En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

seydamm

Alıntı yapılan: ♥♥♥bebişim616161♥♥♥ - 28 Ekim , 2010, 10:56:04
Alıntı yapılan: seydamm - 28 Ekim , 2010, 10:45:45
Alıntı yapılan: güneşş - 28 Ekim , 2010, 10:43:35
şeydamm canım hoşgeldin nerelerdesin özlettin kendini bayağıdır göremiyorum seni merak ettim nasıl gidiyor annelik bebişimiz nasıl bakalım  :flowers:
bayadan beri girmiyodum canım yaaaa iyiyim saol bebişte iyi büyüyo sen nasılsın peki
SEN HAMİLEMİSİN CNMM KAÇ AYLIK BAK YENİ DUYUYORUM  :laughing7:
evet hamileyim canım 9 hafta 4 günlük oldu

seydamm

Alıntı yapılan: manolya - 28 Ekim , 2010, 11:03:40
hg seydam bebiş kac aylık oldu cnm bişey sorcam size cay içsem hamilelikte bişey olurmu
9 hafta 4 günlük canım ne çayı içiceğine bağlı mesela adaçayı içmiceksin o kasılmalara neden oluyomuş ve düşüğe sebep oluyomuş

manolya

normal cay seydacım siyah cay cnm

seydamm

Alıntı yapılan: manolya - 28 Ekim , 2010, 11:07:23
normal cay seydacım siyah cay cnm
iç canım ama kahvaltıda içmemeye çalış sen hamilemisin

manolya

evet cnm kahvaltı yapıcam sen içiyormusun

güneşş

manolyacım açtığım bir konu var benim hamilelikte anne adayı nasıl beslenmeli diye orda çaylarla ilgili konuda var bir bak istersen belki aradığın cevabı bulursun

seydamm

Alıntı yapılan: manolya - 28 Ekim , 2010, 11:09:24
evet cnm kahvaltı yapıcam sen içiyormusun
ben çayı pek sevmiyom zaten ondan haftada bir eşimle kahvaltı yaparken içiyom oda kahvaltıyla beraber içmemeye çalışıyorum. çünkü şuan bizde kansızşık olabiliyo çünkü bebeğe gidiyo kanın bi kısmı o yüzden bizde kendimize kan yapıcı şeyler yememiz lazım kahvaltıda aldığımız vitaminler proteinler vs. çay içince yanında çay o vitaminleri proteinleri vs. yok ediyo kansızlık artıyo o yüzden bence içme canım canın çok isterse kahvaltını bitirdikten yarım saat yada 1 saat sonra iç

seydamm

Alıntı yapılan: güneşş - 28 Ekim , 2010, 11:12:51
manolyacım açtığım bir konu var benim hamilelikte anne adayı nasıl beslenmeli diye orda çaylarla ilgili konuda var bir bak istersen belki aradığın cevabı bulursun
nerde canım o konu bende bakıyım barii mesela çok mide bulantısı varsa ahududu çayı için diyo ama günde bi defa

güneşş

Alıntı yapılan: seydamm - 28 Ekim , 2010, 11:04:33
Alıntı yapılan: güneşş - 28 Ekim , 2010, 10:53:03
amin canım inşallah.havalar tam hastalık havası sende kolla kendini ilaçta içemiyorum belki birşey vardır diye...annelik böyle birşey her acı vız geliyor.şimdi ne kadarlık oldu kuzummm
dikkat ediyorum canım iyiyim allaha şükür bugün 9hafta 4 günlük oldu
görüşmeyeli bebişimiz büyümüş annesi ayy canım ya

güneşş

Alıntı yapılan: seydamm - 28 Ekim , 2010, 11:14:16
nerde canım o konu bende bakıyım barii mesela çok mide bulantısı varsa ahududu çayı için diyo ama günde bi defa
bu konunun hemen altında canım

güneşş

hamilelik için hazırlanan anne adayı nasıl beslenmeli diye

güneşş

Cenin´in Güncesi (3 Ay)

9 hafta yaşındayım bugün yine küçük ressamlar geldi, gözlerimi, dilimi ve ağzımın içini monte ettiler, bağırsaklarımı kordon içinden karın içindeki boşluğa taşıdılar, parmaklarımı da uzattılar biraz. Daha benimle çok işleri varmış. Ne ukala şeyler... Bu arada annenin midesi yanıyor, hiç dinlemiyor ki doktor ona midesine dokunan yemekler yememesini söylemişti, şimdi ilaç almak zorunda kaldı. Bir de beni besleyecek olan memelere süt gelmeye başladığından onun göğüsleri büyüyor, kendine onlar için destekli bir sütyen alacakmış, o ne demek bilmiyorum ama doktor bunu yapması gerektiğini söyledi. Şu günlerde küçük ressamlardan sonra en çok doktoru görüyorum aslında duyuyorum demek istedim.

şeydamm bebişin böyle diyor şimdi sana :k06: :k06: :k06:

güneşş

• Ahududu

C vitamini ve organik asitleri içeren birçok hastalığa iyi gelir, ancak doğum kasılmalarınızı başlatıcı etkisi bulunduğundan, tüketmemenizi öneriyoruz.

seydamm

Alıntı yapılan: güneşş - 28 Ekim , 2010, 11:15:28
bu konunun hemen altında canım
açtığın konu çok güzel canım yaaaaaa

seydamm

Alıntı yapılan: güneşş - 28 Ekim , 2010, 11:18:12
Cenin´in Güncesi (3 Ay)

9 hafta yaşındayım bugün yine küçük ressamlar geldi, gözlerimi, dilimi ve ağzımın içini monte ettiler, bağırsaklarımı kordon içinden karın içindeki boşluğa taşıdılar, parmaklarımı da uzattılar biraz. Daha benimle çok işleri varmış. Ne ukala şeyler... Bu arada annenin midesi yanıyor, hiç dinlemiyor ki doktor ona midesine dokunan yemekler yememesini söylemişti, şimdi ilaç almak zorunda kaldı. Bir de beni besleyecek olan memelere süt gelmeye başladığından onun göğüsleri büyüyor, kendine onlar için destekli bir sütyen alacakmış, o ne demek bilmiyorum ama doktor bunu yapması gerektiğini söyledi. Şu günlerde küçük ressamlardan sonra en çok doktoru görüyorum aslında duyuyorum demek istedim.

şeydamm bebişin böyle diyor şimdi sana :k06: :k06: :k06:

çok güzel canım yaaaa süt gelmeyemi başlıyomuş bu hafta