En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: aydınlık23 - 26 Kasım , 2009, 20:46:35
moralini yüksek tut canım inş. olmassın, tetsler yüzde yüz sonuç vermediği zamanlarda  oluyor.

kısmetin  Rabbim vereceği zamanı biliyordur, güzel bir bayram geçirmen dileği ile.

iyi bayramlar
saol cnma alah razi olsunn  :opucuk: haklisinnn uzulmuyorummm rabbim bilir isini  :opucuk:

Alıntı yapılan: yagmurrrrr - 26 Kasım , 2009, 22:48:48
üzülme canim allah en kisa zamanda yüzünü güldürür insallah :amin:
hayirli bayramlar canim
hg cnm saolll napiyim boylesi hayirlisymus demekki
yarinda adet oluru7m kesinnnn nasip uzulmuyorum ama  :k06:

can yine cannnn

bende test yaptınmı diye sormuştum negatif çıkmış
üzülmüyoruz böcüğüm yola devam :opucuk:
can dediklerim....

Balböceği

yok uzulmuyorummmm kismettt  :ehi: :ehi: :ehi:

aceleden yemegi yagsiz yapmisimmm  :ehi: :ehi:

bu test yuzundennn oyyy oyyyy :ehi: :ehi: :ehi:

DURMAK YOK YOLA DVM anamcimm  :ehi: :ehi:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 27 Kasım , 2009, 00:44:45
yok uzulmuyorummmm kismettt  :ehi: :ehi: :ehi:

aceleden yemegi yagsiz yapmisimmm  :ehi: :ehi:

bu test yuzundennn oyyy oyyyy :ehi: :ehi: :ehi:

DURMAK YOK YOLA DVM anamcimm  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
yağsız yemekte  :ehi:ne yağlı olmuştur be :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

Balböceği

Ayiptir solemesiii iftarda yag lazim oldu ordan farkettimm
baktim ya yok yemektee oyle yedikkk  :ehi: :ehi: :ehi:

krizantem84

KIZLAR ÖNCELIKLE BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

SONRALIKLADA ;D testi negatif cikanlar üzülm esin diger aya insallah;)

hapyy

herkesin kurban bayramı mübarek olsun.
ben adet olamıyorum diye doktora gittim farlutal mıydı bir ilaç verdi kullandım regl oldum ama regl rengi ve geliş şekli öncekilerden farklıydı.
şimdide sarı renk gibi akıntılarım geliyo.
yumurtlama döneminde akıntılarınız nasıl oluyodu.

krizantem84

Alıntı yapılan: hapyy - 27 Kasım , 2009, 13:02:10
herkesin kurban bayramı mübarek olsun.
ben adet olamıyorum diye doktora gittim farlutal mıydı bir ilaç verdi kullandım regl oldum ama regl rengi ve geliş şekli öncekilerden farklıydı.
şimdide sarı renk gibi akıntılarım geliyo.
yumurtlama döneminde akıntılarınız nasıl oluyodu.

yumurtlama dönemindeki akinti seffaf renkte ve böyle benzetmek gibi olmasin ama öyle bisey yumurta aki gibi iki parmak arasinda sünüyor

yani sari renkte olmaz bildigim kadariyla  :dontknow:

menekşeee

öncelikle hepinizin bayramı mübarek olsun.yazıları üç gündür okuyorum bu siteyiçok beğendim sonuç olarak aranıza katıldım .hapyy bende de sarı akıntı geliyor.yalnız benim mantarım vardı ondan kurtuldum belkide ondan kaynaklanıyor diye düşünüyorum ama hiç bir rahatsızlığım kalmadı.7 aydır çocuk düşünüyorum.çocuğun yumurtlama zamanında olduğunu iki ay oldu öğreneli.bu ay yumurltlama dönemine denk getirdim ve adetime 4 gün kaldı sabırsızlıkla bekliyorum.karın ağrısının ve batmasının dışında hiç bir belirti yok.bu sarı sulu akıntı benimde kafamı karıştırıyor doğrusu :icon_scratch:

hapyy

mantarın belirtilerini okudum
doktora gittim hamile kalmak istiyorum bi sorunum var mı diye bir problem görünmüyor dedi.
adet oldum şimdi bitti bende bu ay denicem
inş. hamişsindir...

menekşeee

bende doktora sordum belki zorlaştırabilir dedi.sen mantar oldun mu?inşallah hepimizin bir bebeği olurda en muhteşem olan annelik duygusunu tadarız :amin:

menekşeee

arkadaşlar üstüne görme adetten 4 gün önce olma ihtimali var mı?

aydınlık23

Alıntı yapılan: aydınlık23 - 26 Kasım , 2009, 20:35:16
Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 26 Kasım , 2009, 16:02:34
insallahhh  :amin:

canım yaptınmı testi?

bende dün çok hastaydım, eşimin memleketine gidecektik  çok rahatsızlandım hala da düzlemedim o yüzen gidemedik. bu arada hastanmadım, benim  2 gün önce ki kan testim. 5 çıktı bayramda hastalanmassam tekrar yaptırcam.

kızlar merhaba,

demiştim ya salı günü kan testi yaptırdım 5 çıkmıştı, çok rahatsızlandım ve antibiyotik almazzsam atlatamayacaktım hamiş olabilrim ihtimali ni düşünürek 3 gün sonra tekrar yaptırdım ve 5 çıktı ama hala adet olmadım biraz daha bekleyeceğim. :(:(

sonuç muammaaaaaa

menekşeee

Alıntı yapılan: aydınlık23 - 29 Kasım , 2009, 00:09:15
Alıntı yapılan: aydınlık23 - 26 Kasım , 2009, 20:35:16
Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 26 Kasım , 2009, 16:02:34
insallahhh  :amin:

canım yaptınmı testi?

bende dün çok hastaydım, eşimin memleketine gidecektik  çok rahatsızlandım hala da düzlemedim o yüzen gidemedik. bu arada hastanmadım, benim  2 gün önce ki kan testim. 5 çıktı bayramda hastalanmassam tekrar yaptırcam.

kızlar merhaba,

demiştim ya salı günü kan testi yaptırdım 5 çıkmıştı, çok rahatsızlandım ve antibiyotik almazzsam atlatamayacaktım hamiş olabilrim ihtimali ni düşünürek 3 gün sonra tekrar yaptırdım ve 5 çıktı ama hala adet olmadım biraz daha bekleyeceğim. :(:(

sonuç muammaaaaaa
canım oran çok düşük belkşi sitresten dolaı adet görmüyorsun umarım kalırsın

yasmin35

aydınlık canım sen biraz daha sık dişini test yaptır öle kullan varsa üzülmeyelim canım ilaç zararlı
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM