En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ayışığı

merhabalaaaaarr ben de geldiiimm  :hello:

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

susanna

seda cemmmm ayisigi  :opucuk:
hosgeldiniz nasilsiniz

cemmmm

Alıntı yapılan: susanna - 01 Aralık , 2010, 14:51:26
hosgeldiniz nasilsiniz
ben iyiyim cnm uzun zamandır girmiyordum adetim 1 gün gecikti daha önce hiç gecikmezdi tam gününde olurdu acaba mı diyorum?

ayışığı

hosgeldiniz nasilsiniz
hoşbulduk canımcım sen nasılsın duydum ki kahve keyfi yapacakmışsın  :hungry:

ayışığı

Alıntı yapılan: cemmmm - 01 Aralık , 2010, 14:55:13
hosgeldiniz nasilsiniz
ben iyiyim cnm uzun zamandır girmiyordum adetim 1 gün gecikti daha önce hiç gecikmezdi tam gününde olurdu acaba mı diyorum?
eee de yani arkadasım ;D yani günü hiç geçemden geliyosa hep bu ay varsa gecikme ertelenmesi için bi neden yoksa yani stres ,hava değişimi, ;Dkullandıgın herhangi bi ilaç falan...biraz daha bekleyip test yaparsın bizede haber uçurursun  :k06:

AŞKIMCIM SCS

AŞKIMCIM SCS

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN GELDİMMMMM SENİ YALNIZ BIRAKIRMIYIM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

AŞKIMCIM SCS

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BACILAR NEREYE GİTMİŞLERKİİİİ ACEPPPP
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

AŞKIMCIM SCS

sağol tatlım hoşgeldin yuppppppppppppp  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

AŞKIMCIM SCS

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

HOŞBULDUM CANIMM.KEVSER BU ARADA ADETİN NE ZAMANDI CANIM SENİNNN  ONA GÖRE DULARIMA HIZ VERCEM :D

AŞKIMCIM SCS

bacılarrrrrrrrrrrrrrrrrr nerdesinizzz hu huuuuuuuuuuuuu  :director: :director: :director: