En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Ocak , 2011, 13:20:59
Alıntı yapılan: yağmur nisam - 26 Ocak , 2011, 13:17:47
KISLAR NE OLDU YA LÜTFEN BİRİNİMİZİ KIRMAYALIM KEVSERCİM SENİDE GİZEMCİMİDE HERKES ÇOK SEVİYOR BEN ÖZELLİKLE HERKESİ ÇOK SEVİYORUM

CANANCIM İNŞ BEBEĞİN TUTUNMUŞTUR CNM İNŞ

Canım olur arada böyle şeyler diyeceğim ama inan şu sıralar çok olmaya başladı, burada kimse yazılanı tam okumadan yorum yapıyor ondan sonra haksızmışsın kötü birşey söylemişsin gibi üstüne geliyorlar ama olmamalı. Benim burda en önem verdiğim şey saygı sevgi.Bebeği olanda olmayanda girecek tabiki ama dostluk ve paylaşım olmalı bunu anlatamadım ya ona çok üzüldüm.....

HAKLISIN CNM BENİM AMA YANLIŞ ANLAMA BAZEN ALINGANLIKLARIMIZ OLUYOR YANLIŞ ANLAŞILMALAR ARADA BENDE YANLIŞ ANLIYORUM BAZI ŞEYLERİ VEYA ALINIYORUM AMA SUSUYORUM ZOR BİR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ BİZ BEBEK İÇİN ZOR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ SİZLERDE HAMİLELİKTE ZOR DÖNEMDEN GEÇİYORSUNUZ AMA HEPSİ GEÇECEK HEPİNİZ BİRBİRİNİZDEN İYİSİNİZ ALLAHIM HERŞEYİN HAYIRLSINI NASİP DER SİZLERE
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Ocak , 2011, 13:27:34
Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 26 Ocak , 2011, 13:25:06
ayy bebeğim olsun hamile kalayım  :muzz: sağlıklı olsun mevlüt okutturacağım yaaa :toothy10: .kızlar gelin sizde tamam mı :icon_thumright: .mis gibi mevlüt pilavi yeriz sizede şifa olurr.sonra sizede bulasırr.sonra hepimiz göbeklerimizi tukustururuz :hieyt:.sonra doğuma beraber gideriz :amin: :y25: .ay bu hayaller gerçek olacak ben inanıyoruumm :muzz: güzel günler bizi bekliyor

Canım emin ol yakında gerçek olacak ama biraz bebiş düşünmeyi bırakın eşinizle ilişkilerinizi bebek için yapmayın bak o zaman ummadığın anda böbüşün dolacak,benim hep öyle oldu  :flowers:
ya valla haklısın bu isi hep onun için yapıyorduk ama bak senin sayende kendime geldim.silkelendim simdi.düsünmüyorum sana söz veriyorum oluruna bırakıyorum.o zaman hem stressiz gün geciririm hemde bebeğim bana çabuk gelir sağol canımıniçiii

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Ocak , 2011, 13:28:30
Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 26 Ocak , 2011, 13:26:31
fıstığım tamam sen isine bak bende çıkacağım birazdan.ecek kopamıyoruz burdan

Hadi görüşürüz kızlar şu eşimin telefonunu almaya gidim KVK dakilerle bir kavga edeyim 3 ay geçti diye ondan sonra gelirim yine görüşürüz, öpüyorum hepinizi  :flowers: :flowers: :flowers:
:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :flowers:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yağmur nisam - 26 Ocak , 2011, 13:29:27
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Ocak , 2011, 13:20:59
Alıntı yapılan: yağmur nisam - 26 Ocak , 2011, 13:17:47
KISLAR NE OLDU YA LÜTFEN BİRİNİMİZİ KIRMAYALIM KEVSERCİM SENİDE GİZEMCİMİDE HERKES ÇOK SEVİYOR BEN ÖZELLİKLE HERKESİ ÇOK SEVİYORUM

CANANCIM İNŞ BEBEĞİN TUTUNMUŞTUR CNM İNŞ

Canım olur arada böyle şeyler diyeceğim ama inan şu sıralar çok olmaya başladı, burada kimse yazılanı tam okumadan yorum yapıyor ondan sonra haksızmışsın kötü birşey söylemişsin gibi üstüne geliyorlar ama olmamalı. Benim burda en önem verdiğim şey saygı sevgi.Bebeği olanda olmayanda girecek tabiki ama dostluk ve paylaşım olmalı bunu anlatamadım ya ona çok üzüldüm.....

