27 Nisan , 2024, 21:05:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

akideciknane

Alıntı yapılan: krizantem84 - 18 Ekim , 2009, 17:05:32
ben listeyi degismeyi bilmiyorumki yapamiyor cnm  :( esin yurtdisindami almanyadami nerde?bende yurt disindayim?insallah gidersin hayirlisiyla esinin yanina

eşim belçikda cnm orda yaşıyor doğma büyüme oralı inşallah alırım vizeyide

ayferyucel

arkadaslar merhaba aranıza yenı katıldım.sanırım yoğun duygular yasıorum.hamile oldumu dusunuorum bellı belırtıler var akıntı,demir tadı,ateş,kusma en son 23 eylulde adet gordum ve egılınce fena halde karın altı bolgem ağrıo sizce hamıle olabılırmıyım.gecen ayda yasadım ama bukadar yoğun deıldı duygum.eşim erken oldunu soluo ama ben galıba cok ıstıorum hamıle olmayı.gercekten kendımı ıı hısedıceıme mutlu olucaıma ınanıorum ama bunu bıdaha dıle getıremem.test yapmayada korkuorum cunku moral bozucu ınsan umıtlenıo negatıf cıkınca bı tuaf oluosun.pozıtıf olma durumum olsa bıle kırgınım nasıl solerım bılmıorum.sizce durumum nedır hamıle olabılırmıyım

EMEL 26

Alıntı yapılan: ayferyucel - 18 Ekim , 2009, 22:22:28
arkadaslar merhaba aranıza yenı katıldım.sanırım yoğun duygular yasıorum.hamile oldumu dusunuorum bellı belırtıler var akıntı,demir tadı,ateş,kusma en son 23 eylulde adet gordum ve egılınce fena halde karın altı bolgem ağrıo sizce hamıle olabılırmıyım.gecen ayda yasadım ama bukadar yoğun deıldı duygum.eşim erken oldunu soluo ama ben galıba cok ıstıorum hamıle olmayı.gercekten kendımı ıı hısedıceıme mutlu olucaıma ınanıorum ama bunu bıdaha dıle getıremem.test yapmayada korkuorum cunku moral bozucu ınsan umıtlenıo negatıf cıkınca bı tuaf oluosun.pozıtıf olma durumum olsa bıle kırgınım nasıl solerım bılmıorum.sizce durumum nedır hamıle olabılırmıyım
bana biraz erken gibi geldi yaşadıkların piskojojik de ola bilir ama az kalmış sabır inşallah hamilesindir canım
Kızlarımla hayat çok güzel💖

melikem

merhaba kızlar......adetim gecikti benim bu sefer:( artık kafam karıştı gelmesine mi üzülcem gelmemesine mi karar veremiyoum :y25: en son 6 gün önce gittim kan testi yaptırdım hamilelik falan yoktu adetimede5 gün falan vardı ama şimdi 3 gün geçti adetimden hala olmadım son 3 aydırda çok düzenli geliyordu halbuki 24 günde bir hiç sekmeden...göğüslerim ağrımaya devam ediyor neyazıkki...ara sıra bel karın bölgemde de ağrı oluyor ama 2-3 gündür felaket ayaklarım üşüyor...bide acayip ateş basıyor arada özellikle karın kasık ve bel bölgem yanıyor resmen.........psikolojik mi bunlar arkadaşlar ya :crybaby2:

yasmin35

valla kızlar piskolojik te olalabilir ama hep dua edin allah birgün elbet verir
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

melikem

ne yazıkki arkadaşlar biraz önce adet oldum......yok yani bebiş :crybaby2: inşallah bir dahaki aya.....bütün beklyenlerinde benimde allah yüzümüzü güldürür inşallah kasım  ayında  :amin:

krizantem84

amin cnm insallah :amin: ama lütfen psikolojinizi bozmayin bak adetlerinizin düzeni bozulur ve buda gercekten sorun olur :y25:

Balböceği

akidem cnm hasret cekmek zordur biliyorum ben 1 sene nisanli durdum sukur hemen evlenir evlenmez geldim insallah tez zamanda gidersin

krizantem84

balböcegi yurtdisindamisin sende?

Balböceği

мiŁenα.

melike bu kadar kafana takma psikolojik olabılır ...

:love9: :love7: :love9:

krizantem84

Balböceği

zelis_

kızlar bende sizin gibi kafaya çok taktım ve üzüldüm.geçen ay malesef düşük oldu bende hemde daha başlangıçken ..üzüldüm kafaya taktım ama anladımki moral bozmak yersizmiş.hayırlısı buymuş kısmet böyleymiş dedim.her ay yeni bir umut yeni bir başlangıç..Rabbim hayırlısı neyse o zaman zaten verecek isteyen herkese çocuk..sabretmek ve beklemek lazım..bende şuan öyle yapıyorum .eğer üzülürsek ve psikolojimizi bozarsak zaten olmaz bunlar hamileliği olumsuz etkileyen faktörler..akışına bırakın herşeyi bende öyle yapıyorum artık.inşallah bu ay tutar...inşallah Rabbim isteyen herkese çocuk verir  :amin:

umutluheyecanlı

Merhablar;
Bende anne olmak istiyorum en son 2 ekimde adet olmuştum.Şimdi bu ayki gelişmeyi bekliyorum.Ama adetime  tam bir hafta var.Göğüslerim ve karnım çok şiş.Karnım nefes almamı engelliyor.Göğüslerime ise dokunamıyorum.Ne kadar zor muş beklemek.Ne yapmalıyım.
Çok takmaya başladım kafama ...