28 Nisan , 2024, 01:26:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

masalım

ayyyy bugün doktra gtcektim gdemedik yarın gdicez nasip olursa

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk canım nasılsınız,nasıl gidiyor hamişlik?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: masalım - 01 Aralık , 2010, 22:03:34
ayyyy bugün doktra gtcektim gdemedik yarın gdicez nasip olursa

Ay evet bende onu soracaktım ya merak ettim de. Neden gidemediniz bakayım  :caca: Artık yarın görürsün oğluşunu cnm

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 01 Aralık , 2010, 22:04:14
hoşbulduk canım nasılsınız,nasıl gidiyor hamişlik?

İyiyim canım, hamişlikte iyi ben dayanamıyorum canım cuma gününe randevu aldım gidiyorum doktoruma inş. görcem miniğimi :love9:

ROSEGCT

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Aralık , 2010, 22:01:03
Alıntı yapılan: ROSEGCT - 01 Aralık , 2010, 21:54:29
Alıntı yapılan: ROSEGCT - 01 Aralık , 2010, 21:49:15
1.5 yıldır evliyimm.doğum kontrol hapı kullnıyordum eylülden beri kullanmıyorumm
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Aralık , 2010, 21:51:23
Alıntı yapılan: ROSEGCT - 01 Aralık , 2010, 21:44:23
ohhh içim rahatladı
hoşgeldinizz... okudunuz mu yazdıkalırmı sabırsızlanıyorumm

Okudum canım umarım hamişsindir cuma günü adet olmazsan bence test için acele etme 2-3 gün geçsin ondan sonra test yaparsın. Ayrıca doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra normalde en erken 3 ay sonra hamile kalmak normalmiş endişe etme

canım sağol biliyorumm ama erken hamile kalanlarda olabiliyorr.bende acele etmeyecem zatenn ama beklemek zor geliyorr..

evet canımm biliyorummm ama erkende hamile kalanlar varr... ne bilim vücumumda değişikler hissediyorum.evett bekleyeceğim bir kaç gün dahaa

Canım doğum kontrol hapını bırakır bırakmaz hamile kalanlardan biri de benim fakat oğlum 22 haftalıkken aşırı derece sakatlığı olduğu için ölü doğum yaptım. Geçen gün Okan Bayülgenin muhabbet kralı programına ünlü Kadın Doğum uzmanları çıktı ve doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ilk 3 ay korunarak birlikte olunması gerektiğini aksi takdirde hamile kalan kadınların %50 sinin sakat bebeğe hamile kalma oranları var dedi. Yani bana doktor bunu söylememişti bende ilk ay hamile kaldım diye sevindim ama sevincimiz kursağımızda kaldı. O yüzden hamile kalamadım diye üzülme canım herşeyde bir hayır vardır.

evet canım hyırlısıı . benimm doktorumda bir sıkıntı olmaz dedii.. hayırlsıı olsunnn artıkk çok sağol paylaşımın için

canım dayanamıyorum derken,randevun ne zamandı ki?sen şuan kaç haftalık oldun hiç doktora gitmişmiydin?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 01 Aralık , 2010, 22:11:33
canım dayanamıyorum derken,randevun ne zamandı ki?sen şuan kaç haftalık oldun hiç doktora gitmişmiydin?

Canım ben hiç gitmedim doktora ama aradım söyledim 10 gün sonra gel demişti oda pazara denk geliyor bende p.tesi gidecektim ama cuma gitmeye karar verdim o bakımdan  2 günden bişi olmas  :suclu:

masalım

canım randavu alamdım ondan yarına gtcez işte....oğlumu bende çok özledim canım

:)anladım canım iyi bile dayanmışsın:)
benımde yarın sabah kontrolum var,özellikle boş günüme randevu almıştım tam 3 hafta önce:)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: masalım - 01 Aralık , 2010, 22:14:54
canım randavu alamdım ondan yarına gtcez işte....oğlumu bende çok özledim canım

Kıyamam sana ben yaaa görcen işte yarın ve ocaktada kucağında tatlım hadi bakalm ne kaldı şurada :binkybaby:

masalcım sen nasılsın canım,aşk olsun hiç görmedin beni ama:(

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 01 Aralık , 2010, 22:16:06
:)anladım canım iyi bile dayanmışsın:)
benımde yarın sabah kontrolum var,özellikle boş günüme randevu almıştım tam 3 hafta önce:)

Valla iyi dayandım sat a göre 7+ oldum bakalım cuma ne kadarlık çıkacak ve görebilcem mi bebişi dua edin bana hayırlısı olur inş.

masalım

canım bugün beşiğini kurduk uyku setlerini ütüledim hastane çantamı hazırladım ayy rabbim hepinize yaşatsın bu
duyguyu
oyyyyy pisiciğim kujum benim grmemm mi seni hiç

Shadowqueen

Kızlar birşey diyeceğim internette araştırırken gördüm biliyor musunuz bilmiyorum. Artık normal doğumunda epidüral olanı varmış acısız doğum diyorlar. Valla benim hastanemde de varmış kısmet olursa öyle istiyorum ya süper bişi  :occasion5:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: masalım - 01 Aralık , 2010, 22:20:09
canım bugün beşiğini kurduk uyku setlerini ütüledim hastane çantamı hazırladım ayy rabbim hepinize yaşatsın bu
duyguyu
oyyyyy pisiciğim kujum benim grmemm mi seni hiç

Ay canım benim sen anlatınca ben böyle duygulanıyorsam sen nasılsındır kim bilir. Çok güzel bir duygu rabbim hepimize versin  :amin: :love9: