merhaba bende hamileyim :)

Başlatan pelinim, 09 Mart , 2007, 22:14:00

« önceki - sonraki »

pelinim

merhaba hepinize...
2 yaşında bir kızım var..ve şimdi ikinciye hamileyim çok mutluyum..bende aranıza katılmak paylaşıma bulunmak istiyorum..

Almiş'inAnniş'i

hayırlı olsun canım allah hayırlısı ile 2. bebişini de kucağına almayı nasibetsin inşallah. aramıza hoş geldin.  :hello2:
güzel paylaşımlar dileriz  :flowers:

adalet

hosgeldin bebegin hayirli olsun kolaylik bir hamilelik gecirirsin insallah

mirayım

bir hamile arkdaşımız daha aramızda hoşgeldin canım :hello:

pelinim

hepinize teşekkür ederim..hoşbuldum:)ilk hamileliğim kadar rahat geçmesede buna şükür diyorum biraz bulantılarım var günün her saati olabiliyor..3 ay bitecek ama hala sürüyor..

müge

hoşgeldin hayırlı olsun sende bendensin  ;) gerçi senin 2.ymiş hamilelikde tecrübelisin yani. Allah sağlıkla sıhhatle tamamına erdirsin inşallah

pelinim

hoşbuldum müge..Allah hepimize kolaylık versin inşallah

Ardaömür(Arzu)

Pelincim biz doğurduk geçtik kenara sende hamileliğini çok güzel geçirisin inşallah.
Cinsiyet bellimi

SEVİNÇ

pelinim

teşekkür ederim sevinç.

cinsiyet henüz belli değil arzu...1 ay sonra belli olur dedi dr..bir dahaki muayene heyecanlı geçecek anlaşılan..

ponçik

HOŞGELDİN PELİN  :wave:
HAYIRLI OLSUN BEBİŞİN
İNŞALLAH İLK HAMİLELİĞİNDEKİ HEYECANLARINI İKİNCİSİNDE DE YAŞAYARAK
SAĞLIKLA HAYIRLISIYLA MİNİK MELEĞİNİ KUCAĞINA ALIRSIN  :love9:
  :opucuk:

jbdun

pelin hoşgeldin,bebişin hayırlı olsun ;)

tubito

merhaba pelin hosgeldin öncelikle

yaaaaa  :crybaby2:  bende istiyorum 1.5 yıllık evliyim ilk baslarda korundum.ocak ayından beri de ara ara denedik henüz bisey yok artık olsun istiyorumm allahımmmm ne olur duy sesimiiii
:(

ღ°cerenay.♥.

hoşgeldin aramıza , güzel ve sağlıklı bir hamilelik diliyorum...

pelinim

hepinize çok teşekkür ederim. tubito Allah en kısa zamanda sana da tattırsın bu güzel duyguyu ..