29 Nisan , 2024, 05:49:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hasyet - 20 Ocak , 2011, 23:14:14
dün yaptım testi canımm yhaa ondan 4-5 gün öncede yapmıştımm yok yok test değil bende bi bozukluk var sanırımm  :tongue3: yarın dr ne diyecek bakalım ? 6 aydır gitmiyorum kızacak bana  :cussing:
tabi git cnm ben mesela önceleri korundugum halde giderdim doktora
:nazar: :nazar:

hasyet

en son rahim filminde gittim 3 ay kendi haline bırakalım dedi..bende 3ayda kafadan verdim iştee  :k06:  :k06:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hasyet - 20 Ocak , 2011, 23:18:36
en son rahim filminde gittim 3 ay kendi haline bırakalım dedi..bende 3ayda kafadan verdim iştee  :k06:  :k06:
:k06: :k06: :k06:

Aytii

Yaseminnn

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ✬ Aytii ツ ✬ - 21 Ocak , 2011, 09:06:25
Günaydın Nur Hoşgeldin  :flowers:
günaydın canım hoşbulduk nasılsın bugün
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Yaseminnn

Yaseminnn

nur hoşgeldin canım nasılsın
yagmur nisadan ses seda yok mu gecti onun günü

Aytii

İyiyim tşk ederim sen nasılsın :) bak ben senden önce öğrencem galiba cinsiyeti bebişimin  :D

HASRET!M S@N@

günaydın canlarım evet yağmurun günü gecti iki gün inş iyi sonuclar alır ya

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ✬ Aytii ツ ✬ - 21 Ocak , 2011, 09:13:36
İyiyim tşk ederim sen nasılsın :) bak ben senden önce öğrencem galiba cinsiyeti bebişimin  :D
ben de iyiyim canım sen p.tesi öğrenirsinn ben de salıya bi hastane buldum bakalım görebilirlersee :D