AMWAY SATIŞ TEMSİLCİSİ OLMAK İSTEYENLER

Başlatan semsen24, 12 Ağustos , 2008, 11:20:50

« önceki - sonraki »

semsen24

12 Ağustos , 2008, 11:20:50 Son düzenlenme: 17 Ekim , 2008, 16:03:37 semsen24
Ben ek iş ve hobi olarak  Amway ürünlerinin satışını yapıyorum. Ama Ben satış yapmasını çok seviyorum ve sattığım ürünlerin beğenilmesİ, bana ayrı bir haz veriyor. Adını duydunuz mu bilmiyorum ama ürünler gerçekten %100 müşteri memmnuniyeti sağlayan süper doğal ürünler. Temizlik maddesinden tutunda, kozmetik ürünler, su arıtma cihazı ve Bir çok doğal ilaç içeren bir marka. Tüm ürünleri iddalı fakat kozmatik ürünleri ARTISTRY markasıyla dünyada en iyi ilk dört marka arasında yer alıyor Ürünleri kendinizde kullandığınıda kalitesini ve faydalarını görünce daha inanarak tanıttığnız için daha başarılı oluyorsunuz.
Eğer bu ürünler, sistem hakkında bilgi almak ister ve bende ek iş olarak yapmak istiyorum derseniz bana yazabilirsiniz. e-mail adresim [email protected]

Saygılarımla

Sema&Sena

Balböceği

biliyorum o markayi piyasada duymadim ama elden satis oluyomus benim 30 yasinda arkasim vardi cok iyi kazanc sagladi ama o kazanc sayesinde esinden ayrildi

foydun

Merhaba ben de Amway serbest girişimcisiyim güzel bir ek gelir elde ediyorum, sizlerin de  hem kaliteli ürün kullanıcısı hem de sisteme girerek para kazanmanızı istiyorum "www, amwayisi.com"u ziyaret ediniz

nexiauo

Şu anda bursa'daki en aktif grup bizimkidir. Bu işe ise doğru gruptan başlanmalıdır. Bu yüzden bu iş fırsatı ile ilgilenen kişiler benimle hemen irtibata geçsinler. Türkiye'nin neresinde olursanız olun bize ulaşın foğru bir grupta başlayın en kısa zamanda çok iyi kazançlara sahip olun. Hayallerinizi gerçekleştirin...
Sende kendi işini kurmak ve kendi işinin patronu olmak mı istiyorsun ? Ozaman geç olmadan hemen aşağıdaki linki tıkla ve hemen siteyi incele sonra bana ulaş.

http://site.mynet.com/amway_16/Amway/index.htm

aylinnpp86

Amway sebest girişimciliği yapan herkes başarılı olamayabiliyor. Bu noktada en önemli etken, girişimcinin iyi bir ekip içerisinde bu işe başlaması. Arkadan bu işi bilen sağlam bir destek yoksa büyük sıkıntı.