27 Nisan , 2024, 21:45:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sevgimsoldu.com

Başlatan ღ°cerenay.♥., 13 Mart , 2007, 01:52:14

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

gecenin bir saati, deşifrede izlediğim program beni gözyaşlarına boğdu...
dünya tatlısı bir çocuğun hazin öyküsü...2 yaşındayken kalça çıkığı yüzünden 2 kez ameliyat edilen, 2. ameliyatta aşırı narkozdan dolayı beyin ölümü gerçekleşen bir yavrucak...ne acıdır ki sorumlulardan biri 220 ytl ile kurtulmuş yaptığı bu hatadan (Allah katında nasıl hesap verecekler bilmiyorum)

babası bu siteyi kurmuş, sevgim.com
direkt adresi yazdığımda çıkmadı ,googleden aratarak ulaşabildim...
(tv de isim vermedi ama bu siteden isimleri öğrenip not aldım ,Allah korusun karşıma çıkmasınlar...)

ne acıdır ki, hak arayışları hiçbi sonuç vermediği gibi , davada zaman aşımına uğramak üzere...
nedemektir bu zaman aşımı?? ?
olacak şey değil,onca depremzedeyi  de kahreden zamanaşımı ne zaman kalkacak önümüzden???

Almiş'inAnniş'i

Emine

Allah yardımcıları olsun  :sad1:

ღ°cerenay.♥.

amin..
sağlık skandalına mı yanarsın , yoksa adaletin işleyişine mi?
yoksa küçücük bir kızın günbegün yaklaşan ölümünemi???!!!
annesinin acısınamı?....
ne ararsan var burda...

beni asıl düşündüren o anestezist lerin hala işlerine devam ediyor olma ihtimalleri, devam edip etmediklerini okumadım ama meslekten men cezası almadıklarına göre hala devam ediyorlardır ne yazıkki...

Canım yiğitim

allah aılesıne sabır ve güç versın...

A-S-K-E-R-VTS

Alıntı yapılan: ღ°cerenay.♥. - 13 Mart , 2007, 01:52:14
gecenin bir saati, deşifrede izlediğim program beni gözyaşlarına boğdu...
dünya tatlısı bir çocuğun hazin öyküsü...2 yaşındayken kalça çıkığı yüzünden 2 kez ameliyat edilen, 2. ameliyatta aşırı narkozdan dolayı beyin ölümü gerçekleşen bir yavrucak...ne acıdır ki sorumlulardan biri 220 ytl ile kurtulmuş yaptığı bu hatadan (Allah katında nasıl hesap verecekler bilmiyorum)

babası bu siteyi kurmuş, sevgim.com
direkt adresi yazdığımda çıkmadı ,googleden aratarak ulaşabildim...
(tv de isim vermedi ama bu siteden isimleri öğrenip not aldım ,Allah korusun karşıma çıkmasınlar...)

ne acıdır ki, hak arayışları hiçbi sonuç vermediği gibi , davada zaman aşımına uğramak üzere...
nedemektir bu zaman aşımı?? ?
olacak şey değil,onca depremzedeyi  de kahreden zamanaşımı ne zaman kalkacak önümüzden???

Ben  Bu Haneri izledim ve Kendimi tutamadim daha dogrusu kendimi gördum kucukken bir havale ile bende bundan daha kötu bir duruma gelmistim cam kafeste ailemi pencere kenarinda gördugumu hic unutmam  eger izniniz olursa sevgi icin ve butun hastalarimiz icin bir proje baslatmak istiyorum  bir site acip  sevgi ve diger hastalarimiz icin  hep beraber birseyler yapalim istiyorum sevgiler solmasin cocuklar yanlis tedavi kurbani olmasin :((  ben sevgi adina bir site kurcam kendim bir radyo acicam ve sevgi ve diger hastalarimiz icin orda bulusalim bir cok radyo ile konustum benim yanimda bizim yanimizda olcaklar hepside  hastalarimiz icin hep birlik bir cati altinda bulusalim  eger site yöneticisinden özurdileyerek  isterse bu forumuda actigim sitenin  radyonun  icinde kullana biliriz  ((      [email protected]      ))  site yöneticileriyle ayrica gönullu uyelerle görusmek istiyorum  bu projeyi  eger mumkunse msn adresi yazmak yasak oldugunu biliyorum ama  gerekirse sevginin ailesine ulasip bu konuda izin almak isterim  selametle iyi forumlar  :crybaby2: :crybaby2: