20 Mayıs , 2024, 17:46:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

aynen öle canım kendimi toparlıcam ve kendime bakıcam tekrar kilo alacam ohh inş hep kocamla basbasa olacam inş gececek hepsi sağolun canım destekleriniz için

ÖZLEM & HASAN

ooooohhhh düşmanlarımız  :occasion5: :occasion5:  :occasion14:  :occasion14:  :hieyt: :hieyt: çatlasın patlasın.
aşkınız büyüsün kocaman bi aşk yumağınız olsun  :love8:

HASRET!M S@N@

hepsi görecek inş canan neymiş  askımızın gücünü görecekler rabbim o eve tekrar geri göndermesin istemiyorum artık inş hayatım düzene girecek bir hafta sabır

vuslat

Alıntı yapılan: esraörs - 27 Ağustos , 2010, 15:51:15
Slm arkadaşlar ben esra..
Sizlere bir kaç sorum olucak yanıtlarsanız sevınırım 
Ben 2aylık evlıgım esımle bebek ıstıyoruz..
temmuz 31de regl olmustum gecen ay bebek bekledık ama ayın 2sınde tekrar regl oldum..
Bu sıralar aşırı tuvalete çıkma,akıntı,cok yemek yeme,2gune kadar belımde ve kasıgımda agrılar vardı..Regl gunum gelmeden test yapmak ıstemıyorum bıraz fazla umıtlenıyorum husrana ugramak ıstemıyorum 

Sonucta bu belırtıler hamılelık başlarında bukadar bellı olurmu,belkıde pısıkolojıktır?
Yumurtalama donemınde daha cok bırlıkte olmaya ozen gosterdık pekı bır sorum olucak yumurtlama donemının dısında dıger gunlerdede bırlıkte olunca hamıle kalma olasılıgı varmıdır?

öncelikle aramıza hoşgeldin cnm. bu saydığın belirtiler evet gebelik belirtisi olabiir  ama sanıyorum  daha günün geçmemiş braz daha beklemelisin hamile olup olmadığın eylülün ilk haftasında tes yaptığında belli olucaktır belirtilerin hemen belli olurmu yazmışsın? kimi hamileler belirtiyi hemen yaşar kimisi hiç yaşamaz kişiden kişiye değişeblir psikolojik olarak bile mide bulantısı baş dönmesi adet gecikmesi yaşayabilirsin kafana takmamalı hamile değilmişsin gibi düşünmeli ve eylülün ilk haftasını beklemelisin..
yumurtlama dışında hamile kalınırmı diye sormuşsun.. kendi fikrimi söylüyorum bence kalınmaz çünkü yumurtlama bittiğinde döllenme söz konusu olmaz ama allahın işi bu bellide olmaz.  yumurtlamanın dışında hamile kalan örneklerde vardır belki.. dilerim en yakın zamanda hamile kalırsın  :amin:

[/ur

sahinim

hasretimsana hiç ses etme boşver onlar onun ailesi illaki araları düzelir
her şerde bi hayır vardır
belki böyle bi olay olmasa belki de ihç ayrı evde oturamıycaktıız
bence keyfini çıkarmaya bak  :flowers:

esraörs

Alıntı yapılan: vuslat - 27 Ağustos , 2010, 16:45:54
temmuz 31de regl olmustum gecen ay bebek bekledık ama ayın 2sınde tekrar regl oldum..
Bu sıralar aşırı tuvalete çıkma,akıntı,cok yemek yeme,2gune kadar belımde ve kasıgımda agrılar vardı..Regl gunum gelmeden test yapmak ıstemıyorum bıraz fazla umıtlenıyorum husrana ugramak ıstemıyorum 

Sonucta bu belırtıler hamılelık başlarında bukadar bellı olurmu,belkıde pısıkolojıktır?
Yumurtalama donemınde daha cok bırlıkte olmaya ozen gosterdık pekı bır sorum olucak yumurtlama donemının dısında dıger gunlerdede bırlıkte olunca hamıle kalma olasılıgı varmıdır?

öncelikle aramıza hoşgeldin cnm. bu saydığın belirtiler evet gebelik belirtisi olabiir  ama sanıyorum  daha günün geçmemiş braz daha beklemelisin hamile olup olmadığın eylülün ilk haftasında tes yaptığında belli olucaktır belirtilerin hemen belli olurmu yazmışsın? kimi hamileler belirtiyi hemen yaşar kimisi hiç yaşamaz kişiden kişiye değişeblir psikolojik olarak bile mide bulantısı baş dönmesi adet gecikmesi yaşayabilirsin kafana takmamalı hamile değilmişsin gibi düşünmeli ve eylülün ilk haftasını beklemelisin..
yumurtlama dışında hamile kalınırmı diye sormuşsun.. kendi fikrimi söylüyorum bence kalınmaz çünkü yumurtlama bittiğinde döllenme söz konusu olmaz ama allahın işi bu bellide olmaz.  yumurtlamanın dışında hamile kalan örneklerde vardır belki.. dilerim en yakın zamanda hamile kalırsın  :amin:
bebeklerı cok sevdıgım ıcın sureklı dusunuyorum zaten 1haftaya anlasılır..yumurtlama donemı adetın baslangıcından 11 gun sayılıyordu degılmı?
zaten benım gogus uclarım acıyor regl olmaya yakın goguslerım sıser ve acır

shekersheyler

Alıntı yapılan: hasretimsana - 27 Ağustos , 2010, 16:18:38
hepsi görecek inş canan neymiş  askımızın gücünü görecekler rabbim o eve tekrar geri göndermesin istemiyorum artık inş hayatım düzene girecek bir hafta sabır

Hayalim üç kelime oda şöyle Evli, Mutlu Çocukluuuuu  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Ohh canancım, bence üzülme artık, bundan sonra çok daha mutlu ve huzurlu olacaksınız, bi de bebiş gelirseeee herşey tamam olur  :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion5: :occasion14: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

vuslat

Alıntı yapılan: esraörs - 27 Ağustos , 2010, 17:14:47
Alıntı yapılan: vuslat - 27 Ağustos , 2010, 16:45:54

bebeklerı cok sevdıgım ıcın sureklı dusunuyorum zaten 1haftaya anlasılır..yumurtlama donemı adetın baslangıcından 11 gun sayılıyordu degılmı?
zaten benım gogus uclarım acıyor regl olmaya yakın goguslerım sıser ve acır
göğüslern şişmesi ve acıması gebelik belirtileri arasındada var  en güzeli eylülün ilk haftasını beklemek rabbim dilediği nasib etsin inş

[/ur

liloist

Merhaba arkadaşlar, aranıza bugün katıldım. 2 aylık evliyim.  Ve iki aydır korunmuyoruz. Normalde yarın regl olmam gerekiyor. Bugün 27. günüm, fakat 2 gündür regl olacakmış gibi ağrı çekiyorum, göğüslerim acıyor ve akıntım var. Ayrıca iki gün önce iki damla kanamam oldu. Daha önceden regl öncesi ve regl döneminde dahi hiç karnım ağrımazdı benim. Eşimi de umutlandırmak istemiyorum. Bir de baş ağrısı, uykusuzlukta var. Acaba hamiş miyimdir?

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: shekersheyler - 27 Ağustos , 2010, 17:26:31

Hayalim üç kelime oda şöyle Evli, Mutlu Çocukluuuuu  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Ohh canancım, bence üzülme artık, bundan sonra çok daha mutlu ve huzurlu olacaksınız, bi de bebiş gelirseeee herşey tamam olur  :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion5: :occasion14: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ayy inş bide bebeğim olursa tam olur canlarım rabbim belkide bu zamana kadar o yüzden vermedi ayrı eve cıkıp verecek allahım herkese versin

liloist

hoşgeldin Irmak, bende foruma bugün üye oldum

kimyaci34

sende hoşgeldin liolist...yeni hamişler yokmuuuuu
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

esraörs

Alıntı yapılan: hasretimsana - 27 Ağustos , 2010, 17:53:51
Alıntı yapılan: shekersheyler - 27 Ağustos , 2010, 17:26:31

ayy inş bide bebeğim olursa tam olur canlarım rabbim belkide bu zamana kadar o yüzden vermedi ayrı eve cıkıp verecek allahım herkese versin
hoş geldın cnm bende 2aylık evlıyım..hemen bır test al esıne soylemeden..
bende bebek ıstıyorum 1haftaya regl  olmazsam test yapıcam ama kanaman varmıs bu regl oncesı olan bırsey bendede oluyordu kanamam oluyordu 1gun sonra regl oluyordum..
benımde bel agrım,aşırı akıntım,ıstahım acıldı arada mıdem bulanıyor kendımı kaptırmak ıstemıyorum husrana ugrarım dıye..ama ınsallah ıstedıgın olur

liloist

hamiş miyim bilmiyorum yarın regl günüm. 3 gündür regl benzeri ağrım var iki gün önce de 2 damla kanamam oldu kahverengi lekelenme şeklinde.Bugün ağrım hafifledi ama. Mide bulantısı yorgunluk sık idrara gitme hepsi var.

esraörs

Alıntı yapılan: liloist - 27 Ağustos , 2010, 23:45:11
hamiş miyim bilmiyorum yarın regl günüm. 3 gündür regl benzeri ağrım var iki gün önce de 2 damla kanamam oldu kahverengi lekelenme şeklinde.Bugün ağrım hafifledi ama. Mide bulantısı yorgunluk sık idrara gitme hepsi var.
cnm aam regl gununde en az 4gun gecmesı gerekıyor eger ozaman hala regl olmazsan hemen test ayp..
ınsallah hamıssındır :k06:
benımde 1hafta var regl olamam eger olmazsam test yapıcam eger hamıleysem suanda bılr teste bellı olurmus ama kendımı kaptırmak ıstemıyorum regl gunumu beklıcem o yuzden sende oyle yap.
reglden once kanamam benımde olurdu 1gun sonra falan adet olurdum..
benımde bel agrım,ıdrara cıkma,akıntı,ıstah var ama bunlar pısıkolojıkte olabılırmıs