çok kötüyüm meleklerim annelerini bırakdı olmadı

Başlatan ๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑, 12 Ağustos , 2008, 13:42:35

« önceki - sonraki »

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

kızlar tülinim hamiş sayfasını siliyorum çünkü onu gördükçe dayanamam çok kötüyüm meleklerim tutunamadılar ne yapıcagımı bilmiyorum şuan çok büyük bir boşluktayım elim kolum kalkmıyor
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

ecrin merzam

canım Allahım yar ve yardımcın olsun üzülme ne olur Allahtan ümit kesilmez canım benim ona sığın tek yardımcın o lütfen üzme kendini olacak inş dualarımız seninle

oozge

TÜLİNNNNNNNNNNNNNNN :( :( :y25: :y25: :y25: :( :( :y25: :y25:

SİLİYORUM BEN SMDI HAMİŞ DIE ACTGM SYFAYI.
AKLIM SENDEEE RESMEN ICIMDEN BISI KOPTUUU HIC BUKADAR UZULMEMISTIM BURDA KIMSEYE.
COK SEVIYORUM SENI LUTFEN GUCLU OLLLLL LUTFENNNNNN BITANEMM

CIKIYORUM BEN COK MORALIM BOZULDU...

hazan

tülin ne söyleyeceğimi bilmiyorum şu durumda ne söylenebilir herşeyde bir hayır var öyle düşünmek lazım rabbimiz herşeyi bizden daha iyi bilir sana bi örnek veriym benim kayınvalidemin 14 yıl çocuğu olmamış sonra bi kız çocuğu oluyo ama hastalıklı 5 ay yaşayıp ölmüş kayınbabamın rüyasında birisi bebeği gösteriyo biz aldık ama daha iyilerini vericez diyo 2 tane tabanca veriyo sabah olunca eşinede anlatmış inançlı insanlar herşey ALLAH dandır deyip üzülmemişler 2 yıl sonra şuanda benim hayatımın anlamı olan  :-[ bitanecik aşkıma (ikiz)hamile kalıyo şuan 4 tane pırlanta hafif kalır örnek vermeye oğlu var.HER İŞTE BİR HAYIR,BU İŞTEDE VARDIR BİR HAYIR  ...bu dünya bir imtihan yeri herkes birşeyler le imtihan olunuyo senin imtihanında bu sabır sabret inanıyorum en kısa zamanda bize müjde vereceğine canım kardeşim üzme kendini emi :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:

efsane

:( :( :( :(tülin canım benim inann cok üzüldüm içim bi garip oldu.canım ya üzülme her işte vardır bi  hayır Rabbim hayırlısını versin canım benim annem 5 tane dogurmuş ve 1 saat yaşayı ölmüş ama hiç pes etmemei pes etme canım bide bakmışsınki önümüzdeki ay hamişsindir :amin: :amin:gerci nekadar üzülme desemde elinde degil biliyorum canım Rabbim yanında olsun ay cok kötü oldum ellerim titriyor.Allahım isteyen herkesin kucanı doldursun :amin: :amin: :( :( :( :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

mavili

NASIL YANİ YA BEN ÇOK ÜZÜLDÜM NE DİYECEGİMİ ŞAŞIRDIM BEN ÇOK İNANMIŞTIM BU KEZ OLACAGINA AMA NASIL OLUR YA TÜLİNCİM CANIM BENİM VARDIR BUNDA DA BİR HAYIR BİTANEM ÜZÜLME DİYEMEM BOŞ ÇÜNKÜ NASIL DA KÖTÜ OLDUM YA HALA İNANAMIYORUM ŞAKA GİBİ AMAN ALLAH'IM YA BU NASIL OLUR

TÜLİNCİM BİTANEM VARDIR BUNDA DA BİR HAYIR VARDIR RABBİMİN BİR BİLDİGİ VEREN DE O ALAN DA O.   O HERŞEYİN İYİSİNİ BİLİR BİTANEM NE OLUR ÇOK YIPRATMA KENDİNİ ÇOK CANIM SIKILDI BENİM DE YA  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

guguş

tülincim üzülme desemde boş ama herşey Allahtan güselim zamanın gelince inşallah nur topu gibi bebişlerin olacak buna inan inancını asla kaybetme
dualarımız seninle   :amin: :amin: :amin:
sende sadece Allaha sığın canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

:-[ :-[ :-[ :-[ :-[

TÜLİNCİMMM İNAN NE DİYECEĞİMİ ŞAŞIRDIM GÜZELİM YAAA... :-\ :-\ :-\

*optimist*

İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn

Allah c.c. sabırlar ihsan eylesin kardeşim. Rabbim yar ve yardımcınız olsun herdâim.

İmân'ın yarısı sabır, yarısı şükürdür bu düstürü unutma inşeAllah.

Esselamu Aleyküm Yâ Rasulâllah, Esselamu Aleyküm Yâ NebiAllah, Esselamu Aleyküm Yâ HabibAllah,
Esselamu Aleyküm Yâ Seyyidi'l Rasul Yâ Seyyidi'l Nebî Yâ Seyyidi'l Ümmeti Yâ Sefaati'l Ümmeti Aleynâ ve Aleykumesselam..
[

aysel

Ah bitanem sakın çok üzülme emin ol daha hayırlıdır bu
senin için bu son değil ki hem
yine olur bebeğini içinde hissedince onu koruma duyguların biranda kabarınca hele hareketlerini anne ben buradayım der gibi hareketlerini hissedince bu kötü günleri unutursun allahım sana bu mübarek aylarda tez zamanda bi bebeiş daha versin inş.  :amin:  :amin:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

TURKUAZ

Duyguseli seni çok iyi anlıyorum,bu duyguyu birçok kez yaşadım.Artık alıştım sanırım bu duruma.Rabbim bana bir mesaj veriyor diye düşünüyorum ve gereksiz yere kendimi üzmemeye çalışıyorum.unutma canım sınanıyoruz ve elindekilerle mutlu ol,ben çareyi onda buldum,kendime acımaktan vazgeçtim çünkü sen kendine nasıl davranırsan herkes de öyle davranıyor.Allah a emanet ol.

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

turkuaz cım çok sagol bitanem evet biliyorum sende denemişdin degilmi tutmamışdı ama ben çok yıkıldım ya sanırım kendimi çok fazla kaptırmışdım yani hiç olmıycak diye düşünmedim dogrusu hep varlarmış gibi hisettim öyle davrandım aslında biraz da kendımı olumsuz yöne hazırlamam gerekirmiş yanımda çok fazla insan olmadagından dolayı bütün gün kafayı ona yordum yattım kalkdım onu düşündüm ve bilgisyarda çok fazla konu okudum olumlu veya olumsuz gerçi herşey rabbimden bunların hiçbiri sebep olmayabilir ama bir o kadarsa önemli oldugunu kafanın çok rahat olması gerektigini anladım inş kısmetse 2 daha iyi ve morelli hazırlıklı olucam kısmetse sen neler yapıyorsun deneme varmı tekrar yoksa haline mi bıraktın
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

neslihan

Allah Hazret-i Eyub sabrı versin tülin arkadaşımAllah büyük.O ol demeden bir yaprak bile düşmüyor.Hayırlı olan buymuş demekki.Minik melekler elbet birgün sevimli anneciklerine gelicekler.Bunun hayali bile çok güzel.O yüzden inancını umudunu yitirme güzel arkadaşım.Allah yardımcın olsun

efsane

:amin: :amin: :amin: :amin:eeeeeeeeeee tabi tülin gibi cic anneyi kim istemezki canım  arkadaşım dualarımdasın.rabbim eminim bizimde yüzümüzü güldürcek hayırlısıyla :amin: :amin:

TURKUAZ

Tülin merhaba canım benim cevaplar biraz rötarlı oluyo kusura bakma.Ben 2 denemeyide bitirdim devlet yeni çıkan yasaya göre 2 tanesini karşılıyo ,bu yüzden para biriktirene kadar ertelemek zorundayım ilaçlarla 5 milyar gerekli,bizim için büyük miktar yaza kadar biriktirmeye çalışacağız bu aradada doğal yolla olması için bol bol dua edeceğim,dediğin çok doğru beyni rahatlatmak çok önemli ama bi okadarda zor,elimizden geleni yapacağız ,Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun canım