En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ROSEGCT - 01 Aralık , 2010, 21:33:49
kimse yok mu kızlarr?konuşamya ihtiyaçım varr

bende geldim canım burdayım....

ROSEGCT

ohhh içim rahatladı
hoşgeldinizz... okudunuz mu yazdıkalırmı sabırsızlanıyorumm

pırıl

canım ne kadar süredir evlisin?

masalım

ROSEGCT

1.5 yıldır evliyimm.doğum kontrol hapı kullnıyordum eylülden beri kullanmıyorumm

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ROSEGCT - 01 Aralık , 2010, 21:44:23
ohhh içim rahatladı

Okudum canım umarım hamişsindir cuma günü adet olmazsan bence test için acele etme 2-3 gün geçsin ondan sonra test yaparsın. Ayrıca doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra normalde en erken 3 ay sonra hamile kalmak normalmiş endişe etme

Shadowqueen

pırıl

hımm anladım canım,umarm hamişsindir...yarınmı belli olucak

ROSEGCT

Alıntı yapılan: ROSEGCT - 01 Aralık , 2010, 21:49:15
1.5 yıldır evliyimm.doğum kontrol hapı kullnıyordum eylülden beri kullanmıyorumm
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Aralık , 2010, 21:51:23
ohhh içim rahatladı

Okudum canım umarım hamişsindir cuma günü adet olmazsan bence test için acele etme 2-3 gün geçsin ondan sonra test yaparsın. Ayrıca doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra normalde en erken 3 ay sonra hamile kalmak normalmiş endişe etme

canım sağol biliyorumm ama erken hamile kalanlarda olabiliyorr.bende acele etmeyecem zatenn ama beklemek zor geliyorr..

evet canımm biliyorummm ama erkende hamile kalanlar varr... ne bilim vücumumda değişikler hissediyorum.evett bekleyeceğim bir kaç gün dahaa

masalım

iyiyim canım sen nasılsın bakalım

ROSEGCT

pırılcığım,yarın 29. günümm artıkk yarından sonra adet olacak mıyım olmayacak mıyımm?onu bekleyceğimm..ben 3,4 aydır takip ediyorumm hiç şaşmıyorr adet düzenim 29 günde bir oluyorum.hayırlsıı artık

Shadowqueen

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ROSEGCT - 01 Aralık , 2010, 21:54:29
Alıntı yapılan: ROSEGCT - 01 Aralık , 2010, 21:49:15
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Aralık , 2010, 21:51:23
ohhh içim rahatladı

canım sağol biliyorumm ama erken hamile kalanlarda olabiliyorr.bende acele etmeyecem zatenn ama beklemek zor geliyorr..

evet canımm biliyorummm ama erkende hamile kalanlar varr... ne bilim vücumumda değişikler hissediyorum.evett bekleyeceğim bir kaç gün dahaa

Canım doğum kontrol hapını bırakır bırakmaz hamile kalanlardan biri de benim fakat oğlum 22 haftalıkken aşırı derece sakatlığı olduğu için ölü doğum yaptım. Geçen gün Okan Bayülgenin muhabbet kralı programına ünlü Kadın Doğum uzmanları çıktı ve doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ilk 3 ay korunarak birlikte olunması gerektiğini aksi takdirde hamile kalan kadınların %50 sinin sakat bebeğe hamile kalma oranları var dedi. Yani bana doktor bunu söylememişti bende ilk ay hamile kaldım diye sevindim ama sevincimiz kursağımızda kaldı. O yüzden hamile kalamadım diye üzülme canım herşeyde bir hayır vardır.

Shadowqueen