28 Nisan , 2024, 20:36:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

"<<<ZEHRA>>>

KasrıCinan

rusta hosgeldin ismin neydi öyle hitap etsem

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

HADİ YAA GÜLÜM SEN HAMİLE MİSİN TATLIM YA HABERİM YOOK HİÇ YAA
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: rusta - 26 Ocak , 2011, 20:37:29
seda hşgeldn cnm çok üzüldüm ama birini veren allah diğerini de veriir bende yaşadm o duyguyu allah kimseye vermesn ve bidaha yasatmasn..çok zor..bende seni soruyodum smdi
SAĞOL CANM BENİM ALLAH RAZI OLSUN
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

GÜLÜM SEN HAMİLE MİSİN TATLIM

KasrıCinan

doktora gitmedi canım ama 2 testi de silik çıktı bizce kesin hamile 4 gündür adet olmadı.ben onun adına yazayımm dedimm  :toothy10: :ehi: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Ocak , 2011, 20:37:07
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ocak , 2011, 20:32:42
Alıntı yapılan: aydinays - 26 Ocak , 2011, 20:29:29
Ben ağustosta evlendim. Trabzonda yaşıyorum. Bebek sahibi olmak hem istiyorum hemde sorumluluğu beni çok ürkütüyor. İyi bir anne olabilecek miyim diye ürküyorum. Birde foruma kayıt olmadan önce herkesin yazdıklarını okudum. Okurken dualarınıza bende amin diyerek ortak oldum. Çok güzel bir duyguyu hisleri paylaşıyorsunuz. Umarım herkes istediği meleklerine kavuşur.
benim esimde trabzonlu hg aramiza hemso  :opucuk: yasin kac

Hoşbulduk cnm. Benimde eşim Trabzonlu ben buralı oldum :) Yaşım 26. İşe 2 ay oldu başlayalı evlendiğim ilk zamanlarda ben çok istiyordum. İşe girdikten sonra eşimde istemeye başladı. Sonra tam zamanı bebek çalışmalarına başlamak için dedik :))
cnm bence yasin uygun anne olmaya ben 22yasindayim ben bile hazir hissediyom kendimi olur insallah  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

"<<<ZEHRA>>>

VALLA BİZDE SENİ KONUŞUYORDUK BEN YENİ ÖĞRENDİM ÇOK ÜZÜLDÜM YAAAA HAYIRLISI BAKALIM

seda87

HADİ YAAA AYYY NASIL SEVİNDİM GÜLÜM BENİİM HADİ RABBİM HAYIRLISINI VERSİN CANM

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: seda87 - 26 Ocak , 2011, 20:38:29
HADİ YAA GÜLÜM SEN HAMİLE MİSİN TATLIM YA HABERİM YOOK HİÇ YAA
cnm tam bilmiyom ki  :dontknow: adetim 5gün olcak geceli kasiklarimda cok batma var akintim var test yaptim silik cikti bakalim hayirlisi olsun  :amin: :amin:

KasrıCinan

bak bu ara hamile olanlar coğalıyor sende üzülüp moralini bozma.bir an önce toparlanda aynı heyecanları yasamaya bak.geldimi gelmedimi diye.oyy yine bi cok test heba olacak desene.günü gelmeden yaparız artık. :toothy10: hadi gül birazz :hieyt:

seda87

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 26 Ocak , 2011, 20:40:39
VALLA BİZDE SENİ KONUŞUYORDUK BEN YENİ ÖĞRENDİM ÇOK ÜZÜLDÜM YAAAA HAYIRLISI BAKALIM
AMMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNN CNM

rusta

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 26 Ocak , 2011, 20:38:14
rusta hosgeldin ismin neydi öyle hitap etsem
hoşbuldk cnm rukiye ismim senn neydi

aydinays

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 26 Ocak , 2011, 20:36:46
Alıntı yapılan: seda87 - 26 Ocak , 2011, 20:34:35
Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 26 Ocak , 2011, 20:33:15
Alıntı yapılan: seda87 - 26 Ocak , 2011, 20:29:59
Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 26 Ocak , 2011, 20:28:37
Alıntı yapılan: seda87 - 26 Ocak , 2011, 20:25:38
kızlar yeni yeni kendime geliyorum yaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
BİTANE  SENİ NE KADAR İYİ ANLIYORUM KASRICİNANDA EMİNİM BENİM GİBİ DÜŞÜNÜYOR BEN DE 2 TANE KAYBETTİM TATLIM RABBİM HAYIRLISINI VERSİN  ZAMANLA GEÇECEK KUZUM RABBİME BOLCA DUA ET OLUR MU
DUA EDİYORUM CANM ALLAHIM HAYIRLISINI VERSİN HEPİMİZE İNŞ KİMSEYİ BÖYLE İMTİHAN ETMESİN RABBİM
amiin canım ama yine küçüktü senin bebek ne kadar büyük olursa o kadar alısıyor ve acın o kadar büyük oluyor ben hala gün sayıyırum ama ağlamıyorum artık alıstım diyorum olsaydı simdi 4 aylıktı diye.ama seviniyorum rabbim bana daha kötüsünü yasatmadı.sende üzme kendini.bi dahaki ay beraber çalısmalara baslarız belki beraber kalırız
ÖYLE TABİ CANM YA AMA BEN KORKUYORUM ARTIK CANM TEKRARDAN DÜŞÜK OLURSA DİE  :crybaby2: :crybaby2:BİR KAÇ AY BEKLERİM GALİBA
tabi haklısın canım benim öle dediğime bakma sen.korkma bende korkmamaya çalısıyorum artık iyi düsünelim ki iyi osun demi.bak gülüm 3 ay önce düsük yaptı simdi tekrar hamile testleri pozitif.bak simdi nasıl mutlu unuttu o günleri.önümüze bakmak lazım.bir ay geçsin acını unutursun merak etme

KIZLAR Allah ikinizede öyle bir yavru nasip edecek ki bu üzüntülerinizi unutturacak. Herşeyin en iyisini düşünün. Yaşadığınız hiç kolay bir şey değil. Ama demekki onlarda hazır değildi dünyaya gelmek için. Allahtan hakkımızda hayırlısı.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 26 Ocak , 2011, 20:40:11
doktora gitmedi canım ama 2 testi de silik çıktı bizce kesin hamile 4 gündür adet olmadı.ben onun adına yazayımm dedimm  :toothy10: :ehi: :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: iyi yapmisin cnm ben takip edemiom bazen  :laughing7: