En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 01 Aralık , 2010, 11:29:16
slm pisicik nasılsın cnm bebiş nasıl

çok şükür iyiyim canım.akşam epey kötüydüm bacağım kasıldı okuldan çok zor geldim sonra yatıp dinlendim zaten sabah uyandığımda çok şükür geçmişti,çok korktum
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

eftelyaa

Alıntı yapılan: elcin - 01 Aralık , 2010, 11:34:02
Alıntı yapılan: eftelyaa - 01 Aralık , 2010, 11:29:54
Alıntı yapılan: elcin - 01 Aralık , 2010, 11:25:14
ilk ayda mı hamile kaldın?bu tarz yazıları okuyunca hemen ümitleniyorum acaba bende hamile kalırmıyım ilactan ötürü falan diye.peki sendede benim yazdığım gibi kasık bel agrıları falan oldumu?umarım benim de yumurtam catlar allah banada anne olmayı nasip eder:(
hayir canim ucuncu ayimda oldum sol kasiklarimda agrim vardi yumurtlamamda bence bi doktoruna danis daha cok erken som adet donemin ama belki erken yumurtlama olmustur benim yumurtlama doneminde sol kasim agridi ve butun ay surdu su anda 4+6 hamileyim iki gun oncede doktora gitim simdilik hersey yolunda ins sag saglim dogar darisi basina cnm :amin: :amin: :amin:
benimde sol kasığımda ağrı var işte.cuma günü gidicem zaten ulturason falan cekilcek işte ondan sonra bizede bi yol cizilir ins.hımm sevindim senin adına ins sağlıklı bi sekilde acar dünyaya gözlerini minik..kız mı erkek mi bekliyosun?amin canım ins darısı benim ve benim gibilerin basına :amin:
tsk ederim cnm saglikli olsunda kiz yada erkek fark etmez :nazar: :nazar: :nazar:

elcin

öyle tabi canım sağlıklı olması önemli kızda erkekte evlat sonucata da benim sormamın nedeni hani cinseyetinin belli olduğunu düşündüğüm içindi.allah gönlüne göre versin :amin:
benimde mis gibi kokan bir meleğim olsun

eftelyaa

Alıntı yapılan: elcin - 01 Aralık , 2010, 11:42:00
öyle tabi canım sağlıklı olması önemli kızda erkekte evlat sonucata da benim sormamın nedeni hani cinseyetinin belli olduğunu düşündüğüm içindi.allah gönlüne göre versin :amin:
sagol cnm seninde ins allah gonlune gore verir henuz cok kucuk daha beli degil  :nazar: :sunny:beli oldugunda burda paylasirim kesin herkesle

elcin

amin canım amin.....isteyen herkesin gönlüne göre versin allah :amin:
benimde mis gibi kokan bir meleğim olsun

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 01 Aralık , 2010, 11:36:30
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 01 Aralık , 2010, 11:29:16
slm pisicik nasılsın cnm bebiş nasıl

çok şükür iyiyim canım.akşam epey kötüydüm bacağım kasıldı okuldan çok zor geldim sonra yatıp dinlendim zaten sabah uyandığımda çok şükür geçmişti,çok korktum

CNM ÇOK DİKKAT ET KENDİNE BİRŞEY OLDUĞU ZAMAN DOKTORUNLA İLETİŞİME GEÇ İYİ OLDUĞUNA SEVİNDİM CNM BENDE İŞ YERİNDEKİ KIZLA KONUŞTUM ŞİMDİ İZİN VERDİ SURAT DEĞİŞSEDE
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? :flowers:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Aralık , 2010, 11:59:59
Selam kızlar nasılsınız bakalım? :flowers:

hoşgeldin canım:)

yağmurnisacım iyi yapmışsın boşver sağlığın daha önemli.ben çıkıyorum kızlar derse gitmem lazım görüşürüz akşam inşallah :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Hoşbulduk pisicik ve görüşürüz kib  :wave:

Shadowqueen

Kızlar yaaa kaç gündür denk geliyor nedendir anlamıyorum, ben sizi görüyorum yazıyorum ben yazdıktan sonra kimse kalmıyor.Şitttttttttt farklı konularda mısınız bakim  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

HOŞGELDİN CNM NASILSIN GİZEM BEN ARADA ÇIKMAK ZORUNDA KALIYORUM İŞTEN DOLAYI

Shadowqueen

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 01 Aralık , 2010, 12:30:26
HOŞGELDİN CNM NASILSIN GİZEM BEN ARADA ÇIKMAK ZORUNDA KALIYORUM İŞTEN DOLAYI

Hoşbulduk canım iyiyim heyecan ile p.tesine bekliyorum.biliyorum ya seni merak etme

GİZEMCİM KİMSE YOK CNM BİZ SOHBET EDELİM KENDİNİ TANIDIRMISIN CNM SENLE FAZLA SOHBET ETMEDİM GALİBA YAŞ KAÇ BEBEĞİN NE KADAR SÜRE SONRA GELDİ NERDE OTURUYORSUN

Shadowqueen

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 01 Aralık , 2010, 12:45:00
GİZEMCİM KİMSE YOK CNM BİZ SOHBET EDELİM KENDİNİ TANIDIRMISIN CNM SENLE FAZLA SOHBET ETMEDİM GALİBA YAŞ KAÇ BEBEĞİN NE KADAR SÜRE SONRA GELDİ NERDE OTURUYORSUN

Canım ben 24 yaşındayım aslen İst liyim fakat eşimin işi dolayısıyla Zonguldakta ailesi ile yaşıyoruz. 1.5 yıldır evliyim ilk bebeğimi 22 hftalıkken ileri derecede sakat olduğu için 4 haziranda ölü doğum yaptım şimdi Sat'a göre 7 haftalık hamileyim ilk muayenem p.tesi günü canım. Sen anlat bakalım

BENDE İST LUYUM 6 AYDIR BEBEK İSTİYORUM AMA PKO VAR BENDE BAKALIM HERŞEYİN HAYIRLISI DİYORUM 1 SENELİK EVLİYİM İNŞ BEBEĞİNİ SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAĞINA ALIRSIN CNM