En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

AŞKIMCIM SCS

kızlar iyiki varsınız hepinize teşekkürler  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: shadowqueen - 26 Kasım , 2010, 13:08:39
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 13:04:47
kızlar ya ben yorulmaya başladım galiba bebeğim nerdesin ya allahım ne olur nasip et hayırlı sağlıklı bir bebek eşimdede sorun çıkar diye korkuyorum şimdi aradım telde görüştüm doktorun söylediklerini anlamadım dedi 4 de çay paydosunda konuşuruz dedi bilmiyorum of offff

Canım inş. hiçbir problem yoktur ve tez zamanda sağlıklı bir bebişe hamiş kalırsın canım :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: canım benim yağmur sabredelim gelcek bebişleriiz bizimde

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

inş cnm inş isteyen herkese nassip eder allahım ne bbileyim işte düşünmek istemiyorum düşünce üzülüyorum
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Shadowqueen

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 26 Kasım , 2010, 13:08:46
kızlar iyiki varsınız hepinize teşekkürler  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

Sende iyiki varsın canım,birbirimize herzaman destek olacağız ki kendimizi yalnız hissetmeyelim

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 26 Kasım , 2010, 13:11:11
kızlar ya ben yorulmaya başladım galiba bebeğim nerdesin ya allahım ne olur nasip et hayırlı sağlıklı bir bebek eşimdede sorun çıkar diye korkuyorum şimdi aradım telde görüştüm doktorun söylediklerini anlamadım dedi 4 de çay paydosunda konuşuruz dedi bilmiyorum of offff

aşkımcım bu bebek yapmak ne kadar zormuş cnm ya ben küçükken böyle bilmiyordum korunmadan birlikte olunca kesin hamile kalınır sanıyordum

Canım inş. hiçbir problem yoktur ve tez zamanda sağlıklı bir bebişe hamiş kalırsın canım :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: canım benim yağmur sabredelim gelcek bebişleriiz bizimde

asya81

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 13:12:58
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 26 Kasım , 2010, 13:11:11

aşkımcım bu bebek yapmak ne kadar zormuş cnm ya ben küçükken böyle bilmiyordum korunmadan birlikte olunca kesin hamile kalınır sanıyordum

aralık ayı hepimize uğur getirir inşallahhhhhhh.bakalım bu ay kaç kişiden güzel haberler alcass

AŞKIMCIM SCS

canım benim sıkma canını  :opucuk:

ORNA

slm kızlarrr doruk arkadaşımızdan haberi olan varmı merak ettim en son yine doktora gidecekti acaba ne oldu bebeği canlımı??

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 26 Kasım , 2010, 13:16:21

gerçekten kızlaar aşkımcımın dediği gibi iyiki varsınız iyiki buraya üyü oldum yoksa kafayı yerdim ben çünkü etrafımda beni anlayan kimse yok hepsine kolay geliyor tepki  veriyorlar yada yüzlerimize vuruyorlar

asya81

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 13:19:13
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 26 Kasım , 2010, 13:16:21

gerçekten kızlaar aşkımcımın dediği gibi iyiki varsınız iyiki buraya üyü oldum yoksa kafayı yerdim ben çünkü etrafımda beni anlayan kimse yok hepsine kolay geliyor tepki  veriyorlar yada yüzlerimize vuruyorlar
haklısın birbirimize destek oluyorus çünkü hepimiz birbirimizin dilinden konuşuyorus.kimse anlamaz evlenmeden önce ne zman evlencen die sorarlar.evlenirsin çocuk nezman die sorarlar.sorarlarda sorarlar  :violent1:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ORNA - 26 Kasım , 2010, 13:17:14
slm kızlarrr doruk arkadaşımızdan haberi olan varmı merak ettim en son yine doktora gidecekti acaba ne oldu bebeği canlımı??

slm orna hoşgeldin canım valla haberimiz yok bizde çok merak ediyoruz inş. hayırlı haberlerle gelir :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: shadowqueen - 26 Kasım , 2010, 13:32:49

slm orna hoşgeldin canım valla haberimiz yok bizde çok merak ediyoruz inş. hayırlı haberlerle gelir :amin:

hoşbulduk hayatım valla o nete girerdi ama hadi hayırlısı inş. kötü bişey yoktur allah bebeğini bağışlar ona :(

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ORNA - 26 Kasım , 2010, 13:35:02
Alıntı yapılan: shadowqueen - 26 Kasım , 2010, 13:32:49

hoşbulduk hayatım valla o nete girerdi ama hadi hayırlısı inş. kötü bişey yoktur allah bebeğini bağışlar ona :(

valla canım benim bebeğimde de kontrole gidiyorum diye gittim doğum için yatışımı vermişlerdi ve 3 gün sonra çıktım nete girebildim o yüzden aklıma o geldi umarım hayırlısı olur yaaa

ORNA

inş. canım evet hayırlısı ama o evde olsa girerdi kesin bizim beklediğimizide biliyo ya :( allah yardımcısı olsun inş. kötü bişey yoktur ..

Shadowqueen

Kızlar tatlı isteğimi çikolata kesmiyor o yüzden meyveli pasta yapacağım alışverişe gidiyorum. Buyrun gelin beraber yeriz öpüyorum    :hungry: