29 Nisan , 2024, 12:35:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yalovalı Yok mu ?

Başlatan bebitom, 11 Ocak , 2007, 20:16:43

« önceki - sonraki »

bebitom

zeynep_berat

Zeytindalı

yalova da yeniyim burda olan varsa tanışalımmmm :love8: :love8: :love8: :love8:
[

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Zeytindalı

olur olur daaa şu yalova da bulamadım kimseyi yaaaaaaaaa :D :) :) :)
[

burcuş

Handecim nerelerdesin yaa kayboldun ???

fbetuly

yalovadan arkadaşlar varsa tanışıp görüşelim bayanlar..

βαlκιz

yalovadan degilim ama orayı çok seviyorumm oraya yerleşme durumumuz bile var  :muzz: :muzz: sen neresinden yalovanın
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ZyNp

aslen yalovalıyım ama 5yıldır ist.yasıyorum

fbetuly

yalova çiftlikköyde oturuyorum.yalova küçük ve sevimli yaşanılası bi şehir gerçekten.inşallah yerleşirsiniz :flowers:
zynp yalovadan sonra ist. yaşamak biraz zor olsa gerek :honk:

βαlκιz

ben heryeri bilmiyorum balaymı orda yapmıştım orda tanıdıklar varr subaşı diye biyerde kalmıştıkk otarafa yerleşebilirizz belkiii  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ZyNp

bende karıs karıs bılırım yalovamı canım memleketım cok sevıyroum oraları evet canım yalovadan tasındıktan sonra 1hafta agladım gerı donelım dıye sankı tatıle gelmısız gerı gıtcekmısız gıbı geldı 1ay ama sonra kendı kendımı alıstırdım mecburen ama yalovayı hıc bır yere degısmemmm

fbetuly

evet subaşı birazdaha ileride bizden..
insanın alıştığı yaşadığı yerden ayrılması gerçekten zor.ben izmite evlendim daha sonra nasip bu ya yalovaya geldik tekrardan şimdi çok mutluyum hem aileme yakın hemde sevdiğim yerdeyim. :nazar:

ZyNp

ne gusel allahım ini banada hayırlısıyla bıgun yıne yalovada yasamayı nasıp ederrr :amin:

fbetuly

inşallah zynp.kaç yaşındasın ist.neresinde oturuyosun

ZyNp

24 yasım canım tuzlada oturuyorum yalovada ticaret meslek lısesınde okudum...