En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: pisicikk - 16 Ekim , 2010, 20:53:57
Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 16 Ekim , 2010, 20:51:49
Alıntı yapılan: almina - 16 Ekim , 2010, 20:41:54
Alıntı yapılan: doruk38 - 16 Ekim , 2010, 20:40:14
Alıntı yapılan: almina - 16 Ekim , 2010, 20:37:21
valla bilmiyom biraz başım ağrıyo offf ben bu ay çok stresliyim kızlar ya adetim de yakın değil yani yumurtlama günlerindeyim çok canım sıkılıyo

ABOOOOOOOOOOOO YUMURTLAMA GÜNÜDEYSEN NEDEN BEKLİYORSUN ÇALIŞMA YAP UYU SONRADA BEBEĞPİN OLSUN İNŞ..... :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
yok yapmıyom eşime küsüm ben yatak odasındayım o salonda oturuyo barışmayada hiç niyetim yok
OYYY CANIM YA SENDEMİ KÜSSÜN BENDE KÜSTÜM EŞİME AMA ÇALIŞMA YAPIYORUZ YİNEDE ÇÜNKÜ DOKTOR BUGÜN YUMURTLAMA GÜNÜM OLDUĞUNU SÖYLEDİ YUMURTLADIĞIMI SÖYLEDİ BENDE KÜS KÜS ÇALIŞIYORUM İŞTE FIRSAT KAÇIRMAMAK İÇİN AMA YÜZÜNEBİLE BAKMIYORUM GÖZÜMÜ KAPATIP YAPIYORUM :toothy10: :toothy10: :toothy10: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
SABIRTASI SENIN BİR OĞLUN VARDI DİMİ BİDE ::)
EVET CANIM Bİ OĞLUM VAR 8 YAŞINDA İKİNCİYİ İSTİYORUZ NASİP KISMET BEKLİYORUZ..

deniz28

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 16 Ekim , 2010, 20:56:18
Alıntı yapılan: deniz28 - 16 Ekim , 2010, 20:52:45
adetim 2 gün gecti kasıklarım agrıyor sık idrara cıkıyorum ama midem bulanmıyor basım dönmüyor ve testler negatif cıkıyor ooofffffffffffffffffffffffff offffffffffff
CANIM İNŞALLAH BU BELİRTİLERİN HEPSİ HAMİLELİK BELİRTİSİ İNŞALLAH TA HAMİLESİNDİR AMA YİNEDE BEN DERİM BİRAZ BEKLE VE YENİDEN TEST YAP...
ama bn PKO luyum adetim o yüzden gecti hiç umudum yok yinede pazartesi kan testi yaptırcam
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

almina

of SABIRTAŞI ya ben bu günleri iple çekiyom şu olanlara bak deli etti beni biz ayrı odalarda oturuyoz yüzüne bakmaktam geçtim yani

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 16 Ekim , 2010, 20:58:12
Alıntı yapılan: pisicikk - 16 Ekim , 2010, 20:53:57
Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 16 Ekim , 2010, 20:51:49
Alıntı yapılan: almina - 16 Ekim , 2010, 20:41:54
Alıntı yapılan: doruk38 - 16 Ekim , 2010, 20:40:14
Alıntı yapılan: almina - 16 Ekim , 2010, 20:37:21
valla bilmiyom biraz başım ağrıyo offf ben bu ay çok stresliyim kızlar ya adetim de yakın değil yani yumurtlama günlerindeyim çok canım sıkılıyo

ABOOOOOOOOOOOO YUMURTLAMA GÜNÜDEYSEN NEDEN BEKLİYORSUN ÇALIŞMA YAP UYU SONRADA BEBEĞPİN OLSUN İNŞ..... :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
yok yapmıyom eşime küsüm ben yatak odasındayım o salonda oturuyo barışmayada hiç niyetim yok
OYYY CANIM YA SENDEMİ KÜSSÜN BENDE KÜSTÜM EŞİME AMA ÇALIŞMA YAPIYORUZ YİNEDE ÇÜNKÜ DOKTOR BUGÜN YUMURTLAMA GÜNÜM OLDUĞUNU SÖYLEDİ YUMURTLADIĞIMI SÖYLEDİ BENDE KÜS KÜS ÇALIŞIYORUM İŞTE FIRSAT KAÇIRMAMAK İÇİN AMA YÜZÜNEBİLE BAKMIYORUM GÖZÜMÜ KAPATIP YAPIYORUM :toothy10: :toothy10: :toothy10: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
SABIRTASI SENIN BİR OĞLUN VARDI DİMİ BİDE ::)
EVET CANIM Bİ OĞLUM VAR 8 YAŞINDA İKİNCİYİ İSTİYORUZ NASİP KISMET BEKLİYORUZ..
Allah gönlüne göre versin kaç yasındasın sabırtası ben 26
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ayla89

ilaç kullanmıyorum diğer ay gecikmesi belkide bu aya hazırlıktı  :k06:

azra35

Alıntı yapılan: pisicikk - 16 Ekim , 2010, 20:57:39
:DAA BAK BUDA OLABİLİR ya herseyi belirti kategorisine sokar olduk ben faranjit oldum okulda bagırmaktan çocuklara ilaçta alamaıyorum şüpheli durumda oldugumdan  bütün belirtilerde birbirine karıstı :laughing7:
öğretmenmisin ben anasınıfı öğrt. yim

