29 Nisan , 2024, 19:47:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 26 Kasım , 2010, 12:04:56
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 12:02:30
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 26 Kasım , 2010, 12:01:01
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 11:59:23
aşkımcım kardeşi sizdemi kalacak ara söyle eşine sonra gelsin cnm konuş onunla
CANIM VİZELERİ BAŞLADI O KESİN GELCEK AMA KALMAZ GECE 2DE FELAN GİDİYO DERS 2YE KADAR CALIŞIYOLAR ZATEN EŞİMDE YORGUN OLUYO ONDAN SONRA HEMEN UYUYO NE YAPSAMKİ  :dontknow: :dontknow:

cnm vizeleri ne zamanki yarın gelsin söyle eşine daha sonra çalıştırsın yarın işe gidiyormu eşin
YOK CANIM BENİM EŞİM CUMARTESİ PAZAR TATİL YETİŞMEZ DER EŞİM ÇÜNKÜ PAZARTESİ BAŞLIYO SINAVLARI AMA GENEDE Bİ SÖYLÜCEM EŞİME

CNM O ZAMAN İŞ YOKSA YARIN O GİTTİKTEN SONRA OLABİLİR O TV İZLERKEN GİYİNİRSİN YARINDA PAZARDA YAPARSINIZ CNM
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Yaseminnn

Slm kızlar nasılsınız?
Ben pek iyi değilim :( adet olacakmış gibi sancım var korkuyorum lavaboya gitmek bile istemiyorum : :-[
Bu ay iğne vurulmuştum iyi çalışmıştık boşa cıkmaz inş yaaaaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Yaseminnn

Aşkımcım sıkma canını böyle ufak şeyler için arkadaslara katılıyorum kısıtlarsan daha cazip gelir. Ama ceza vermek istiyosan bence sende onun yaptığını yap o yatsın sen yatma sende pc basında otur o gelsin yanına napıyosun desin o kıskansın  ;) misillime yap yani ama su yumurtlama dönemini atlat ondan sonra  :D

Alıntı yapılan: Yaseminnn - 26 Kasım , 2010, 12:32:28
Slm kızlar nasılsınız?
Ben pek iyi değilim :( adet olacakmış gibi sancım var korkuyorum lavaboya gitmek bile istemiyorum : :-[
Bu ay iğne vurulmuştum iyi çalışmıştık boşa cıkmaz inş yaaaaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

CNM İNŞ BOŞA ÇIKMAZ BU AY SENDE HAMİŞ OLUR OLURSUN

Yaseminnn

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 12:39:46
Slm kızlar nasılsınız?

CNM İNŞ BOŞA ÇIKMAZ BU AY SENDE HAMİŞ OLUR OLURSUN
İnşallah canım ya inş hepimiz hamile oluruz  :amin: :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 11:55:03
asyacım soğan yiyorum ama suyunu hiç denemdim onu deneyim ne olacak bende herşeyi deneye deneye bilmiyorum 3üz doğururmuşum bide  :ehi:  :k06:  :toothy10: folikasit içecem soğan kürü keçiboynuzu midem ne olur acaba soğan kürü mideye zarar verirmiki benim mide sorunumda var
yok yan etkisi felan sadece adet günün den 7gün sona başlıosun internettende araştırabilirsin.bir soğanı soy 4e böl 1bardaklık suda 5dak kaynat soğanı at suyunu iç sabah ve akşam aç karna ama araştır netten bulursun

asya81

Alıntı yapılan: asya81 - 26 Kasım , 2010, 12:43:45
asyacım soğan yiyorum ama suyunu hiç denemdim onu deneyim ne olacak bende herşeyi deneye deneye bilmiyorum 3üz doğururmuşum bide  :ehi:  :k06:  :toothy10: folikasit içecem soğan kürü keçiboynuzu midem ne olur acaba soğan kürü mideye zarar verirmiki benim mide sorunumda var
yok yan etkisi felan sadece adet günün den 7gün sona başlıosun internettende araştırabilirsin.bir soğanı soy 4e böl 1bardaklık suda 5dak kaynat soğanı at suyunu iç sabah ve akşam aç karna ama araştır netten bulursun
bu arada folik asite bende başlıycam bide şu ovulasyon testimi  denicem :)hastalığım geçsinde bi:)

saol cnm deneyim bakayım tadı nasılmış ah bebiş ah bizi nekadar uğraştırıyorsun ama sen gel cnm gel artık yorulmaya başladım

Shadowqueen

Slm kızlar nasılsınız?

Canım  inş. hamişsindir  :amin:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: Yaseminnn - 26 Kasım , 2010, 12:36:10
Aşkımcım sıkma canını böyle ufak şeyler için arkadaslara katılıyorum kısıtlarsan daha cazip gelir. Ama ceza vermek istiyosan bence sende onun yaptığını yap o yatsın sen yatma sende pc basında otur o gelsin yanına napıyosun desin o kıskansın  ;) misillime yap yani ama su yumurtlama dönemini atlat ondan sonra  :D
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: olabilir canım

asya81

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 12:52:09

saol cnm deneyim bakayım tadı nasılmış ah bebiş ah bizi nekadar uğraştırıyorsun ama sen gel cnm gel artık yorulmaya başladım
:)haklısın denemediğimis kalmadı  :toothy10: ama işte napalım istiyoruuuuuz :toothy10:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 12:21:15
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 26 Kasım , 2010, 12:04:56
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 12:02:30
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 26 Kasım , 2010, 12:01:01
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 11:59:23
aşkımcım kardeşi sizdemi kalacak ara söyle eşine sonra gelsin cnm konuş onunla
CANIM VİZELERİ BAŞLADI O KESİN GELCEK AMA KALMAZ GECE 2DE FELAN GİDİYO DERS 2YE KADAR CALIŞIYOLAR ZATEN EŞİMDE YORGUN OLUYO ONDAN SONRA HEMEN UYUYO NE YAPSAMKİ  :dontknow: :dontknow:

cnm vizeleri ne zamanki yarın gelsin söyle eşine daha sonra çalıştırsın yarın işe gidiyormu eşin
YOK CANIM BENİM EŞİM CUMARTESİ PAZAR TATİL YETİŞMEZ DER EŞİM ÇÜNKÜ PAZARTESİ BAŞLIYO SINAVLARI AMA GENEDE Bİ SÖYLÜCEM EŞİME

CNM O ZAMAN İŞ YOKSA YARIN O GİTTİKTEN SONRA OLABİLİR O TV İZLERKEN GİYİNİRSİN YARINDA PAZARDA YAPARSINIZ CNM
olabilir öle

kızlar ya ben yorulmaya başladım galiba bebeğim nerdesin ya allahım ne olur nasip et hayırlı sağlıklı bir bebek eşimdede sorun çıkar diye korkuyorum şimdi aradım telde görüştüm doktorun söylediklerini anlamadım dedi 4 de çay paydosunda konuşuruz dedi bilmiyorum of offff

asya81

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 13:04:47
kızlar ya ben yorulmaya başladım galiba bebeğim nerdesin ya allahım ne olur nasip et hayırlı sağlıklı bir bebek eşimdede sorun çıkar diye korkuyorum şimdi aradım telde görüştüm doktorun söylediklerini anlamadım dedi 4 de çay paydosunda konuşuruz dedi bilmiyorum of offff
canım üzme kendini hayırlısı olsun.Allah nasip etsin en kısa sürede inşallahhhh :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 26 Kasım , 2010, 13:04:47

Canım inş. hiçbir problem yoktur ve tez zamanda sağlıklı bir bebişe hamiş kalırsın canım :amin: