En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ecee

bende 5 senelik evliyim ve 4 yaşında talı bir kızım var :)

mlkgk

maşallah özlemcim bizde seneleri sayarız inşallah.. bilgiler içinde sağol canım çok..bir kaç ay daha deneyelim tık çıkmazsa yöntemlere bakarız kısmetse..

ececim sanada maşallah ve allah bağışlasın canım

ozlem28

Amin canım inşalah,hayırlıssıyla bide bebek oldumu daha da bişi istemiyorum

ecee

mlkgk

Alıntı yapılan: ozlem28 - 15 Aralık , 2009, 15:04:36

inşallahhhhh :)

inanmam valla biz kadınların istekleri hiç bitmez  :k06: :k06:

ecee

Alıntı yapılan: mlkgk - 15 Aralık , 2009, 15:06:29

bencede bitmez hergün biey çıkıyo ve her çıkan şeydede nedense gözümüz kalıyo ve istiyoruz.herhalde kadınların dogasında var. :k06: :k06:

saide_melek

Alıntı yapılan: ecee - 15 Aralık , 2009, 15:02:13
bende 5 senelik evliyim ve 4 yaşında talı bir kızım var :)
MASALLAH ALLAH BAGISLASIN INSALLAH EN KISA ZAMANDA KARDES GELIR ;)

saide_melek

Alıntı yapılan: ecee - 15 Aralık , 2009, 15:10:55
Alıntı yapılan: mlkgk - 15 Aralık , 2009, 15:06:29

bencede bitmez hergün biey çıkıyo ve her çıkan şeydede nedense gözümüz kalıyo ve istiyoruz.herhalde kadınların dogasında var. :k06: :k06:

O YUZDEN DERLER YA HER ZAMAN BILIM ADAMLARI HER SYI BULMUS BIR KADINLARIN NE ISTEDIGINI BULAMAMIS  :icon_thumright: :basardim: :basardim: :basardim: :suclu:

mlkgk

doğamızda var araştırmaya gerek yok :) biz böyle mutluyuzz  :muzz: :muzz: :muzz:

ecee

aman eşler duymasın adamcagız sen herşeyiistiyorsun dediginde ona kızıyorum.burada itiraf ettigimi duyarsa artıkdilinden düşmem. :k06: :ehi:

saide_melek

YA KIZLAR YAA HANI HAMILE KALIRSAM SORUNLAR CIKAR DIYE KORKUYORUM COCUKLUKTAN KEDILERIM VAR ONLARDA HAMILELIKDE COK SORUN CIKIYORMUS BU YUZDEN   :y25: :y25: :y25:

ecee

Alıntı yapılan: saide_melek - 15 Aralık , 2009, 15:15:27
YA KIZLAR YAA HANI HAMILE KALIRSAM SORUNLAR CIKAR DIYE KORKUYORUM COCUKLUKTAN KEDILERIM VAR ONLARDA HAMILELIKDE COK SORUN CIKIYORMUS BU YUZDEN   :y25: :y25: :y25:
anacımkedileri bırak sen şu sitede bi dolaş ne sorunlu insanlar var baştada ben olmaküzere.

saide_melek

SORUNLAR DERKEN KEDILERDEN INSANLARA VIRUS GECIYOR VE BU NEDENLE DUSUK OLA BILIYOR BU DA SORUN BENCE

degerizm

İşte benim ilk deneme başarız oldu. Klomen kullandım 2 ay. İlki başarısız olunca bi arkadaşımın arkadaşı ovülasyon testiyle hamile kalmış. Ben de bu testle yumurtlama dönemimi belirlemiş oldum. Bi de ben de polikistik over var. O yüzden doktorum 2 ay böle dene dedi... Bakalım 29 aralığı iple çekiyorum. Herkes inş. yeni yıla hamiş girer....

ecee

küçükken kedilerin oldugu içinmi....sanmam yaaa bi sorun olacagını