŞİNE VE KENDİNE İYİ BAK.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

seda87

tabi canbm ya senden korkulurmu o sapıklar öle şeyler yazıyorlar kii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 17:58:11

Görüşürüz tatlım, meleğine ve kendine çok iyi bak iyi besle onu yarın görüşürüz canım  :opucuk: :wave: :wave:

Shadowqueen

[/quote]

Bende hiç düşünmedim öyle biri olabileceğini  :flowers:

seda87

kızlar bana müsade öptüm sizleri ae olun ii akşamlar gece görüşürüz tekrar giren olursa siteye  :wave: :wave: :wave: :wave:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

FeHi

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 31 Ocak , 2011, 18:03:46
Slm kızlar, Slm Gizemcik  :flowers:

SELAM BİTANEM HOŞGELDİN, NASILSIN?  :flowers: :flowers:

aydinays

Alıntı yapılan: seda87 - 31 Ocak , 2011, 18:01:04
tabi canbm ya senden korkulurmu o sapıklar öle şeyler yazıyorlar kii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:muzz: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: