En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Alıntı yapılan: duyguduygu - 17 Ekim , 2009, 12:18:16
kızlar ben bugün de hastalanmadım:)  :muzz: :muzz:
seroş canım gece sabaha kadar bi bardak dolusu tortu gördüm rüyamda ayyy sabaha kadar !!!!!!!!!!!!!!!!
sabah baktım dibinde tortu var ama turuncuya yakın bir renk (çok özür diliyorum )

hayırlısı canımm :k06:

:love9: :love7: :love9:

akideciknane

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 17 Ekim , 2009, 12:40:25
Alıntı yapılan: duyguduygu - 17 Ekim , 2009, 12:18:16
kızlar ben bugün de hastalanmadım:)  :muzz: :muzz:
seroş canım gece sabaha kadar bi bardak dolusu tortu gördüm rüyamda ayyy sabaha kadar !!!!!!!!!!!!!!!!
sabah baktım dibinde tortu var ama turuncuya yakın bir renk (çok özür diliyorum )

hayırlısı canımm :k06:

benim son adetim 15 eylül ve hala hastalanmadım

krizantem84

akideciknane duyguduygu ve tüm bebis :binkybaby:  isteyenler insallah ALLAHIN IZNIYLE OLUR :amin: :amin: :amin:

akideciknane

Alıntı yapılan: krizantem84 - 17 Ekim , 2009, 12:57:46
akideciknane duyguduygu ve tüm bebis :binkybaby:  isteyenler insallah ALLAHIN IZNIYLE OLUR :amin: :amin: :amin:

inşallah bak kaç gün geçdi hastalanmadım sabah sancım var ama olmuyor

eylulonur

arkadaşler merhabalar ben yeni üyeyim 3 ay önce ilacı bıraktım bu ayda bulantım baş dönmem var ancak 5 günüm var adetime dualarınızı bekliyorum allah hepinize nasip etsin :binkybaby:

мiŁenα.

merhaba tatlım hosgeldın sekerımmm....

5 gun vaarsa ıhtımal yok mıgde bulantın olmaz erken belkı psıkoolojıktır..tabı gebelık sansında var

rabbım hayırlısını versın tez zamnda gobusunu doldursun :amin:

ozturkish_ela

kızlar 4 gün gecti adetim ve belim çok agrıoo göğüslerimin ucu karıncalanıo ve sızı oluştuu sonra çok sık wcye çıkıorum hiç bu kadar su içmezdim ama çok susuorum sizce hamilemiyimdirr çok merak ediorum yaa  :amin:

ozturkish_ela

ayrıca akıntımda gelioo akıntıyla birlikte lekelenmelerde oluoo hiç böle olmamıştıı rahat edemiom alışkın olmadığımdan yaa

yasmin35

canım işallah hamilesindir isteyen herkez işallah hamilelidir
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

canım belırtıler gebelık belırtısı ama lekelenme yazmıssın..ıns regl olamzsın

ozturkish_ela

inş. canım yaa iç çamaşırımda akıntı kuruomu bilmiom artık neysee beyazımsıı leke oluoo lekelenme derken bunu kasdettim artık hayırlısı yaaa ben acayip şimdiden turşu yiom tabak tabak yiom yaa  :hungry: şimdide acayip canım istio bu kadar fazla yemek zararlıysa die korkuom ama yemesem çatlıcam yaa  :toothy10: :toothy10: :cildir:

мiŁenα.

hadı hayırlısı ben lekelenmeyı ragl lekelenmesı gıbı sandım..

ozaman sanırsam ıyı haber verıcen :k06: :amin:

ozturkish_ela

inş. yaa allahım her isteyene versinn duam tüm anne olmak isteyenlere  :amin: :amin:

мiŁenα.

duyguduygu

kızlar bende de (afedersiniz ) sümüksü bir akıntı başladı bu ne demek bilen var mı?