Alıntı yapılan: azra35 - 16 Ekim , 2010, 21:00:35
:DAA BAK BUDA OLABİLİR ya herseyi belirti kategorisine sokar olduk ben faranjit oldum okulda bagırmaktan çocuklara ilaçta alamaıyorum şüpheli durumda oldugumdan  bütün belirtilerde birbirine karıstı :laughing7:
meslektasım benım ::) evet ingilizce öğretmeniyim bende
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Belgink.

BENDE DE ÇOK ÇOK SIK İDRAR VAR VE BULANTI AMA KIRMIZI YA 8 GÜN VAR BİDE GEÇE WC YE ÇIKIYORUM YATIYORUM UYANIYORUM SIKIŞMIŞ UYANIYORUM VE ÇOK AKINTI   HAMİLELİK BELİRTİSİMİ BUNLAR BİLMİYORUM HAA BİDE ELLERİM VE AYAKLARIM HİÇ ISINMIYO
[/quote]         ins.vardır cnm  benimde akıntım varrrrrrr

azra35

Alıntı yapılan: pisicikk - 16 Ekim , 2010, 21:01:48
ne güzel nerdesin ben mersindeyim

Alıntı yapılan: azra35 - 16 Ekim , 2010, 21:02:22
Alıntı yapılan: pisicikk - 16 Ekim , 2010, 21:01:48
ne güzel nerdesin ben mersindeyim
ankara canım bende

doruk38

almina

Alıntı yapılan: ceyhan89 - 16 Ekim , 2010, 21:00:12
canım bunu bende duymuştum bi ay decikirse öbür aya hamile kalırsın diye

SABIRTAŞI

KIZLAR YİNEDE HİÇ BİRİNİZ FAZLA UMUTLANMAYIN ÇÜNKÜ O ZAMAN DAHA ÇOK YIPRANIYOR İNSAN BENCE BU DEDİĞİNİZ BELİRTİLERİ YAŞAMANIZ İÇİN ADETTEN EN AZINDAN 3 -4 GÜN GEÇMESİ LAZIM... BAZEN İNSAN KENDİNİ KAFASINI FAZLA ÇOK TAKTIĞI AN HAMİLE GİBİ ODAKLIYOR HAMİLE SANIYOR... FAZLA TAKMAYIN KAFANIZI OLURUNA BIRAKALIM BİRAZ BENCE...VE ADETTEN ÖNCE ÜŞÜTTÜĞÜNÜZ ZAMAN DA AZ Bİ İDRAR YOLU ENFEKSİYONUNDAN DA SIK İDARARA ÇIKABİLİYOR İNSAN...VE ÜŞÜTTÜĞÜMÜZ ZAMAN AKINTIMIZDA ÇOĞALIYOR BEN BUNLARI EN İYİ YAŞAYANLARDANIM...

Belgink.

Alıntı yapılan: ceyhan89 - 16 Ekim , 2010, 21:00:12
ilaç kullanmıyosan bebiş olabilir cnm yukselebilir değerlerin sonraaa adetin ggecince tekrar kan testi yaptırr...benceeee :amin:

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 16 Ekim , 2010, 21:04:01
KIZLAR YİNEDE HİÇ BİRİNİZ FAZLA UMUTLANMAYIN ÇÜNKÜ O ZAMAN DAHA ÇOK YIPRANIYOR İNSAN BENCE BU DEDİĞİNİZ BELİRTİLERİ YAŞAMANIZ İÇİN ADETTEN EN AZINDAN 3 -4 GÜN GEÇMESİ LAZIM... BAZEN İNSAN KENDİNİ KAFASINI FAZLA ÇOK TAKTIĞI AN HAMİLE GİBİ ODAKLIYOR HAMİLE SANIYOR... FAZLA TAKMAYIN KAFANIZI OLURUNA BIRAKALIM BİRAZ BENCE...VE ADETTEN ÖNCE ÜŞÜTTÜĞÜNÜZ ZAMAN DA AZ Bİ İDRAR YOLU ENFEKSİYONUNDAN DA SIK İDARARA ÇIKABİLİYOR İNSAN...VE ÜŞÜTTÜĞÜMÜZ ZAMAN AKINTIMIZDA ÇOĞALIYOR BEN BUNLARI EN İYİ YAŞAYANLARDANIM...

evet bende katılıyorum özellikle mide bulantısı ve sık idrara çıkma genelde adet gecıkmesınden sonra ortaya çıkıyormuş benım doğum yapan bisürü arkadasım var hepsindede gecıkmeye kadar hiç bir belırtı olmamış