HAKLISIN CNM BENİM AMA YANLIŞ ANLAMA BAZEN ALINGANLIKLARIMIZ OLUYOR YANLIŞ ANLAŞILMALAR ARADA BENDE YANLIŞ ANLIYORUM BAZI ŞEYLERİ VEYA ALINIYORUM AMA SUSUYORUM ZOR BİR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ BİZ BEBEK İÇİN ZOR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ SİZLERDE HAMİLELİKTE ZOR DÖNEMDEN GEÇİYORSUNUZ AMA HEPSİ GEÇECEK HEPİNİZ BİRBİRİNİZDEN İYİSİNİZ ALLAHIM HERŞEYİN HAYIRLSINI NASİP DER SİZLERE
:amin: :amin: :amin: :amin:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

H.B KEVSERCİM ÖNÜM YİNE İŞLE DOLU AMA ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM BOŞLUKLARIM AĞRIYOR
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

KasrıCinan

hadi bakalım biraz da örgü öreyim kafamı dağıtayım.gecer bu günlerde gecer.hadi kızlar görüsmek üzere.zaten namaz kılıp allaha dua etmem lazım.ki rahat olayım.allaha emanet olun öptüm sizleri :opucuk: :opucuk: :wave:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yağmur nisam - 26 Ocak , 2011, 13:31:41
H.B KEVSERCİM ÖNÜM YİNE İŞLE DOLU AMA ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM BOŞLUKLARIM AĞRIYOR
:opucuk: CANIM BENİM YA

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 26 Ocak , 2011, 13:32:13
hadi bakalım biraz da örgü öreyim kafamı dağıtayım.gecer bu günlerde gecer.hadi kızlar görüsmek üzere.zaten namaz kılıp allaha dua etmem lazım.ki rahat olayım.allaha emanet olun öptüm sizleri :opucuk: :opucuk: :wave:
:wave: :wave: :wave: :wave:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

YAGMUR CANIM GİZEM KIRILDI BANA YA ÇOK ÜZÜLDÜM YAA :crybaby2: :crybaby2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

secret1905

kızlar kızlar çok mutluyum kardeşimin düğün tarihi belli olmuş bütün kurtlarımı dökecem :muzz: :muzz: :muzz:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Ocak , 2011, 13:26:19
Alıntı yapılan: ღ♥ღ°คşкเ๓ςเ๓°ღ♥ღ - 26 Ocak , 2011, 13:24:11
:crybaby2:GİZEM GERCEKTEN SEVDİĞİM ARKADASIMSIN HERKESİN BASINA GELEBİLİR YANLIŞ ANLAŞILMA

Tşk ederim Kevser sende öyle ama bundan sonra lütfen yazılanı dikkatli oku ki kimse kırılmasın. Hatalı olan Secret arkadaşımızdı sert ve kırıcı bir tepki verdiği için bizlere ama ben suçlu çıktım neyse kapadım konuyu  :flowers:
CANIM KUSURA BAKMA BEN YANLIŞ ANLAMIŞIM  :opucuk:

Mine Esir

Kızlar... Nerelerde yaşıyorsunuz bakalım...
İstanbul Maltepe var mı???

Belgink.

slm kıslar  nasılsınz kimse yok muuu

Shadowqueen

Alıntı yapılan: selin22 - 26 Ocak , 2011, 14:57:29
slm kıslar  nasılsınz kimse yok muuu

Selam canım hoşgeldin bende şimdi geldim