En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: secret1905 - 21 Ocak , 2011, 12:13:17
Alıntı yapılan: muhribe - 21 Ocak , 2011, 12:10:32
secret canım lütfen üzme kendini. kul sıkışmadan hızır yetişmezmiş. bende senin gibi çok ümitsizdim. bu ay olmazsa yumurta takibine gidicem diyordum. ama içimden bir şey beni çok soğutmuştu doktor kontrollerinden. için için istemiyordum. bir de ne göreyim o ay hamile kaldım. bence inş sen de aşılamaya ihtiyaç duymadan hamile olduğunu öğreneceksin  :amin:

bilmiyorum yaaümitlerim tükendi iyice çoküzgünüm inşallah aşılamaya gerek kalmadan hamile olduğumu öğrenirim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım nolur öyle deme. bence de inş gerek kalmaz ama bak yine de çaresiz durumda değilsin şükürler olsun. bizden kötü durumda olanları düşünmeli, halimize sevinmeliyiz. Allah en kısa zamanda sağlıklı bir bebek gönderisn sana inş

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

FeHi

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 21 Ocak , 2011, 12:15:51
Alıntı yapılan: FeHi - 21 Ocak , 2011, 12:14:27
Hayırlı Cumalar herkese :)

aaaa hayırlı cumalar şekerrrrr  :love9: :love9: :love9: :love9:
ayyy ayyyy şeker diyen dillerini yesinler  :D

secret1905

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Ocak , 2011, 12:15:47
secret canım lütfen üzme kendini. kul sıkışmadan hızır yetişmezmiş. bende senin gibi çok ümitsizdim. bu ay olmazsa yumurta takibine gidicem diyordum. ama içimden bir şey beni çok soğutmuştu doktor kontrollerinden. için için istemiyordum. bir de ne göreyim o ay hamile kaldım. bence inş sen de aşılamaya ihtiyaç duymadan hamile olduğunu öğreneceksin  :amin:

bilmiyorum yaaümitlerim tükendi iyice çoküzgünüm inşallah aşılamaya gerek kalmadan hamile olduğumu öğrenirim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım nolur öyle deme. bence de inş gerek kalmaz ama bak yine de çaresiz durumda değilsin şükürler olsun. bizden kötü durumda olanları düşünmeli, halimize sevinmeliyiz. Allah en kısa zamanda sağlıklı bir bebek gönderisn sana inş

inşallah canım  :crybaby2: :crybaby2:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: secret1905 - 21 Ocak , 2011, 12:20:20
Alıntı yapılan: muhribe - 21 Ocak , 2011, 12:15:47

inşallah canım  :crybaby2: :crybaby2:

kuzucuk ozma moralini.dert veren allah dermanda verir.ki bence bunlar dert falan deil.hepsi bahane .ole bak
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

KasrıCinan

hayırlı cumalaR olsun fıstıklr.NASILSINIZ? :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

DOKTORDAN GELİYORUM KIZLAR ÇOK MUTLUYUM SONUÇLARIM TEMİZ ÇIKTI.ANNE VE BABADA SORUN YOKMUS GÖZÜN AYDIN TEMİZ SONUÇLARIN DEDİ DOKTOR.BEBEĞİN KANDİNDEN KAYNAKLANMIS.TEMİZE ÇIKTIM ŞÜKÜR.SİMDİ GÜNLERİN GEÇMESİNİ BEKLEYECEĞİM

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Shadowqueen

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 21 Ocak , 2011, 12:43:30
DOKTORDAN GELİYORUM KIZLAR ÇOK MUTLUYUM SONUÇLARIM TEMİZ ÇIKTI.ANNE VE BABADA SORUN YOKMUS GÖZÜN AYDIN TEMİZ SONUÇLARIN DEDİ DOKTOR.BEBEĞİN KANDİNDEN KAYNAKLANMIS.TEMİZE ÇIKTIM ŞÜKÜR.SİMDİ GÜNLERİN GEÇMESİNİ BEKLEYECEĞİM

Canım senin adına çok sevindim umarım çalışmalara başladığınızda sağlıkla gelir bebişin  :amin:

Yaseminnn

Allah'a şükürler olsun canım inş sağlıklı sıhhatli bebeişin gelir göbişine  :opucuk:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Ocak , 2011, 12:44:29

Canım senin adına çok sevindim umarım çalışmalara başladığınızda sağlıkla gelir bebişin  :amin:
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ablam gelmişşşş hayırlı cumalar ablacım  :opucuk:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

KasrıCinan

KIZLAR HEPİNİZE TESEKKÜR EDERİM SAĞOLUN.AMA ÇOK KORKUYORUM Bİ DAHA BÖYLE SORUN OLURSA DİYE.

Yaseminnn

gizemcim hoşgeldin tatlım nasılsın

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 21 Ocak , 2011, 12:48:40
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Ocak , 2011, 12:44:29

aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ablam gelmişşşş hayırlı cumalar ablacım  :opucuk:

Sağol tatlım sana da hayırlı cumalar, nasılsın bakalım?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Yaseminnn - 21 Ocak , 2011, 12:53:26
gizemcim hoşgeldin tatlım nasılsın

Hoşbulduk Yasemincim iyiyim sağol sen ve bebiş nasılsınız bakalım?

ORNA

slm arkadaşlar bende geldimmm  :k06: :k06: :k06: